Proč si vybrat nás?

Kategorie
 
 
 
Proč si vybrat nás?
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Proč si vybrat nás?
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Proč si vybrat nás?

 

Už viac ako 15 rokov na trhu Více než 18 let na trhu

Na českém a slovenském trhu působíme již 18 let. Za tento dlouhý čas jsme získali mnoho zkušeností v oblasti úpravy vody ať už v rodinných domech a bytů ale i v průmyslu. Už jsme upravovali vodu v potravinářském průmyslu, automobilovém a zdravotnickém průmyslu. Během našeho působení jsme získali praxi a také vzácné zkušenosti spojené s filtrací vody, zařízeními a jejich instalací. V naší aktuální nabídce zařízení naleznete už jen léty ověřené zařízení, které se ukázaly jako kvalitní a hlavně spolehlivé při mnoha montážích.

 

 

Viac ako 20000 domácnostiam sme pomohliVíce než 20 000 zákazníků

V oblasti úpravy vody jsme opravdu odborníci, čemuž svědčí více než 20 000 spokojených zákazníků. Obracejí se na nás zákazníci nejen z různých částí Slovenska a Česka ale i zpoza hranic. Máme zkušenosti s úpravou vody nejen doma na Slovensku, ale iv Čechách a stále častější už i za hranicemi, v Rakousku. Zaměřujeme se hlavně na změkčení vody v domácnostech ale dokážeme vyřešit každý problém s vodou.

 

 

Služby poskytujeme na Slovensku aj v ČecháchSlužby poskytujeme na Slovensku i v Česku

Dopravu ale i montáž zařízení poskytujeme nejen na Slovensku ale iv Čechách. I přesto, že náš sklad je v Žilině, tak jsme schopni vám doručit zakoupené zboží do České republiky už do 3 dny. Každý den naši technici odcházejí montovat zařízení do různých koutem Slovenska ale i Čech. Cena montáže zařízení je individuální, závisí na zvoleném zařízení. Cenu vám navrhne odborný technolog v nezávislé cenové nabídce.

 

 

U vás doma do 48 hodín

 

Doručení do 48 hodin při objednávce do 12:00 hod.

V České republice jsme schopni doručit až 97% zboží, které je skladem, do 48 hodin. Avšak při objednávce do 12:00 hod. jsme schopni vám zboží doručit už na druhý den od objednávky. Na výběr máme z více druhů dopravy jako je kurýr DHL nebo Zásilkovna.

 

 

Další výhody proč u nás nakupovat:

  • chat online od 8:00 - 16:00 hod,
  • garance vrácení zboží,
  • prodloužená záruka u vybraných zařízeních
  • dovoláte se přímo odbornému technologovi,
  • při objednávce do 12:00, doručení na druhý den,
  • komplexní služby včetně rozboru vody a odborné montáže zařízení,
  • každoroční servis zařízení za poplatek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze