Tvrdost vody

Kategorie
 
 
 
Tvrdost vody
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Tvrdost vody
COVID-19
 
 
 
 
Tvrdost vody | Vodní kámen

Drtivá většina domácností v Česku má tvrdou vodu. Bohužel si mnoho z nich neuvědomuje, jak moc může vodní kámen zvýšit náklady na bydlení. Úprava tvrdé vody vám ušetří hromadu peněz a hlavně nervů. Tvrdá voda obsahuje nadměrné množství vápníku a hořčíku, které se usazují a vytvářejí vodní kámen. Ať už v pračce, sprchovém koutu, na bateriích, na topné technice ale i v lidském těle.

Úprava tvrdé vody

Náklady na provoz topných zařízení se s vodním kamenem rapidně zvyšují. Už 1mm vrstva nánosu vodního kamene dokáže zvýšit náklady na provoz přibližně o 10%. Vodní kámen nejenže výrazně zvyšuje spotřebu elektrické energie u topných těles, ba dokonce výrazně snižuje jejich životnost. V extrémních případech může tvrdá voda zničit elektrický spotřebič v horizontu pár měsíců a na zanesení vodním kamenem vám žádný prodejce neuzná reklamaci. Tvrdá voda také zvyšuje náklady na prací prášky, navíc při praní v tvrdé vodě zůstává prádlo nedokonale oprané. Při praní prádla v měkké vodě pocítíte ihned rozdíl, už nebudete muset používat žádnou aviváž jako dosud.

Po úpravě tvrdé vody pocítíte rozdíl i při sprchování, vaše pokožka zůstane vláčná a živější. K měření tvrdosti vody používáme velmi praktické a ekonomické německé kapky, které ukáží hodnotu tvrdosti vody v °dH (německé stupně) prakticky ihned. Jsou ideální i pro měření účinnosti změkčovačů vody.

Změkčovače vody - moderní řešení

Moderní doba nám nabízí moderní řešení. Už nemusíte zachytávat měkkou dešťovou vodu. Jak tedy změkčit tvrdou vodu? Postačí vám kvalitní změkčovač vody, který najdete také v naší nabídce. Změkčovače vody jsou zařízení, která vám změkčí vodu v celém domě, bytě nebo objektu. Po průtoku vody přes tyto přístroje zůstane voda navždy měkká.

Nehledejte u nás levná řešení v podobě různých magnetů nebo polyfosfátů, my vám nabízíme jen řešení, která fungují na 100% a jejich výsledek plně garantujeme. Každý změkčovač vody v naší nabídce pracuje automaticky a odstraní nejméně 99% vodního kamene a jediné co k tomu potřebuje, je pravidelné doplňování tabletované soli přibližně jednou měsíčně.

Nabízíme vám to nejpřijatelnější řešení v podobě moderních změkčovačů vody. Katexové změkčovače vody do domu, individuálně i do bytu, fungují na bázi výměny iontů vápníku a hořčíku, které nahrazují ionty sodíku, čímž odstraní 100% vodního kamene z vody. Nabízíme Vám kvalitní přístup, montáž, pravidelný servis a záruku 48 hodinového odstranění závady.

Jaké výhody nabízí užívání změkčené vody?

- dlouhodobě zvýšená životnost spotřebičů,
- jemnější praní a hebké prádlo,
- o 30% snížena spotřeba pracích prostředků, šamponu,
- zvýšená výkonnost topných těles (bojler, konvice),
- pokožka zůstane po sprchování jemná a vláčná (vhodné pro ekzematiky),
- hebčí vlasy i pleť po mytí,
- úspora elektrické energie až o 50% při vytápění,
- ochrana potrubí, rozvodů, spotřebičů, topného systému, vodovodních baterií, kávovarů, konvic, vířivek, myček nádobí, bazénové technologie.

* Připomínáme, že měkká voda obsahuje i po úpravě stále velké množství minerálů, takže se nejedná o vodu, která v sobě neobsahuje žádné látky. Taková vzniká po filtraci reverzní osmózou.

Změkčená voda vs. tvrdá voda

Změkčená voda vs. Tvrdá voda

Vyberte si ten nejvhodnější změkčovač vody z naší nabídky.

 
 
 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze