Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Čtvrtek, 14 listopadu 2019

Z hlediska našeho zdraví bychom měli přihlížet nejen na to, co konzumujeme, ale především, co pijeme. Voda je zastoupena v srdci, v krvi, v mozku. Je klíčem k vitalitě a k dlouhověkosti. Aby organismus fungoval správně, stačí málo – čistá pitná voda. Dá se z obyčejné vody vytěžit víc? Dá. Seznamte se s Generátorem vodíkové vody...

 
Středa, 13 listopadu 2019

Dlouhodobým závazkem naší společnosti je poskytování řešení úpravy vody, které jsou inovativní a současně trvale udržitelné. Inspiraci nacházíme především na velkých akcích, kde se seskupují největší společnosti z oblasti filtrace vody a představují zde své novinky, sdílejí tipy jak věci dělat efektivněji s ohledem na ekologii. I proto jsme se zúčastnili letos již podruhé veletrhu Aquatech, tentokrát v Amsterdamu. 

 
Pondělí, 28 října 2019

Stále více regionů světa trpí alarmujícím nedostatkem čisté pitné vody, také vody určené k zavlažování zemědělských území. Téma kvality pitné vody je akutním problémem, mnohdy podceňovaným. Odpověď na otázku: "Která voda je lepší a jakou vodu bych měl pít?" Hledá stále větší počet lidí... 

 
Pátek, 11 října 2019

Vysoký stupeň tvrdosti vody způsobuje nemalé problémy nejen v domácnostech, ale také v průmyslu. Spouštěčem nenávratných ztrát či havárií v podnicích může být právě vodní kámen – často skloňovaný, málokrát řešen. Jak ho odstranit? Nabízíme východisko...

 
Pondělí, 16 září 2019

Zařizujete si novou kuchyň nebo plánujete výměnu staré kuchyňské armatury? Pamatujte, že vedle nábytku a domácích spotřebičích je vodovodní baterie nejvíce využívaná součást kuchyně, která významně ovlivňuje komfort práce v domácnosti. V článku vám poradíme, co zohlednit při jejím výběru?

 
Čtvrtek, 05 září 2019

Co když v určitém okamžiku života nemáte po ruce kontrolovanou pitnou vodu a musíte použít tekutinu neznámého původu? Jak je to v případě vody ze studny či volně tekoucí vodě z přírodního pramene? Pijete během dovolené bez obav vodu z místního vodovodu? Přestože na první pohled může voda vypadat nezávadně, naše dobře vyvinuté smysly – čich, chuť a zrak nám vědí hodně o vodě napovědět. Rozeberme si společně jednotlivé signály... 

 
Úterý, 20 srpna 2019

Mít vlastní restauraci, kavárnu či jiný druh pohostinství není v dnešní přesycené době vždy "procházka růžovou zahradou". Majitel má na ramenou množství povinností, které je třeba udělat a zajistit. Rozhodně k ním patří i řešení otázky týkající se kvality vody. Proč je skutečně potřeba upravovat vodu v gastronomii a jaké metody filtrace vody fungují nejlépe?

 
Úterý, 06 srpna 2019

V předchozím článku jsme vás "pozvali na doušek alkalické vody", blíže objasnily, co za zařízení je ionizátor vody a na jakém principu vyrábí ionizovanou vodu. V nadhozené tématu pokračujeme a přesvědčíme vás, že pití ionizované alkalické vody má skutečně svůj neocenitelný význam. 

 
Úterý, 23 července 2019

Znáte skrytou sílu ionizované vody? Proč ji progresivní země už desetiletí používají jako všelék? Věděli jste, že je dokonce oficiálně schválena jako terapeutický prostředek a my se jen nyní dozvídáme o existenci mocného zařízení s názvem ionizátor vody?

 
Úterý, 09 července 2019

Máte podezření, že hladina vody ve vaší studni je každým rokem nižší a nižší? Cítíte, že její chuť a kvalita není jako na počátku, pozorujete zákal a mechanické znečištění vody? Laický rozum nám napoví, že něco není v pořádku a pití takové vody nemusí být vždy zárukou bezpečnosti.

 
Pondělí, 24 června 2019

Znečištěná voda představuje vodu, která obsahuje zvýšený chlór, těžké kovy uvolňující se ze zrezivělých potrubí či jiné škodliviny. Takové znečištění trápí převážnou část domácností, zejména lidí žijících v starších panelových bytech. S námi najdete rychlé a okamžité řešení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze