Mapa tvrdosti vody v ČR

Kategorie
 
 
 
Mapa tvrdosti vody v ČR
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Mapa tvrdosti vody v ČR
COVID-19
 
 
 
 
Neděle, 20 května 2018
Mapa tvrdosti vody v ČR

Jednoduchá a praktická mapa, která vám ukáže, jaká je tvrdost vody v jednotlivých okresech České republiky. Zjistěte orientační tvrdost vody v Praze, Brně nebo v Ostravě.

Mapa tvrdosti vody v České republice. Jak můžete vidět na mapě, hodnoty tvrdosti jsou různé. Zatímco Praha či Ostrava vykazují nižší hodnoty tvrdosti, Brno či Kladno jsou na tom hůře, protože naměřené hodnoty jsou ve většině těchto krajů výrazně vyšší. Nicméně mnoho domácností v Praze či Ostravě má problém s vodním kamenem, proto je třeba brát mapu pouze orientačně. Pro přesné změření tvrdosti vody můžete použít například německé kapky, které jsou dostupné i na našem eshopu.

1 mmol/l = 5.6077 ºdH

Pokud máte problém s vodním kamenem a chcete ho odstranit, prohlédněte si naši nabídku změkčovačů vody nebo kontaktujte náš tým odborníků a my vám už poradíme.

V případě, že chcete zjistit přesnou hodnotu tvrdosti vaší vody, vám nabízíme bezplatné měření kdekoliv v Čechách. Více informací o této službě naleznete na stránce Měření tvrdosti vody a prohlídka zdarma.

Povodní článek ze dne 13. 11. 2015, aktualizovaný dne 10. 04. 2018.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze