Tipy na vánoční dárky

Kategorie
 
 
 
Tipy na vánoční dárky
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Tipy na vánoční dárky
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Čtvrtek, 12 prosince 2019

Vánoce jsou již za dveřmi a pokud stále přemýšlíte, čím obdarujete svých nejbližších, přinášíme Vám několik tipů pro zkvalitnění nadcházejícího roku.

Vánoce jsou již za dveřmi a pokud stále přemýšlíte, čím obdarujete svých nejbližších, jak jim zkvalitnit nadcházející rok, přinášíme Vám několik tipů. Vybrali jsme oblíbené a ověřené produkty - ty, které máte nejraději, které přinesou užitek a zajistí přísun zdravé, čisté vody po celé období. Zvládnete to včas a dopřejte sobě a své rodině něco netradičního s garancí kvality a se zárukou.

1. Potěšení pro maminku

Jak už bývá zvykem, obsluha pračky či myčky nádobí a domácí práce má ve většině případů pod dohledem pečlivá ruka maminy. Pokud ji chcete potěšit a zefektivnit vynaložené úsilí, Změkčovací filtr pro pračky a myčky nádobí od výrobce Aquafilter, je na pomoc jako stvořený. Garance kvality zajišťuje zvýšený účinek pracího prášku a zabránění tvorbě vodního kamene. Po vyprání je prádlo hebčí a příjemní na dotek, což ostatně ocení celá rodina.

2. Pro vynalézavého tatínka

Vodní filtr Aquaphor Modern v.2 je malá, milá drobnost - "hračka" pro domácí kutily, kteří toto filtrační zařízení šikovně napojí přímo na vodovodní baterii, čímž odstraní několik škodlivin z vody.

3. Pro nadšence turistiky

Máte v rodině turistu? Potěšte ho originálním a zejména praktickým dárkem v podobě Cestovního vodního filtru Aquaphor Universal, který predsavuje ideální řešení na dlouhé cesty a všude tam, kde pití vody představuje riziko.

4. Pro prarodiče

Dárek, který pozitivně ovlivní zdraví, je ten nejlepší dárek! Právě takovým si představujeme obdařit prarodičů. Jednoduchá manipulace, krásný design a řada výhod! To vše je promítnuto do filtračních konvic od značek AQUAtip® a Aquaphor. Věnujte blízkým naše inovativní filtrační zařízení, které vodu účinně přefiltruje, zbaví chlóru, a zároveň připomene pravidelnost pitného režimu.

  

5. Zábava pro děti

Chcete zabavit své ratolesti a připomenout jim, jaká je voda důležitá pro naše tělo? Zvolte si hravou, přírodní formu filtrace vody, přesto vysokoúčinnou. Filtr vody Šungit je hornina s unikátním složením a s černým zbarvením, původem z Ruska, která slouží pro šetrnou úpravu pitné vody. Zajímavý úkaz pro děti, co říkáte?

6. Zážitek ze sprchování

Ozvláštněte své sprchování a dopřejte svému tělu zážitek. Filtrační sprchové hlavice z naší nabídky jsou na to jako stvořené. Na výběr máte Sprchovou hlavici s vitaminem C s uvolňující příjemně citrusovou vůní během sprchování, Filtrační sprchovou hlavici s minerály pro omlazení pleti nebo naši novinku v podobě Filtrační sprchové hlavice FHSH-8-C v moderním netradičním designu.

  

8. Tip pro náročné

Chcete odměnit sebe nebo svůj podnik za celoroční práci? Představujeme Vám luxusní dárek v podobě Reverzní osmózy Ecosoft Robust, která je synonymem kvality a technologického výdobytku. Zařízení je navrženo speciálně pro úpravu vody v restauračních zařízeních, v kavárnách či v lékárnách a všude tam, kde je kvalitní pitná voda na prvním místě. Oproti běžným osmozam garantuje snížení spotřeby vody až o 50 %. Když dárek, tak pořádný!

Věříme, že si pro sebe a pro své blízké vyberete z našeho bohatého portfolia produktů zařízení, které potěší, ale především splní svůj účel. To je naším hlavním cílem.

Celý tým ČistéVody Vám přeje klidné, ničím nerušené vánoční svátky. Vidíme se v novém roce!

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze