Látky ve vodě

Kategorie
 
 
 
Látky ve vodě
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Látky ve vodě
SLEVY NA DEN VODY 2020
 
 
 
 
 
 
Látky ve vodě

tvrdá vodaTVRDÁ VODA

Vodní kámen je problémem téměř každé jedné domácnosti na Slovensku a v Česku. Dokážeme vám pomoci se snížením nákladů na praní a vytápění nebo zabránit usazování vodního kamene v potrubí, bojleru, sprchách a bateriích.

číst více

 

 


 

pH vodyŽIVÁ VODA

V poslední dekádě dost často rezonuje téma překyselení organismu. Věděli jste, že to má přímý vztah i s vodou kterou pijete? Ionizátory na vodu jsou filtry, které aktivně mění pH a ORP vody. Taková voda je následně silně antioxidační.

číst více

 

 


 

Chlór ve voděCHLOR VE VODĚ

O chloru ve vodě se toho už napsalo dost, avšak smutné na tom je, že dodnes se používá v některých zemích i na dezinfekci pitné vody. Bohužel i v Čechách. Víte jak ho odstranit?

číst více

 

 


 

Viditelné znečištění vodyVIDITELNÉ ZNEČIŠTĚNÍ VODY

Vykopali jste studnu? Případně máte veřejný vodovod v ne nejlepším stavu? Mechanická filtrace je první krok k jakékoliv úpravě vody. Zbaví vás nánosů písku, bahna, hlíny, vlasů, rzi a podobně.

číst více

 

 


 

Pitný režim ve firměPITNÝ REŽIM VE FIRMĚ

Dost bylo zbytečných barelových výdejníků vody, které jsou nepraktické a nerentabilní. Podívejte se na naše řešení, které vám zajistí dodávku zdravé pitné vody v celém roce bez starostí!

číst více

 

 


 

Bakterie a viry ve voděBAKTERIE A VIRY VE VODĚ

Voda je přirozené prostředí pro výskyt mikrobiologického znečištění. Pokud máte obecní vodu, ta je dezinfikována chlorem. Nicméně pokud jste se rozhodli pro vlastní zdroj vody, s nejvyšší pravděpodobností budete potřebovat vodu dezinfikovat.

číst více

 

 


 

Železo a mangan ve voděŽELEZO A MANGAN VE VODĚ

V průměru každá druhá studna v České republice trpí zvýšeným obsahem železa a manganu. Charakteristické je to zejména pro hlubší vrty. Tyto látky škodí hlavně vizuálně, tedy usazováním na sanitární technice nebo skvrnami na oblečení. Víme, jak vám pomoci.

číst více

 

 


 

Dusičnany a dusitany ve voděDUSIČNANY A DUSITANY VE VODĚ

Mnoho vlastních zdrojů vody (zejména v zemědělských oblastech) trpí zvýšeným obsahem dusičnanů a dusitanů. Ty ve vodě těžko zaznamenáte, ale mají dost vážný dopad na zdraví člověka.

číst více

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze