Proč si vybrat nás?

Kategorie
 
 
 
Proč si vybrat nás?
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Proč si vybrat nás?
COVID-19
 
 
 
 
Proč si vybrat nás?

 

Už viac ako 15 rokov na trhu Více než 18 let na trhu

Na českém a slovenském trhu působíme již 18 let. Za tento dlouhý čas jsme získali mnoho zkušeností v oblasti úpravy vody ať už v rodinných domech a bytů ale i v průmyslu. Už jsme upravovali vodu v potravinářském průmyslu, automobilovém a zdravotnickém průmyslu. Během našeho působení jsme získali praxi a také vzácné zkušenosti spojené s filtrací vody, zařízeními a jejich instalací. V naší aktuální nabídce zařízení naleznete už jen léty ověřené zařízení, které se ukázaly jako kvalitní a hlavně spolehlivé při mnoha montážích.

 

 

Viac ako 20000 domácnostiam sme pomohliVíce než 20 000 zákazníků

V oblasti úpravy vody jsme opravdu odborníci, čemuž svědčí více než 20 000 spokojených zákazníků. Obracejí se na nás zákazníci nejen z různých částí Slovenska a Česka ale i zpoza hranic. Máme zkušenosti s úpravou vody nejen doma na Slovensku, ale iv Čechách a stále častější už i za hranicemi, v Rakousku. Zaměřujeme se hlavně na změkčení vody v domácnostech ale dokážeme vyřešit každý problém s vodou.

 

 

Služby poskytujeme na Slovensku aj v ČecháchSlužby poskytujeme na Slovensku i v Česku

Dopravu ale i montáž zařízení poskytujeme nejen na Slovensku ale iv Čechách. I přesto, že náš sklad je v Žilině, tak jsme schopni vám doručit zakoupené zboží do České republiky už do 3 dny. Každý den naši technici odcházejí montovat zařízení do různých koutem Slovenska ale i Čech. Cena montáže zařízení je individuální, závisí na zvoleném zařízení. Cenu vám navrhne odborný technolog v nezávislé cenové nabídce.

 

 

U vás doma do 48 hodín

 

Doručení do 48 hodin při objednávce do 12:00 hod.

V České republice jsme schopni doručit až 97% zboží, které je skladem, do 48 hodin. Avšak při objednávce do 12:00 hod. jsme schopni vám zboží doručit už na druhý den od objednávky. Na výběr máme z více druhů dopravy jako je kurýr DHL nebo Zásilkovna.

 

 

Další výhody proč u nás nakupovat:

  • chat online od 8:00 - 16:00 hod,
  • garance vrácení zboží,
  • prodloužená záruka u vybraných zařízeních
  • dovoláte se přímo odbornému technologovi,
  • při objednávce do 12:00, doručení na druhý den,
  • komplexní služby včetně rozboru vody a odborné montáže zařízení,
  • každoroční servis zařízení za poplatek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze