Proč jsou katexové změkčovače vody nejlepší řešení?

Kategorie
 
 
 
Proč jsou katexové změkčovače vody nejlepší řešení?
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Proč jsou katexové změkčovače vody nejlepší řešení?
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pátek, 11 května 2018

Mnoho lidí nám při otázce úpravy vody změkčením argumentuje bezúdržbovými filtry na vodu v podobě magnetů, indukčních změkčení, avšak máme mnohem více přesně opačných recenzí. Lidí, kteří zkusili a obrátili se.

Pár let dozadu byli populární magnetické změkčovače vody, které umístíte na potrubí a o nic se nestaráte. Zázračnou silou zabrání tvorbě vodního kamene, podobně na tom jsou i jiné alternativy, například indukční změkčení. Je to levné, bezúdržbové, se snadnou instalací. Takže i snadno prodejné s dobrým marketingem.

Magnetické zmäkčovače vody

Protože se pravidelně účastníme celosvětových výstav zaměřených na trend úpravy vody, samozřejmě jsme neváhali a zakoupili pár kusů magnetických změkčovačů vody na testování. Elektromagnetická úprava vody poskytla doslova neuspokojivé výsledky, protože změkčení vody magnetem fungovalo pouze v určitých případech a také ne zcela. V určitých podmínkách oslabily tvorbu vodního kamene, avšak vždy to bylo s minimální účinností.

Následně na to jsme se rozhodli nedistribuovat tyto produkty k našim klientům, během tohoto období nám však přišlo mnoho otázek ohledně alternativního změkčení vody, ale také mnoho žádostí o pomoc od klientů, kteří si zakoupili tato zařízení jinde a potřebují pomoc.

Ukázka jedné ze zpráv od klienta:

Správa od klienta

Jako společnost ČistáVoda s.r.o. jsme se rozhodli proto nenabízet žádný magnetický změkčovač vody jako "alternativu", protože nejsme přesvědčeni o jejich funkčnosti a zůstáváme nadále věrni klasickým katexovým změkčovačům. Jde o beúdržbové elektrické změkčovače vody, na které dostáváme pravidelně pozitivní recenze. Jedinou alternativu, kterou jsme vyzkoušeli a funguje, jsou katalytické změkčovače vody maiCat, které účinně zabrání tvorbě vodního kamene, avšak neodstraní ho. Zároveň si uvědomujeme, že mnoho klientů ztratíme, protože nenabízíme opravdu "levnou" možnost změkčení vody, avšak nikdy našim krédem nebylo a ani nebude "prodat za každou cenu". Proto i nadále budeme nabízet pouze filtry na vodu, které máme otestované a můžeme se za ně zaručit i za pár let.

 

Původní článek ze dne 28. 07. 2017, aktualizovaný dne 11. 05. 2018.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze