Vodíková voda – výhody pití

Kategorie
 
 
 
Vodíková voda – výhody pití
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodíková voda – výhody pití
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pondělí, 25 listopadu 2019

V předchozím článku jsme Vám představili naše unikátní zařízení – Generátor vodíkové vody, který je schopen během několika minut vyrobit zdravou vodíkovou vodu. Co znamená pojem vodíková voda a jaké jsou její blahodárné účinky se dočtete právě teď...

V předchozím článku jsme Vám představili naše unikátní zařízení – Generátor vodíkové vody, který je schopen během několika minut vyrobit zdravou vodíkovou vodu. Co znamená pojem vodíková voda a jaké jsou její blahodárné účinky se dočtete právě teď...

Charakteristika

Vodíková voda je pitná voda, která navíc obsahuje čistý molekulární (plynný) vodík, který nemá nic společného se samotnou molekulou vody. Taková voda je bez zápachu, bez chuti, má silné antioxidační, protizánětlivé účinky, bojuje proti alergiím a stimuluje energetický metabolismus. Vodíková voda si zachovává všechny původní minerály, Ph hodnoty i složení.

Co se stane po vypití vodíkové vody?

Po vypití vodíkové vody dochází k hromadné neutralizaci volných radikálů v organismu. Tento nápoj by měl být nedílnou součástí stravování, jako prevence řady onemocnění. Molekuly vodíku jsou takové malinké, že rychle proniknou do buněčných tkání, kde začínají plnit svou úlohu – vážou volné radikály a odvádějí jejich pryč z lidského těla. Pokud by nedošlo k neutralizaci škodlivých molekul, narušily by stavbu zdravých buněk. Jednoduše řečeno, začnou mutovat (buňky mění svůj tvar, strukturu). Postupně tak dochází k masovému klonování napadených buněk, což vede k vážným patologickým změnám životně důležitých funkcí, orgánů a podněcuje výskyt zhoubných nádorů. V tomto případě, vodíková voda s obsahem cenného chemického prvku přináší organismu obrovský užitek.

man vodikova voda

Výhody vodíkové vody

  • Neocenitelnou výhodou je použití vodíkové vody. Vychutnat si ji může opravdu každý, bez ohledu na věk. Je vhodná pro sportovce, pro těhotné ženy, i pro malé děti.
  • Největší přínos poskytne lidem, kteří žijí v ekologicky ohrožených územích, v znečištěných průmyslových oblastech, kde dochází ke zvýšenému usazování škodlivin v lidském těle, což podněcuje vznik civilizačních chorob. Voda, obohacená o molekulární vodík účinně neutralizuje patogeny, čímž dokonce zamezuje aktivaci nádorových onemocnění.
  • Jedinečný nápoj přináší užitek osobám, které nemají stabilní způsob života. Především lidé trpící chronickou únavou, depresemi, apatií. Vodíková voda je dokonce doporučována lékaři pro pacienty s psychickými problémy, neboť svým složením obnovuje duševní rovnováhu.
  • Pomáhá osobám s chronickými onemocněními jater. Očišťuje vnitřní orgán od jedovatých látek, urychluje vylučování žluči, obnovuje poškozené buňky.
  • Prospěšná pro alergiky. Odstraňuje silnou citlivost na alergeny a vytváří imunitu.
  • Pomoc pro často nemocné osoby. Vodíková voda zvyšuje obranyschopnost organismu dokonce více než citrusy či vitaminové doplňky. Doporučuje se pít během zahraniční cesty, na dovolené, při střídání ročních období a v čase chřipkového období.
  • Přináší úlevu "kardiaky", lidem trpícím vysokým krevním tlakem, cukrovkou. Voda očišťuje krevní řečiště od cholesterolu, pomáhá při nedokrvení orgánů a tkání (ischemie), snižuje hladinu cukru v krvi.
  • Rozhýbe "líné střeva". Pomáhá v boji proti obezitě, zrychluje přeměnu látek a účinně nastartuje metabolismus. Rovněž je vhodná pro lidi, kteří si chtějí udržet štíhlou linii a cítit se fit.
  • Zvyšuje přeměnu energie, kontroluje rovnováhu tuků, pomáhá zvětšovat svalovou hmotu a zajišťuje, že přijaté sacharidy ze stravy se přeměňují na energii, a ne na tuky.
  • Okamžitá úleva pro sportovce. Při intenzivní sportovní zátěži dochází ve svalech k nahromadění kyseliny mléčné, což způsobuje tzv. "svalovou horečku", které se účinně vyhnete popíjením vodíkové vody během tréninku.

water vodikova voda

Ve zkratce, je vodíková voda hodnotný antioxidant s znatelným vlivem na imunitní systém, s anti-aging efektem, je účinný "dobíječ" energie a pomocník při udržování zdravé, zářivé pokožky. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte účinky tohoto zázračného nápoje. V případě zájmu o produkty z našeho e-shopu Vám poradí, jak i zodpoví jakékoliv otázky naše obchodní oddělení. Neváhejte nás kontaktovat!

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze