Měření tvrdosti vody zdarma

Kategorie
 
 
 
Měření tvrdosti vody zdarma
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Měření tvrdosti vody zdarma
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Měření tvrdosti vody a prohlídka zdarma

V rámci našich služeb zákazníkům vám rádi poskytneme i obhlídku a měření tvrdosti vody zdarma. Trápí vás usazování vodního kamene nebo se chcete poradit, které místo by bylo k instalaci vodního filtru vhodné? Budeme rádi, pokud se obrátíte na nás. Přečtěte si, jak tato služba funguje:

Kontaktujte násKontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky, emailem či prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce. Náš technolog s vámi projedná problém, případně se dohodnete na vypracování komplexní analýzy vzorku vody. Na základě výsledků rozboru víme konkrétněji posoudit problém a poradit s výběrem vhodných zařízení.

 

Prohlídka a měření tvrdosti vody zdarmaDohodněte si obhlídku

Pokud je nutná obhlídka, bezplatně k vám domů zašleme našeho technologa, který určí, zda je místo (např. technická místnost, šachta a podobně) vhodné k montáži zařízení.

 

Rozbor tvrdosti vody zdarmaNechte si vaši vodu otestovat

Přímo na místě vám umíme změřit i tvrdost vody, resp. hodnotu vápníku a hořčíku ve vodě. Právě tvrdá voda je důvodem vzniku a usazování vodního kamene ve většině českých domácností. Náš test tvrdosti vody provádíme pomocí německých kapek a trvá jen pár minut. Samotná obhlídka i měření je zcela bezplatné a nijak nezavazuje ke koupi jakéhokoliv filtru na vodu či další služby z naší nabídky.

 
 
 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze