Světový den vody 2020

Kategorie
 
 
 
Světový den vody 2020
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Světový den vody 2020
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Pátek, 20 března 2020
Světový den vody 2020

Během celého roku existuje mnoho příležitostí a specální dní, kdy si rozšiřujeme naše environmentální povědomí, přičemž nejblíže si připomeneme snad nejdůležitější složku životního prostředí - vodu, jejíž nevyčíslitelnou hodnotu si již tradičně připomínáme 22. března jako Světový den vody. Tento den představuje jedinečnou příležitost jak si připomenout mimořádnou důležitost vody pro zachování životního prostředí a pro rozvoj lidské společnosti.

Voda je zdrojem života a přestože my k ní máme přístup prakticky bez omezení, lidé v jiných částech světa bojují den co den o každou kapku. Vzhledem ke skutečnosti, že bez pravidelné hydratace těla, člověk dlouho nepřežije, lze říci, že jde o neustálý boj o přežití. Aby se věnovala tomuto problému dostatečná pozornost, OSN zřídilo Světový den vody, který si připomínáme vždy 22. března.

Každý z nás, vědomě nebo ne, přispívá ke snižování zdrojů pitné vody. Společnými silami však můžeme pomoci zlepšit celkovou situaci. Chraňme životní prostředí uskutečňováním ekologických opatření v našem každodenním životě. Světový den vody je vynikající příležitostí uvědomit si důležitost vody v našich životech a velkou hrozbu, kterou s sebou přináší vyčerpání jejích zdrojů.

Deň vody 2020

Věděli jste o tom, že více než miliarda lidí po celém světě nemá přístup k pitné vodě? Kontaminovaná voda představuje skutečnou hrozbu pro celé komunity lidí a má dalekosáhlé dopady na celou společnost. My v ČistejVode se již více než 18 let snažíme o zkvalitnění vody ve vašich domácnostech či provozech. Věříme, že našim posláním je pomáhání lidem zajištěním skutečně kvalitní a zdravotně nezávadné vody. Za tento čas jsme pomohli tisícům domácností a společností odstranit z vody nebezpečné pesticidy, bakterie, viry, nečistoty, nadměrné hodnoty železa, toxické látky, či jiné zdraví škodlivé látky.

Vy jste naši snahu a orientaci na kvalitu vždy ocenili. Proto bychom nyní rádi ocenili my vás. Jako poděkování vám při této příležitosti nabízíme slevu 10% na celý sortiment s použitím kódu DV2020, kterou stačí zadat v nákupním košíku. Sleva platí od soboty 21.3.2020 až do pondělí 23.3.2020. A aby toho nebylo málo, tak přidáváme dalších 10% na celou kategorii změkčovačů vody. Tuto slevu vám upravíme dodatečně v objednávce, takže nakoupíte změkčovač vody s 20% -tní slevou.

Den Vody 2020 ČistáVoda

Odesílání balíků

I během aktuální mimořádné situace způsobené šířením viru COVID-19, naši pracovníci dělají vše proto aby byly vaše balíky odesílány průběžně každý den a to především prostřednictvím kurýra DPD. Stejně jako jsou naši technici vybaveni ochrannými prostředky připraveni na montáž zařízení. Samozřejmě, bezpečnost našich zaměstnanců a zákazníků je u nás na prvním místě, i proto jisté omezení neobešli ani nás. Asi největší změnou je pozastavení osobního odběru v našich skladových prostorech jakož i dočasné uzavření našich kancelářských prostor na Kálov 9. Stejně kurýrní společnosti ochraňují své zaměstnance a z tohoto důvodu omezily platbu na dobírku pouze na platbu prostřednictvím platební karty. V případě jakýchkoliv dotazů nám můžete zanechat zprávu přímo na naší stránce nebo nás kontaktovat prostřednictvím emailu.

Malé změny, velký efekt

Připomenout si na závěr, že ačkoli v Evropě zatím necítíme důsledky vyčerpání vodních zdrojů ve světě, je to i náš problém a je třeba se nad tím zamyslet dříve, než bude pozdě. Světový den vody je dobrou příležitostí udělat i malé změny ve vašem životě a uvědomit si, že malé každodenní rozhodnutí mohou mít velký vliv.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze