Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pondělí, 18 února 2019
Ve dnech od 5. 2. do 8. 2. 2019 se ČistáVoda spolu s partnerskou společností Aquatrend přesunula na mezinárodní veletrh Aquatherm, do Nitry. Naším cílem nebyla samotná prezentace společnosti jako takové, ale především nám šlo o prezentaci zařízení vyvinutých speciálně pro úpravu vodu. 
 
Středa, 23 ledna 2019

Ve dnech 5.2. až 8.2.2019 můžete navštívit náš stánek na mezinárodním veletrhu Aquatherm Nitra, na kterém budeme prezentovat naši společnost pod záštitou partnerské firmy Aquatrend. Veletrh je specificky zaměřen na prezentaci topné, ventilační, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární, ekologické techniky a také na prezentaci zařízení určených pro úpravu vody.

 
Pondělí, 12 listopadu 2018

Koupili jste si ionizátory vody značky aQuator? Dříve či později budete řešit otázku jak urdržiavať ionizátory vody aQuator, aby vám vydržely co nejdéle. Z tohoto důvodu jsme si pro vás připravili krátký článek o tom, jak správně pečovat o ionizátory aQuator, které najdete v naší nabídce ionizátorů vody. Jde o 4 varianty produktů: aQuator Classic, aQuator Silver a jejich menší verze aQuator classic mini a  aQuator silver mini. Jednotlivé modely se liší objemem a dodatečnou funkcí stříbření , kterou mají modely s označením silver.

 
Pondělí, 08 října 2018

V rámci našich dodacích podmínek jsme snížili hodnotu objednávky, při které naši zákazníci získají dopravu zdarma , takže naše produkty budou ještě dostupnější. Od dnešního dne jsme snížili hodnotu objednávky, při které naši zákazníci získají dopravu zdarma ze 3000 Kč na 2000 Kč. Tato změna umožní našim zákazníkům i při menších objednávkách ušetřit na poplatku za dopravu.

 
Úterý, 02 října 2018

Stavíte, renovujete nebo rekonstruujete? Tak pak jste nemohli chybět na největším českém veletrhu z oblasti stavebnictví FOR ARCH. Veletrh se konal v pražském PVA Expo ve dnech 18. - 22. září 2018 a samozřejmě jsme se tohoto stavebního veletrhu zúčastnili i my s naším stánkem.

 
Pondělí, 17 září 2018

Stavíte nový dům, renovujete nemovitost nebo vás jen zajímá oblast stavebnictví? V tom případě si nenechte ujít největší veletrh v Praze zabývající se tímto oborem, který se uskuteční již v nejbližších dnech. V prostorách PVA Expo Praha najdete od 18. - 22. září 2018 i náš stánek. Budeme rádi, pokud se při něm zastavíte, prohlédnete si vybrané produkty z naší nabídky nebo se na nás obrátíte s jakýmikoliv otázkami týkajícími se úpravy a filtrace vody.

 
Čtvrtek, 09 srpna 2018

Usazuje se ve vaší domácnosti ve velké míře vodní kámen? Pokud vás už nebaví neustále čištění usazenin z rychlovarné konvice či vodovodních baterií a chcete investovat do zařízení na změkčení vody, je na začátek třeba zjistit, jaká je reálná tvrdost vody. Nejrychlejším a zároveň přesným způsobem je použití německých kapek. 

 

 
Pondělí, 06 srpna 2018

Písková filtrace vody představuje nejúčinnější možnost odstranění mechanických nečistot ve vodě. Díky zachytávaní pevných částic mikroskopických rozměrů snižuje i zákal ve vodě. Tuto variantu doporučujeme zejména klientům, jejichž zatěžuje výměna filtračních vložek při běžných mechanických filtrech, případně potřebují zařízení s vyšší účinností. Přečtěte si, jaké další výhody se sebou písková filtrace vody přináší.

 
Sobota, 28 července 2018

Trpíte nevysvětlitelnou únavou, máte nedostatek energie či problémy s trávením spojené se zápachem z úst? Nebo vás trápí křehké a popraskané nehty, suché a mastné vlasy s lupy případně máte bílý povlak na jazyku? Pokud jste odpovedli ano, může jít o projevy překyselení (acidózy) organismu, který vede k mnoha civilizačním chorobám.

 
Pondělí, 02 července 2018

Na to, abyste zjistili, že voda ve vaší domácnosti je opravdu tvrdá, nemusíte ani opustit váš domov. Stačí vám trocha tekutého mýdla, menší PET láhev a minutka času. V článku vám popíšeme krátký postup, jak na to.

 
Úterý, 19 června 2018

Stejně jako minulý rok, tak i letos jsme se od 25. - 28. 4. 2018 zúčastnili Stavebního veletrhu v Brně. Veletrh se konal na brněnském výstavišti a kde se setkali odborníci z různých oblastí stavebnictví. Za oblast úpravy vody jsme nemohly chybět my spolu s naším partnerem společností Aquatrend.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze