Tvrdá voda a vodní kámen

Kategorie
 
 
 
Tvrdá voda a vodní kámen
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Tvrdá voda a vodní kámen
COVID-19
 
 
 
 
Blog: Tvrdá voda a vodní kámen

Tvrdá voda a vodní kámenJAK VYČISTIT PRAČKU OD VODNÍHO KAMENE?

Saponáty důkladně nečistí? Mýdlo nepění? Pračka ztrácí funkčnost a prádlo je po praní zašedlá? Zřejmě nastal čas začít řešit podobné varovné signály, a především odhalit společného viníka opětovně vznikajících problémů.

číst více

 

 


 

Tvrdá voda a vodní kámen5 PŘÍKLADŮ, JAK VYPADÁ TVRDÁ VODA

Tvrdá voda a vodní kámen způsobuje v domácnosti celou řadu problémů, přes nevzhledný povlak na spotřebičích, vysoušení pokožky a vlasů až po výrazné zvýšení nákladů za energie. V článku se zaměříme na konkrétní příklady, které se ve vaší domácnosti objeví, pokud používáte tvrdou vodu.

číst více

 

 


 

vodní kámenJAK ODSTRANIT VODNÍ KÁMEN?

Tvrdá voda je problémem mnoha domácností v Česku. Ptáte se, jak odstranit vodní kámen? U nás Vám navrhneme nejefektivnější odstranění vodního kamene v celém rodinném domě, bytě nebo firmě. Nechte měření tvrdosti vody a následné změkčení vody na nás.

číst více

 

 


 

tvrdá vodaTVRDÁ VODA NEPROSPÍVÁ VAŠÍ POKOŽCE

Většina českých domácností trpí tvrdou vodou as ní způsobeným vznikem vodního kamene, který je nejen estetickým problémem, ale výrazně ovlivňuje i životnost spotřebičů či topných zařízení - méně se však již hovoří o tom, že dokáže nepříznivě ovlivnit i naše zdraví. 

číst více

 

 


 

Úprava vody pro vířivkyÚPRAVA VODY PRO VÍŘIVKY

S otázkou, jak řešit úpravu vody pro vířivky a bazény se setkáváme poměrně často. Možností je mnoho, ovšem základem je úprava tvrdé vody a dezinfekce.

číst více

 

 


 

Vodní kámen na potrubíZAPOMEŇTE NA BABSKÉ RECEPTY A NADOBRO SE ZBAVTE VODNÍHO KAMENE

Kde se v domácnosti nejčastěji vyskytuje vodní kámen? Jaké jsou možnosti odstranění z krátkodobého a dlouhodobého hlediska? Co způsobuje vodní kámen a naopak jaké výhody vám přinese permanentní odstranění vodního kamene?

číst více

 

 


 

Magnetické změkčovače vodyMAGNETICKÉ ZMĚKČOVAČE VODY NEBO PROČ JE KATEX STÁLE TOP?

Mnoho lidí nám při otázce úpravy vody změkčením argumentuje bezúdržbovými filtry na vodu v podobě magnetů, indukčních změkčení, avšak máme mnohem více recenzí přesně opačných. Lidí, kteří zkusili a obrátili se.

číst více

 

 


 

Montáž změkčovače vodyMONTÁŽ ZMĚKČOVAČE VODY

Přečtěte si jednoduchý, všeobecný návod k instalaci změkčovače vody. Popřípadě odželezňovacích zařízení nebo anexových filtrů k odstranění dusičnanů a dusitanů.

číst více

 

 


 

Mapa tvrdosti vody v ČRMAPA TVRDOSTI VODY V ČESKU

Jednoduchá a praktická mapa, která vám ukáže, jaká je tvrdost vody v jednotlivých okresech České republiky. Zjistěte orientační tvrdost vody v Praze, Brně nebo v Ostravě.

číst více

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze