26.4.2018 1:28

Zveme vás na stavební veletrh v Brně

Stavební veletrhy BrnoVe dnech od 25. - 28. 4. 2018 se v Brně bude konat stavební veletrh, který bude zaměřen prakticky na vše ohledně staveb a rekonstrukcí. Na výstavě můžete najít mnoho odborníků k různých oblastí stavebnictví. K nim neodmyslitelně patříme i my a partnerská společnost Aquatrend.

V našem stánku si můžete prohlédnout zařízení, které dennodenní montujeme našim zákazníkům. Patří mezi ně i:

mechanicko-uhlíkový filtri, který zachycuje mechanické nečistoty a chlor,
UV lampy pro dezinfekci vody,
změkčovače vody, které zachycují vápník a hořčík a zabraňují tak vodnímu kameni,
reverzní osmózu,
ionizátor vody.

Naši odborní technologové vám budou připraven poradit s vaším problémem s vodou a také navrhnout řešení na její úpravu. Jelikož se dennodenně setkávají se zařízeními v praxi, umí vám nejlépe poradit a vybrat to správné zařízení pro váš problém s vodou.

Stavební veletrhy Brno Také budete mít v našem stánku možnost ochutnat ionizovanou "živou" vodu nebo dokonale přefiltrovanou osmotickou vodu. Těšíme se na vaši návštěvu! 

Umístnení stánku: Pavilon P pod číslem 138.

Posted by

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/veltrh-coneco-racioenergia-voda-2018.jpg

Ve dnech 11. až 14. dubna 2018 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, který se konal v prostorách Incheba Expo Bratislava. Pro návštěvníky jsme měli připravenou prohlídku vybraných produktů a na jejich otázky odpověděli odborníci na úpravu vody, kteří se této problematice věnují už léta a umí poradit s jakýmkoliv "vodním" problémům. Prohlédněte si několik fotografií z výstavy ...

Číst více
awblog/coneco-blog.png

I tento rok se naša společnost zúčastní veletrhu CONECO-RACIOENERGIA, který se uskuteční ve výstavišti Incheba Expo Bratislava. Už ve dnech 11.-14.4. 2018 můžete navštívit náš stánek. Zveme vás prohlédnout si vybrané produkty z našeho portfolia a prokonzultovat problémy týkající se vody s našimi odborníky.

Číst více
awblog/mikroplasty-v-balenych-flaskovych-vodach-blog.jpg

Začátkem minulého měsíce jsme zveřejnili článek o mikroplastech ve vodě, které znečišťují nejen moře a oceány, ale byly zjištěny i ve vzorku pitné vody. Za poslední týdny se toto téma stala ještě aktuálnější, což je pravděpodobně následkem testů balených vod neziskovou organizací Orb Media. Podle provedené studie více než 90% testovaných balených pitných vod obsahovalo určitou formu mikroplastu.

Číst více