UV lampy Cintropur – v čem spočívá jejich síla?

Kategorie
 
 
 
UV lampy Cintropur – v čem spočívá jejich síla?
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
UV lampy Cintropur – v čem spočívá jejich síla?
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pondělí, 20 května 2019

Pokud hledáte řešení účinné dezinfekce vody z vlastního zdroje, UV lampy na odstranění bakterií z vody jsou tou nejlepší volbou. Tato zařízení spolehlivě odstraňují mikroorganizmy pomocí UV záření. V článku se blíže zaměříme na sterilizační UV lampy od renomované belgické značky Cintropur. V čem spočívá jejich síla?

Pokud máte vlastní zdroj vody (studna, vrt), je třeba být připraven na možná rizika, a to na zvýšené znečištění mikroorganismy (mikrobiální kontaminace). Problémy nemusí nastat na začátku provozu, ale mohou se objevit po delší době. K nejčastějším příčinám patří zanedbána ochrana vrtu či vrtání na nesprávném místě, do nesprávné hloubky. Zařízení sloužící k likvidaci bakterií – germicidní lampy jsou skutečným pomocníkem při výskytu kontaminace, jakož i prevencí, která zaručí spolehlivou ochranu zařízení. Série UV lamp na vodu Cintropur funguje díky použití ultrafialového záření s příslušnou frekvencí.

studna - blog

Ověřený výrobce

Cintropur je celosvětově uznávaný výrobce a v oblibě vyhledávaná značka, která vyrábí systémy na úpravu vody. Jde zejména o vodní filtry. Hned několik najdete na našem e-shopu, který jsme aktuálně doplnili o nové modely za bezkonkurenční ceny. Společnost má bohaté, dlouholeté zkušenosti ve výrobě, o čemž svědčí kvalita produktů. Jsou specialisty na inovativní design, který se odrazil i na UV lampách.

Co skrývá účinek UV záření Cintropurov

Klíčový efekt germicídnich lamp spočívá v dezinfekci vody určené na potravinářské a užitkové účely v domácnostech. UV lampy Cintropur si navíc poradí s dezinfekcí dešťové vody a pramenité vody z vlastního zdroje. Rovněž jsou užitečné jako ochrana proti bakteriím ve vodě, které se skladují dlouhou dobu v cisternách. Zařízení Cintropur jsou vhodné i při úpravě vody z vodovodu, pokud potřebujete ochránit vlastní zdroj, případně si závažnost problému vyžaduje komplexní sadu na úpravu vody, kterou rovněž najdete v naší nabídce. Prostřednictvím ní budou z vaší vody odstraněny nejen bakterie, ale i mechanické nečistoty, zneškodněn zápach a zvýrazněna chuť vůně. Synonymem garance kvality je UV lampa Cintropur 2100inovativní filtrační zařízení výborně kompatibilní s  mechanickýmuhlíkovým filtrem Cintropur NW25.

Cintropur2100 blog

Výhody UV lampy Cintropur

  • Neocenitelnou výhodou germicidálním lamp Cintropur je především malá, spratný velikost. Jsou menší než standardní UV lampy, jejich instalace tedy nezabere příliš místa.
  • Díky šroubením mohou být namontovány i vertikálně, což představuje záruku komfortu zejména v malých místnostech. Většina modelů si totiž vyžaduje horizontální montáž, která zabírá hodně místa.
  • Jednoduchá obsluha a servis patří k jedním z hlavních výhod. Výměna zářiče připojeného k napájecímu zdroji je velmi jednoduchá. Jemným obratem odstraníte použitý díl a nahradíte ho novým. Šikovně to zvládnete i sami, případně si můžete zavolat na servis našeho odborného technika.
  • UV lampy nepotřebují k fungování žádné chemikálie, což ocení množství lidí, především zastánci ekologických řešení. Takto upravená voda je absolutně bezpečná a vhodná k pití.
  • UV lampy Cintropur jsou odolné vůči vysokým teplotám, tlakovým výkyvům a nepříznivým pracovním podmínkám.

Záleží nám na kvalitě

V našem portfoliu produktů najdete i UV lampy z vysoce kvalitní nerezové oceli, konkrétně od kanadského výrobce Sterilight VIQUA, které mohou svým výkonem klidně "konkurovat" prezentovaným Cintropurom. Zdůrazňujeme, že obě řady produktů eliminují 99,99 % bakterií ve vodě a garantují prvotřídní kvalitu. S výběrem vám ochotně poradíme!

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze