Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pondělí, 08 října 2018

V rámci našich dodacích podmínek jsme snížili hodnotu objednávky, při které naši zákazníci získají dopravu zdarma , takže naše produkty budou ještě dostupnější. Od dnešního dne jsme snížili hodnotu objednávky, při které naši zákazníci získají dopravu zdarma ze 3000 Kč na 2000 Kč. Tato změna umožní našim zákazníkům i při menších objednávkách ušetřit na poplatku za dopravu.

 
Úterý, 02 října 2018

Stavíte, renovujete nebo rekonstruujete? Tak pak jste nemohli chybět na největším českém veletrhu z oblasti stavebnictví FOR ARCH. Veletrh se konal v pražském PVA Expo ve dnech 18. - 22. září 2018 a samozřejmě jsme se tohoto stavebního veletrhu zúčastnili i my s naším stánkem.

 
Pondělí, 17 září 2018

Stavíte nový dům, renovujete nemovitost nebo vás jen zajímá oblast stavebnictví? V tom případě si nenechte ujít největší veletrh v Praze zabývající se tímto oborem, který se uskuteční již v nejbližších dnech. V prostorách PVA Expo Praha najdete od 18. - 22. září 2018 i náš stánek. Budeme rádi, pokud se při něm zastavíte, prohlédnete si vybrané produkty z naší nabídky nebo se na nás obrátíte s jakýmikoliv otázkami týkajícími se úpravy a filtrace vody.

 
Čtvrtek, 09 srpna 2018

Usazuje se ve vaší domácnosti ve velké míře vodní kámen? Pokud vás už nebaví neustále čištění usazenin z rychlovarné konvice či vodovodních baterií a chcete investovat do zařízení na změkčení vody, je na začátek třeba zjistit, jaká je reálná tvrdost vody. Nejrychlejším a zároveň přesným způsobem je použití německých kapek. 

 

 
Pondělí, 06 srpna 2018

Písková filtrace vody představuje nejúčinnější možnost odstranění mechanických nečistot ve vodě. Díky zachytávaní pevných částic mikroskopických rozměrů snižuje i zákal ve vodě. Tuto variantu doporučujeme zejména klientům, jejichž zatěžuje výměna filtračních vložek při běžných mechanických filtrech, případně potřebují zařízení s vyšší účinností. Přečtěte si, jaké další výhody se sebou písková filtrace vody přináší.

 
Sobota, 28 července 2018

Trpíte nevysvětlitelnou únavou, máte nedostatek energie či problémy s trávením spojené se zápachem z úst? Nebo vás trápí křehké a popraskané nehty, suché a mastné vlasy s lupy případně máte bílý povlak na jazyku? Pokud jste odpovedli ano, může jít o projevy překyselení (acidózy) organismu, který vede k mnoha civilizačním chorobám.

 
Pondělí, 02 července 2018

Na to, abyste zjistili, že voda ve vaší domácnosti je opravdu tvrdá, nemusíte ani opustit váš domov. Stačí vám trocha tekutého mýdla, menší PET láhev a minutka času. V článku vám popíšeme krátký postup, jak na to.

 
Úterý, 19 června 2018

Stejně jako minulý rok, tak i letos jsme se od 25. - 28. 4. 2018 zúčastnili Stavebního veletrhu v Brně. Veletrh se konal na brněnském výstavišti a kde se setkali odborníci z různých oblastí stavebnictví. Za oblast úpravy vody jsme nemohly chybět my spolu s naším partnerem společností Aquatrend.

 
Pondělí, 11 června 2018

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a proto jsme se rozhodli o inovaci našeho webu. Odteď je náš web přehlednější, lépe uspořádaný s možností filtrace podle několika parametrů. Filtrovat lze podle ceny, výrobce a dostupnosti. Věříme, že se vám náš nový design webu bude líbit a zpříjemní vám nakupování na našem eshopu.

 
Čtvrtek, 24 května 2018

Na ochranu podzemních zásobáren vod se postavili Slováci z občanského sdružení s názvem Za našu vodu. Členové sdružení jsou aktivisté, kterým stav pitné vody není lhostejný a chtějí zajistit každému obyvateli Slovenska čistou a zdravotně nezávadnou pitnou vodu z vodovodu.

 
Pondělí, 21 května 2018

Začátkem minulého měsíce jsme zveřejnili článek o mikroplastech ve vodě, které znečišťují nejen moře a oceány, ale byly zjištěny i ve vzorku pitné vody ze Slovenska. Za poslední týdny se toto téma stalo ještě aktuálnější, což je pravděpodobně následkem testů balených vod neziskovou organizací Orb Media. Podle provedené studie více než 90% testovaných balených pitných vod obsahovalo určitou formu mikroplastu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze