Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Pátek, 20 března 2020

Během celého roku existuje mnoho příležitostí a specální dní, kdy si rozšiřujeme naše environmentální povědomí, přičemž nejblíže si připomeneme snad nejdůležitější složku životního prostředí - vodu, jejíž nevyčíslitelnou hodnotu si již tradičně připomínáme 22. března jako Světový den vody. Tento den představuje jedinečnou příležitost jak si připomenout mimořádnou důležitost vody pro zachování životního prostředí a pro rozvoj lidské společnosti.

 
Pondělí, 16 března 2020

Preventivní opatření v souvislosti se zamezením šíření onemocnění COVID-19 při platbě na dobírku...

 
Čtvrtek, 12 března 2020

Jsme si vědomi naší vedoucí pozice na trhu v oblasti úpravy vody, proto bychom rádi přispěli ke zlepšení fungování společnosti. Existuje mnoho způsobů jak se to dá zrealizovat, my jsme se rozhodli podpořit rozvoj sportu. Podpořili jsme mladého 16-letého cyklistu, který má za sebou již několik úspěšných umístění. Věříme, že s naší pomocí se mu bude dařit ještě více.

 
Pátek, 28 února 2020

Stříbrná voda se používá nejen k prevenci (každodenní pití) či na podporu celkového zdraví. Stále více své široké uplatnění nachází i v medicíně k léčení různých nemocí. V současnosti tento fakt ještě není takový rozšířený, ačkoli o pozitivním významu stříbra se vědělo už v minulosti. V pokračování článku Vám přinášíme, s jakými chorobami si stříbrná voda pořadí a v jakých případech z ní vytěžíte co nejvíce...

 
Úterý, 25 února 2020

Odevšad se na nás valí množství dostupných informací o vlivu chemických prvků na živý organismus. Do jisté míry víme, co způsobuje nedostatek vápníku v těle, nedostatek jódu či fluoru. A co stříbro? Je naší součástí a je pro nás třeba? Slyšeli jste už o stříbrné vodě? Všechny odpovědi najdete v aktuálním článku...

 
Pátek, 24 ledna 2020

V současnosti je většina domácností zásobována vodou z veřejného vodovodu. V některých oblastech však obyvatelé takovou možnost nemají a jsou nuceni spolehnout se na jiný způsob zajištění pitné vody. Řešením je vlastní studna, která nakonec přináší i nespočet výhod. Víte jakým způsobem ji účinně dezinfikovat a předejít kontaminované vodě?

 
Čtvrtek, 09 ledna 2020

Během tohoto roku máme v plánu zkvalitnit naše služby hned několika kroky, o kterých bychom vás rádi informovali. První velkou změnou je změna kurýrní společnosti. Odteď budeme pro vás doručovat prostřednictvím DPD. Kromě toho jsme v rámci zkvalitnění služeb prošly i ke změně banky na Fio banku.

 
Čtvrtek, 12 prosince 2019

Vánoce jsou již za dveřmi a pokud stále přemýšlíte, čím obdarujete svých nejbližších, přinášíme Vám několik tipů pro zkvalitnění nadcházejícího roku.

 
Středa, 11 prosince 2019

Vánoce už klepou na dveře a s nimi i čas intenzivního objednávání a doručování balíků. Abychom toto předvánoční období zvládli společně co nejlépe, přinášíme vám několik důležitých informací, které vám pomohou s včasným doručením vašich balíků před Vánocemi.

 
Pondělí, 25 listopadu 2019

V předchozím článku jsme Vám představili naše unikátní zařízení – Generátor vodíkové vody, který je schopen během několika minut vyrobit zdravou vodíkovou vodu. Co znamená pojem vodíková voda a jaké jsou její blahodárné účinky se dočtete právě teď...

 
Čtvrtek, 14 listopadu 2019

Z hlediska našeho zdraví bychom měli přihlížet nejen na to, co konzumujeme, ale především, co pijeme. Voda je zastoupena v srdci, v krvi, v mozku. Je klíčem k vitalitě a k dlouhověkosti. Aby organismus fungoval správně, stačí málo – čistá pitná voda. Dá se z obyčejné vody vytěžit víc? Dá. Seznamte se s Generátorem vodíkové vody...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze