Úprava vody

Kategorie
 
 
 
Úprava vody
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Úprava vody
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Úprava vody ve 4 krocích
Úprava vody se v posledních letech týká čím dál více a více našich životů. Pokrok v průmyslu a zemědělství zajistil výrazné znečištění vodních zdrojů, přičemž v mnoha případech se stala filtrace vody až nezbytná. Lidské tělo se z více než poloviny skládá právě z vody a proto je důležité dbát na kvalitu pitné vody dodávané našemu tělu. Úpravou vody tedy rozumíme proces, kdy se pomocí filtrů na vodu zasahuje do složení vody tak, aby po filtraci byla voda použitelná ať už na pití nebo vhodná do průmyslových zařízení, tedy jako užitková. Při úpravě vody ať už v domácnostech, domech nebo bytech je jeden důležitý faktor a tím je rozbor vody. Po dlouholetých zkušenostech jsme rádi, že vám můžeme představit naši novinku v oblasti provádění rozboru vody a také způsob, jakým naše firma pracuje při úpravě vody a to ve 4 krocích.

 

Prvý krok - Rozbor, resp. analýza vodyPrvní krok - rozbor vody, resp. prohlídka

Analyzujeme váš problém, přičemž většinou začínáme rozborem vody, či prohlídkou ...

V prvním okamžiku nás oslovíte s klasickým požadavkem. Chcete upravit vodu, respektive chcete vodu filtrovat a zbavit nečistot. Je vhodné se zeptat, jestli máte výsledky rozboru vody. Většina zákazníků tímto rozborem nedisponuje. Pokud ani vy, respektive ani nevíte, jaké látky a jaké hodnoty škodlivých látek ve vodě jsou, není možné navrhnout přesnou úpravnu vody. Zavolejte nám nebo napište a my se s vámi dohodneme na obhlídce, případně na odběru, či zaslání vzorků vody k nám na přeměření. Následně zjistíme druhy a množství škodlivých látek ve vodě a na základě toho vám uděláme výstup, analýzu kvality vody.

 

Druhý krok - technologický návrh na mieruDruhý krok - návrh zařízení na úpravu vody

Připravujeme co nejvhodnější technologickou variantu na úpravu vody, většinou nabídneme více alternativ ...

Po kvalitní analýze vody následuje diskuse. Zjistíme jaké máte požadavky a představy. Ukážeme vám, kde jsou jednotlivé problémy ve vodě, což je jejich příčinou a jak je řešit. Nejčastějšími jsou vodní kámen, železo a mangan, popřípadě pitná voda, která se řeší nejčastěji reverzní osmózou. Důležité je i to, že po instalaci úpravny vody nemálo ušetříte, ať už na balených vodách, nefunkčních spotřebičích, topné technice nebo pracích prostředcích. Také vám představíme naše produkty a varianty, které poskytujeme. Děláme vše pro to, abychom dosáhli co nejvyšší spokojenosti na obou stranách. Jsme společnost, která ví, že nejlepší reklamou je spokojený klient. My jsme také spokojeni, když filtrace vody funguje tak, jak má a my se staráme o pravidelný servis a ne reklamace. Proto se snažíme poskytovat pouze dlouhodobě ověřené a kvalitní produkty.

 

Tretí krok - samotná montážTřetí krok - konečné rozhodnutí, tedy samotná montáž

Realizujeme odbornou montáž do 3 pracovních dnů v termínu, který vám vyhovuje, kdekoliv na Slovensku a v Česku ...

Pokračujeme instalací zařízení. Nejprve budete komunikovat s dalšími kolegy z naší společnosti, kteří se s vámi dohodnou na nejvhodnějším termínu instalace, zde je prostor pro diskusi ohledně různých speciálních požadavků z vaší strany. Také se musíme ujistit, že je místo připraveno k instalaci. K úplné spokojenosti vám poskytneme možnost opětovného měření upravených parametrů ve vodě (tvrdost, vodivost, železo, dusičnany, atd.). Po montáži odebereme vzorek upravené vody a zanalyzujeme výsledné parametry. Samozřejmě garantujeme dosažení požadovaných výsledků, které si stanovíme ještě před montáží.

Fungujeme po celém Slovensku a Česku! To znamená, že ceny montáže, servisů jsou stejné, nehledě na vzdálenost. Desítka našich techniků dennodenně vyráží ze Žiliny do každého koutu Slovenska a Česka na servis a instalaci zařízení. Na základě toho jsme nejflexibilnější a všechny montáže, odběry vzorků, obhlídky a servisní zásahy řešíme ASAP, tedy v horizontu pár hodin, či dní.

 

Štvrtý krok - pravidelný servis a zárukaČtvrtý krok - pravidelný servis a záruka

Hlídáme vaše zařízení a připomínáme vám termíny servisů a výměn ...

Po celém procesu jste zařazen do servisní databáze přes 26 000 našich klientů a automaticky vám navrhneme servis v horizontu 6 až 12 měsíců v závislosti na znečištění vody a průtoku. Po prvním servisu se tato lhůta ještě přizpůsobí. O termínu servisu vás včas informujeme a to většinou telefonicky, přičemž je také samozřejmostí sjednání času, který vám bude vyhovovat. Při servisu dbáme na správnou dezinfekci celého zařízení, jeho kontrolu, výměnu filtrů, vložek a náplni. Rovněž doplníme potřebné množství regenerátu, které postačí do další prohlídky.

 

 

 
 
 
 
Máte jakékoliv další otázky? Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze