Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pondělí, 16 září 2019

Zařizujete si novou kuchyň nebo plánujete výměnu staré kuchyňské armatury? Pamatujte, že vedle nábytku a domácích spotřebičích je vodovodní baterie nejvíce využívaná součást kuchyně, která významně ovlivňuje komfort práce v domácnosti. V článku vám poradíme, co zohlednit při jejím výběru?

 
Čtvrtek, 05 září 2019

Co když v určitém okamžiku života nemáte po ruce kontrolovanou pitnou vodu a musíte použít tekutinu neznámého původu? Jak je to v případě vody ze studny či volně tekoucí vodě z přírodního pramene? Pijete během dovolené bez obav vodu z místního vodovodu? Přestože na první pohled může voda vypadat nezávadně, naše dobře vyvinuté smysly – čich, chuť a zrak nám vědí hodně o vodě napovědět. Rozeberme si společně jednotlivé signály... 

 
Úterý, 20 srpna 2019

Mít vlastní restauraci, kavárnu či jiný druh pohostinství není v dnešní přesycené době vždy "procházka růžovou zahradou". Majitel má na ramenou množství povinností, které je třeba udělat a zajistit. Rozhodně k ním patří i řešení otázky týkající se kvality vody. Proč je skutečně potřeba upravovat vodu v gastronomii a jaké metody filtrace vody fungují nejlépe?

 
Úterý, 06 srpna 2019

V předchozím článku jsme vás "pozvali na doušek alkalické vody", blíže objasnily, co za zařízení je ionizátor vody a na jakém principu vyrábí ionizovanou vodu. V nadhozené tématu pokračujeme a přesvědčíme vás, že pití ionizované alkalické vody má skutečně svůj neocenitelný význam. 

 
Úterý, 23 července 2019

Znáte skrytou sílu ionizované vody? Proč ji progresivní země už desetiletí používají jako všelék? Věděli jste, že je dokonce oficiálně schválena jako terapeutický prostředek a my se jen nyní dozvídáme o existenci mocného zařízení s názvem ionizátor vody?

 
Úterý, 09 července 2019

Máte podezření, že hladina vody ve vaší studni je každým rokem nižší a nižší? Cítíte, že její chuť a kvalita není jako na počátku, pozorujete zákal a mechanické znečištění vody? Laický rozum nám napoví, že něco není v pořádku a pití takové vody nemusí být vždy zárukou bezpečnosti.

 
Pondělí, 24 června 2019

Znečištěná voda představuje vodu, která obsahuje zvýšený chlór, těžké kovy uvolňující se ze zrezivělých potrubí či jiné škodliviny. Takové znečištění trápí převážnou část domácností, zejména lidí žijících v starších panelových bytech. S námi najdete rychlé a okamžité řešení.

 
Středa, 12 června 2019
Jen pár dní dozadu vedení společnosti ČistáVoda vycestovalo na týden do daleké Číny. Není se čemu divit. Právě tady, v nejlidnatějším a v hospodářsky významném státě jsme hledali inspiraci a prohlubovaly obchodní vztahy s jedním z našich největších dodavatelů. Brány svého sídla pro nás otevřela společnost Canature.
 
Pondělí, 20 května 2019

Pokud hledáte řešení účinné dezinfekce vody z vlastního zdroje, UV lampy na odstranění bakterií z vody jsou tou nejlepší volbou. Tato zařízení spolehlivě odstraňují mikroorganizmy pomocí UV záření. V článku se blíže zaměříme na sterilizační UV lampy od renomované belgické značky Cintropur. V čem spočívá jejich síla?

 
Čtvrtek, 02 května 2019

Saponáty důkladně nečistí? Mýdlo nepění? Pračka ztrácí funkčnost a prádlo je po praní zašedlá? Zřejmě nastal čas začít řešit podobné varovné signály, a především odhalit společného viníka opětovně vznikajících problémů.

 
Středa, 17 dubna 2019
V slíbeném pokračování vám přinášíme řadu užitečných informací, v rámci kterých se zaměříme na jednotlivé typy filtračních vložek do reverzní osmózy, ale především, naším cílem bude objasnit princip jejich výměny. Věříme, že s našimi radami při troše zručnosti zvládnete údržbu i sami, čímž přispějete k zachování námi garantované kvality a prodloužíte životnost zařízení– reverzní osmózy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze