Rozbor vody

Kategorie
 
 
 
Rozbor vody
Doprava ZDARMA nad 3000Kč
 
 
Rozbor vody
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Rozbor vody

Rozbor vody je důležitý faktor a pomocník při úpravě vody, ať už na měření výsledků nebo na prvotní nastavení přístrojů na úpravu vody. Zjistěte, zda je vaše voda vhodná k pití, rozborem vody u nás vám také ukážeme, jaký druh úpravny vody je pro vás nejvýhodnější. V případě zájmu nás kontaktujte a my se s vámi individuálně dohodneme na odběru, případně na zaslání vzorku vody k nám. Následně vám naměřené hodnoty odešleme buď prostřednictvím emailu nebo poštou. Pokud budete mít zájem, odborně vám poradíme při následné úpravě vody.

Rozbor vody

Jaký rozbor vody potřebuji?

Máte vlastní zdroj vody a netušíte, jak je tato voda kvalitní? Jde o váš první rozbor vody, přičemž chcete následně řešit úpravu vody? Pak je pro vás ideální řešení nejprve provést rozbor vody pro studniční vody a vrty. Tato analýza vám ukáže hodnoty látek, které v Českých vodách způsobují nejčastější problémy. Díky výsledkům z rozboru vody dokážeme následně nastavit kapacitu jednotlivých filtračních zařízení pro případnou úpravu vody.

Potřebujete se informovat, případně nezávisle prověřit kvalitu vaší vody v domácnosti? Pokud máte vodu z vodárny a bojíte se o její kvalitu, nejsnadněji ji prověříte právě rozborem vody pro domácnosti. Dozvíte se obsah chloru, tvrdost vody a také případně zvýšené množství dusičnanů, které jsou nevhodné k pití.

Kompletní rozbor vody pro pitnou vodu se analyzuje přímo v laboratoři a na výsledky se čeká přibližně jeden týden. Kdy je však nutný? Při kolaudaci. Máte vlastní zdroj vody jako jediný zdroj vody v objektu? Pak bude potřeba kolaudační rozbor vody. Normy, které musíte splňovat při úspěšné kolaudaci vašeho objektu naleznete ve Vyhlášce vlády č. 252/2004 Sb.

Pokud máte zájem o analýzu konkrétních látek ve vodě, které se nenacházejí v nabídce, tak nás prosím kontaktujte v našem formuláři a my se vám ozveme.

 

Jak postupovat při objednávce rozboru vody?

Při objednávce kolaudačního, respektive rozboru vody podle Nařízení vlády č.252/2004 je nutné nás kontaktovat přímo, přičemž se dohodneme na odběru vzorku, protože tehdy je to nutné. Při zájmu o informativní rozbor vody za 690 Kč, respektive 990 Kč můžete buď provést objednávku na daný rozbor vody níže, přičemž uvedete způsob dopravy "Osobní odběr". Následně nám zašlete vzorek vody v uzavřené 300ml PET láhvi poštou na naši adresu Hričovská 221, 010 01, Žilina, s tím, že doporučujeme uvést vaši adresu, telefonický a mailový kontakt. Jakmile obdržíme vzorek vody, do 5 dnů vám pošleme výsledky rozboru vody na mail, v případě zájmu i poštou. Platit můžete převodem nebo platební kartou. 

Rozbor vody pro domácnosti (obecní vodovod)

Rozbor se zaměřuje na:
 • tvrdost
 • vodivost
 • reakce vody (pH)
 • celkové množství rozpuštěných látek (TDS)
 • volný chlor
 • dusičnany
Při objednávce vás poprosíme zaslat poštou vzorek vaší vody v 300ml PET láhvi na naši adresu: Hričovská 221, 010 01, Žilina.

Cena: 690 Kč s DPH

Rozbor vody pro studniční vody nebo vrt

Rozbor se zaměřuje na:
 • tvrdost
 • vodivost
 • reakce vody (pH)
 • celkové množství rozpuštěných látek (TDS)
 • dusičnany
 • dusitany
 • železo
 • mangan
 • amonné ionty
Při objednávce vás poprosíme zaslat poštou vzorek vaší vody v 300ml PET láhvi na naši adresu: Hričovská 221, 010 01, Žilina.

Cena: 990 Kč s DPH

Kolaudační rozbor vody (fyzikálně-chemický + mikrobiologický):

Minimální rozbor pitné vody proveden na základě Vyhlášky vlády ČR č. 252/2004 Sb, který je řádně akreditován a může být použit i při kolaudaci, vám rádi zprostředkujeme. Minimální rozbor na pitnou vodu měří 29 ukazatelů včetně mikrobiologického měření kvality vody, kterým se určí znečištění vody od virů a bakterií. Dejte nám předem vědět, pokud potřebujete výsledky rozboru vody použít při kolaudaci.

Jak takový rozbor probíhá?
1. Kontaktujte nás s žádostí o rozbor vody, případně můžete přes e-shop provést objednávku s tímto produktem.
2. Následně se s odborným pracovníkem akreditované laboratoře dohodnete na odběru vzorku vody.
3. Rozbor vody je obvykle proveden do 10 pracovních dní, po provedení rozboru vám doručíme výsledky na vaši adresu.
4. Klienty vždy kontaktujeme telefonicky, přičemž vám vysvětlíme, zda voda vyhovuje, zodpovíme případné dotazy a v případě nevyhovujících hodnot navrhneme pro vás přístroje, které dokáží problémy ve vodě odstranit.

Cena je 4 990 Kč s DPH + 1 990 Kč (doprava a odběr vzorků vody). Kolaudační rozbor vody provádíme v rámci celé České republiky.

 
 
 
 
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze