Novinky a akce

Kategorie
 
 
 
Novinky a akce
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Novinky a akce
COVID-19
 
 
 
 
Blog: Novinky a akce

 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVILI SME AQUATECH AMSTERDAM 2019

Dlouhodobým závazkem naší společnosti je poskytování řešení úpravy vody, které jsou inovativní a současně trvale udržitelné. Inspiraci nacházíme především na velkých akcích, kde se seskupují největší společnosti z oblasti filtrace vody a představují zde své novinky, sdílejí tipy jak věci dělat efektivněji s ohledem na ekologii. I proto jsme se zúčastnili letos již podruhé veletrhu Aquatech, tentokrát v Amsterdamu.

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVILI JSME ČÍNU

Vedení společnosti ČistáVoda vycestovalo na týden do daleké Číny. Není se čemu divit. Právě tady, v nejlidnatějším a v hospodářsky významném státě jsme hledali inspiraci a prohlubovaly obchodní vztahy s jedním z našich největších dodavatelů. Brány svého sídla pro nás otevřela společnost Canature

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímVELETRH CONECO JE ZA NAMI

Ve dnech od 27. března do soboty 30. března se náš tým odborníků přesunul do Bratislavy, kde se v aréně Incheba EXPO konal jubilejní, již 40. ročník mezinárodního veletrhu CONECO. Tento ročník, jak jinak, opět překonal naše očekávání...

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVILI JSME MEDZINÁRODNÍ VELETRH AQUATHERM V NITRE

V dnech od 5. 2. do 8. 2. 2019 se ČistáVoda spolu s naší partnerskou společností Aquatrend přesunula na mezinárodní veletrh Aquatherm, do Nitry. Naším cílem nebyla samotná prezentace společnosti jako takové, ale především nám šlo o prezentaci zařízení vyvinutých speciálně pro úpravu vodu. Výstavy se zúčastnilo více než 170 různých firem.

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímZVEME VÁS NA VELETRH AQUATHERM NITRA 2019

Ve dnech 5.2. až 8.2.2019 můžete navštívit náš stánek na mezinárodním veletrhu Aquatherm Nitra 2019, na kterém budeme prezentovat naši společnost pod záštitou partnerské firmy Aquatrend. Veletrh je specificky zaměřen na prezentacím topné, ventilační techniky ale také zařízení určených na úpravu vody.

Čítať viac

 

 


ZÚČASTNILI JSME SE STAVEBNÍHO VELETRHU V BRNĚ

Stejně jako minulý rok, tak i letos jsme se od 25. - 28. 4. 2018 zúčastnili Stavebního veletrhu v Brně. Veletrh se konal na brněnském výstavišti a kde se setkali odborníci z různých oblastí stavebnictví. Za oblast úpravy vody jsme nemohly chybět my spolu s naším partnerem společností Aquatrend.

číst více

 

 


 

ČistáVoda na veletrhu CONECOZÚČASTNILI JSME SE VELETRHU CONECO V BRATISLAVE

Ve dnech 11. až 14. dubna 2018 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, který se konal v prostorách Incheba Expo Bratislava. Pro návštěvníky jsme měli připravenou prohlídku vybraných produktů a na jejich otázky odpověděli odborníci na...

číst více

 

 


 

Stavební veletrh v BrněZVEME VÁS NA STAVEBNÍ VELETRH V BRNĚ

Ve dnech od 25. - 28. 4. 2018 se v Brně koná stavební veľrth, který bude zaměřen prakticky na vše ohledně staveb a rekonstrukcí. Na výstavě můžete najít mnoho odborníků k různých oblastí stavebnictví. Přijďte se podívat.

číst více

 

 


 

Pozvánka na CONECO 2018POZVÁNKA NA VELETRH CONECO-RACIOENERGIA 2018

I tento rok se naše společnost zúčastní veletrhu CONECO-RACIOENERGIA, který se uskuteční ve výstavišti Incheba Expo Bratislava. Už ve dnech 11.-14.4. 2018 můžete navštívit náš stánek. Zveme vás prohlédnout si vybrané produkty z našeho portfolia a konzultovat problémy týkající se vody s našimi odborníky.

číst více

 

 


 

Veletrh AquaTherm v PrazeZVEME VÁS NA VELETRH AQUATHERM V PRAZE

Zveme vás na mezinárodní veletrh Aqua Therm Praha, na kterém vám odprezentujeme naši společnost, její poslání a produkty, které na e-shopu nabízíme. Během celého trvání veletrhu vám budou k dispozici vyškolení odborníci na úpravu vody. Přijďte se s nimi poradit, probrat...

číst více

 

 


 

Filtrace s aktivním uhlímNAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK NA VELETRHU MODDOM

Zveme vás na 22. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu, který se uskuteční ve dnech 18.-22.10. 2017 v Incheba Expo Bratislava. Zúčastníme se ho i my, neboť cílem naší společnosti je přinést do každého bydlení kvalitní čistou vodu.

číst více

 

 


 

Tabletovaná sůl s dopravou za nejlepší cenuTABLETOVANÁ SŮL S DOPRAVOU ZA NEJLEPŠÍ CENU

Snažíme se stále zlepšovat - nejen co se kvality nabízeného zboží týká, ale i v rámci služeb s ním spojených. Od tohoto měsíce můžete u nás proto nakupovat ještě výhodněji i tabletovanú sůl, kterou vám přinášíme spolu s dopravou za...

číst více

 

 


 

ZásilkovnaNOVÝ POHODLNÝ A LEVNÝ ZPŮSOB DOPRAVY - ZÁSILKOVNA

Snažíme se našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli zařadit mezi možnosti dopravy i komfortní a levnou službu Zásilkovna. Díky ní si pohodlně vyzvednete vaši zásilku na jednom z výdejních míst.

číst více

 

 


 

Stavební veletrhy BrnoPOZVÁNKA NA STAVEBNÍ VELETRH BRNO 2017

Už tento týden budete mít opět možnost blíže poznat naši firmu a zařízení, se kterými pracujeme, na stavebním veletrhu v Brně, který se uskuteční ve dnech 26.4. až 29.4. 2017. Těšíme se na vás!

číst více

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze