15.1.2018 12:26

Zveme vás na veletrh AquaTherm v Praze

Medzinárodný veľtrh Aqua Therm Praha

Jak v průběhu minulého, i během roku 2018 máme v plánu zúčastnit se několika akcí, na kterých odprezentujeme naši společnost, její poslání a produkty, které na e-shopu nabízíme. Už v únoru máte možnost setkat se s námi na mezinárodním veletrhu Aqua Therm v Praze. Zveme vás k našemu stánku v hale č. 5, kde vám budou během celého trvání veletrhu k dispozici vyškolení odborníci na úpravu vody. Přijďte se s nimi poradit, probrat problematiku filtrace vody a prohlédnout si vybrané vodní filtry.

Kdy a kde se bude veletrh konat?

Medzinárodní veletrh Aqua Therm Praha se uskuteční v PVA EXPO v Letňanech ve dnech 27. února - 2. března 2018 (úterý až pátek). Akce se koná každé dva roky, meziročně ho střídá veletrh Aqua Therm Nitra, který budete mít možnost navštívit v termínu 5. - 8. února 2019.

Proč se zúčastnit a navštívit náš stánek?

Na veletrhu vám kromě prezentace filtrů na vodu poskytneme všechny důležité informace ohledně úpravy vody a rádi zodpovíme vaše případné dotazy. V rámci našeho stánku si můžete prohlédnout různé typy vodních filtrů: změkčovače vody, které řeší problém s tvrdou vodou a vodním kamenem, uhlíkové filtry na chlor, UV lampy na dezinfekci vody či filtrační zařízení na úpravu pitné vody. Ionizátor vody na produkci živé alkalické vody a filtr na bázi reverzní osmózy bude přímo nainstalován - přijďte ochutnat skutečně čistou vodu.

Kde nás najdete?

Výstavy se zúčastníme pod záštitou našeho obchodního partnera AQUAtrend, s.r.o. - stánek najdete v hale č. 5:

Umiestnenie stánku AQUAtrend na veľtrhu Aqua Therm Praha

Posted by

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/veltrh-coneco-racioenergia-voda-2018.jpg

Ve dnech 11. až 14. dubna 2018 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, který se konal v prostorách Incheba Expo Bratislava. Pro návštěvníky jsme měli připravenou prohlídku vybraných produktů a na jejich otázky odpověděli odborníci na úpravu vody, kteří se této problematice věnují už léta a umí poradit s jakýmkoliv "vodním" problémům. Prohlédněte si několik fotografií z výstavy ...

Číst více
awblog/stavebni-veletrhy-brno.png

Ve dnech od 25. - 28. 4. 2018 se v Brně bude konat stavební veľrth, který bude zaměřen prakticky na vše ohledně staveb a rekonstrukcí. Na výstavě můžete najít mnoho odborníků k různých oblastí stavebnictví. K nim neodmyslitelně patříme i my i partnerská společnost Aquatrend. Přijďte se podívat.

Číst více
awblog/coneco-blog.png

I tento rok se naša společnost zúčastní veletrhu CONECO-RACIOENERGIA, který se uskuteční ve výstavišti Incheba Expo Bratislava. Už ve dnech 11.-14.4. 2018 můžete navštívit náš stánek. Zveme vás prohlédnout si vybrané produkty z našeho portfolia a prokonzultovat problémy týkající se vody s našimi odborníky.

Číst více