Tvrdost vody | Vodní kámen

Drtivá většina domácnosti v Česku má tvrdou vodu. Bohužel mnoho z nich si neuvědomuje, jak moc může vodní kámen zvýšit náklady na bydlení. Úprava tvrdé vody vám ušetří kopec peněz a hlavně nervů. Tvrdá voda, je tedy voda, která vytváří vodní kámen. Ať už v pračce, sprchovém koutu, na bateriích, na topné technice ale i v lidském těle.

Náklady na provoz topných zařízení se s vodním kamenem rapidně zvyšují. Už 1mm vrstva nánosu vodního kamene dokáže zvýšit náklady na provoz o 10%. Vodní kámen nejenže výrazně zvyšuje spotřebu elektrické energie při otopných tělesech, dokonce výrazně snižuje jejich životnost. V extrémních případech může tvrdá voda zničit elektrický spotřebič v horizontu pár měsíců a na zanesení vodním kamenem vám žádný výrobce neuzná reklamaci. Tvrdá voda také zvyšuje náklady na prací prášky, navíc při praní v tvrdé vodě zůstává prádlo nedokonale opraté. Při praní prádla v měkké vodě pocítíte ihned rozdíl a již nebudete muset používat žádnou aviváž jako dosud.

Po úpravě tvrdé vody pocítíte rozdíl i při sprchování, vaše pokožka zůstane vláčná a živější. K měření tvrdosti vody používáme velmi praktické a ekonomické německé kapky, které ukáží hodnotu tvrdosti vody v °dH (německé stupně) prakticky ihned. Jsou ideální i pro měření účinnosti změkčovačů vody.

Změkčovače vody - moderní řešení

Moderní doba nám nabízí moderní řešení. Už nemusíte zachycovat měkkou, dešťovou vodu. Postačí vám kvalitní změkčovač vody, který najdete také v naší nabídce. Změkčovače vody jsou zařízení, která vám změkčí vodu v celém domě, bytě nebo objektu. Po přetečení vody přes tyto přístroje zůstane voda navždy měkká.

Nehledejte u nás levné řešení v podobě různých magnetů nebo polyfosfátů, my vám nabízíme jen řešení, která fungují na 100% a jejich výsledek plně garantujeme. Každý změkčovač vody v naší nabídce pracuje automaticky a odstraní nejméně 99% vodního kamene a jediné, co k tomu potřebuje, je pravidelné doplňování tabletování soli, přibližně jednou měsíčně.

"Jsem urologem v bratislavkej nemocnici na Mickiewiczova ulici. S firmou spolupracuji už léta, máme namontovanou reverzní osmózu, změkčovač vody a momentálně čekáme na ionizátor. Mám bohaté zkušenosti s operacemi například ledvinových kamenů a jsem velmi rád, že existuje firma, která pomáhá lidem v oblasti jakou je voda, protože se na ni často zapomíná."

- Doc. MUDr. Juraj Fillo , PhD.

Proč používat změkčovače vody

Nabízíme vám to nejpřijatelnější řešení v podobě moderních změkčovačů vody. Katexový změkčovač vody do domu, individuálně i do bytu, funguje na bázi výměny ionů vápníku a hořčíku, které nahrazuje iony sodíku, čímž odstraní 100% vodního kamene z vody. Každý změkčovač vody v naší nabídce je plně automatizovaný a jediné, co si od vás bude vyžadovat, je pravidelné doplňování tabletované soli. Nabízíme Vám kvalitní přístup, montáž, pravidelný servis a záruku 72 hodinového odstranění závady.

Změkčená voda vs Tvrdá voda

Vyberte si ten nejvhodnější změkčovač vody

Změkčovače vody