Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Středa, 12 června 2019
Jen pár dní dozadu vedení společnosti ČistáVoda vycestovalo na týden do daleké Číny. Není se čemu divit. Právě tady, v nejlidnatějším a v hospodářsky významném státě jsme hledali inspiraci a prohlubovaly obchodní vztahy s jedním z našich největších dodavatelů. Brány svého sídla pro nás otevřela společnost Canature.
 
Pondělí, 20 května 2019

Pokud hledáte řešení účinné dezinfekce vody z vlastního zdroje, UV lampy na odstranění bakterií z vody jsou tou nejlepší volbou. Tato zařízení spolehlivě odstraňují mikroorganizmy pomocí UV záření. V článku se blíže zaměříme na sterilizační UV lampy od renomované belgické značky Cintropur. V čem spočívá jejich síla?

 
Čtvrtek, 02 května 2019

Saponáty důkladně nečistí? Mýdlo nepění? Pračka ztrácí funkčnost a prádlo je po praní zašedlá? Zřejmě nastal čas začít řešit podobné varovné signály, a především odhalit společného viníka opětovně vznikajících problémů.

 
Středa, 17 dubna 2019
V slíbeném pokračování vám přinášíme řadu užitečných informací, v rámci kterých se zaměříme na jednotlivé typy filtračních vložek do reverzní osmózy, ale především, naším cílem bude objasnit princip jejich výměny. Věříme, že s našimi radami při troše zručnosti zvládnete údržbu i sami, čímž přispějete k zachování námi garantované kvality a prodloužíte životnost zařízení– reverzní osmózy.
 
Úterý, 09 dubna 2019

Článek je určen pro lidi, kteří se v rámci úpravy vody rozhodli pro systém reverzní osmózy a chtějí se dozvědět více o údržbě a servisu zařízení, ale stejně pro ty, co uvažují o koupi tohoto účinného filtru. V 1. části vám přinášíme text nabitý množstvím ověřených a pravdivých informací, pomocí kterých zvládnete údržbu reverzní osmózy spojenou s dezinfekcí zcela sami.

 
Čtvrtek, 04 dubna 2019

Ve dnech od 27. března do soboty 30. března se náš tým odborníků přesunul do Bratislavy, kde se v aréně Incheba EXPO konal jubilejní, již 40. ročník mezinárodního veletrhu CONECO. Tento ročník, jak jinak, opět překonal naše očekávání...

 
Čtvrtek, 28 března 2019

Mnoho lidí si už zakoupilo změkčovač vody z pohodlí domova a po obdržení objednávky zjistili, že úkon je přece náročný. Článkem chceme vyvrátit mýty a pochybnosti související s instalací změkčovače vody. Přinášíme vám alternativu, jejímž prostřednictvím by jste samostatnou montáž zařízení měli zvládnout i sami a několik užitečných rad – co třeba mít na paměti ještě před samotnou koupí zařízení.

 
Středa, 20 března 2019

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o nových trendech z oblasti architektury, stavebnictví a pojďte s námi na dlouho očekávanou výstavu Coneco do Incheba EXPO v Bratislavě. Ve specializované sekci s názvem VODA, vás v našem stánku bude ve dnech od 27. března až do soboty 30. března čekat vyškolený tým odborníků ČistéVody. Na co se můžete těšit?

 
Pátek, 15 března 2019

Voda je bezpochyby naším největším bohatstvím. Ptáte se proč? Důležitý je podstatný fakt, a to, že bez vody by náš svět zanikl. Voda je tu už od počátku, tvoří součást buněčných stěn rostlin, všech živých organismů, včetně nás. Člověk by měl denně vypít alespoň osm sklenic čisté, kvalitní a nezávadné vody. Co si my představujeme pod slovíčkem kvalita?

 
Pondělí, 18 února 2019

Ve dnech od 5. 2. do 8. 2. 2019 se ČistáVoda spolu s partnerskou společností Aquatrend přesunula na mezinárodní veletrh Aquatherm, do Nitry. Naším cílem nebyla samotná prezentace společnosti jako takové, ale především nám šlo o prezentaci zařízení vyvinutých speciálně pro úpravu vodu. 

 
Středa, 23 ledna 2019

Ve dnech 5.2. až 8.2.2019 můžete navštívit náš stánek na mezinárodním veletrhu Aquatherm Nitra, na kterém budeme prezentovat naši společnost pod záštitou partnerské firmy Aquatrend. Veletrh je specificky zaměřen na prezentaci topné, ventilační, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární, ekologické techniky a také na prezentaci zařízení určených pro úpravu vody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze