Využití stříbrné vody

Kategorie
 
 
 
Využití stříbrné vody
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Využití stříbrné vody
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Pátek, 28 února 2020
Využití stříbrné vody

Stříbrná voda se používá nejen k prevenci (každodenní pití) či na podporu celkového zdraví. Stále více své široké uplatnění nachází i v medicíně k léčení různých nemocí. V současnosti tento fakt ještě není takový rozšířený, ačkoli o pozitivním významu stříbra se vědělo už v minulosti. V pokračování článku Vám přinášíme, s jakými chorobami si stříbrná voda pořadí a v jakých případech z ní vytěžíte co nejvíce...

V předchozím článku jsme Vám přiblížili méně známý pojem stříbrná voda a mimo jiné zdůraznili vliv stříbra na lidské tělo. V pokračování článku se dozvíte, kde všude nachází stříbrná voda své využití a při jakých chorobách vykazuje pozitivní účinek. Nezapomínejte, že v naší nabídce je neustále k dispozici "producent" stříbrné vody - Ionizátor vody aQuator Silver, jakož i designově vylepšený model v podobě novinky: Ionizátor vody aQuator Vivo Silver. Jde o rychlý a bezpečný způsob pořízení stříbrné vody v objemu až 3 litry (po připojení stříbrné elektrody) v pohodlí domova.

Voda se stříbrnými ionty se používá nejen k prevenci (každodenní pití) či na podporu celkového zdraví. Své široké uplatnění nachází i v medicíně k léčení různých nemocí. V současnosti tento fakt ještě není takový rozšířený, ačkoli o pozitivním významu stříbra se vědělo již ve starověku. Níže uvádíme s jakými chorobami si stříbrná voda pořadí a v jakých případech z ní vytěžit co nejvíce.

Léčba nemocí trávicího traktu

Většina lidí nevěnuje pozornost periodicky se vyskytující bolesti břicha a pocitu nepohodlí spojeného s příjmem potravy. Bolest obvykle přebolí a přestaneme na ni myslet. Podle statistik má však polovina populace rozvinutých zemí problémy s trávicími obtížemi. Periodická bolest žaludku může člověka znepokojovat roky, což může vyústit až k žaludečním vředům nebo atrofii žaludeční sliznice s rizikem vzniku polypů či dokonce rakoviny.
Dříve se věřilo, že hlavní příčinou gastritidy byla nezdravá strava, konzumace velkého množství alkoholu a pod. Relativně nedávno vědci objevili mikrobiální složku choroby - Helicobacter. Bakterie Helicobacter konzumuje červené krvinky a je hlavním důvodem rozvoje gastrointestinálních nemocí.
Při výzkumu se ukázalo, že ionty stříbra velmi účinně potlačují život Helicobacter, jakož i jiných bakterií, které ovlivňují gastrointestinální trakt (E. coli, Staphylococcus atd.), Přičemž nenarušují prospěšnou střevní mikroflóru. Při léčbě by stříbrná voda měla užívat 2-3 krát denně v malým množstvích. Při prvních příznacích zlepšení zdravotního stavu se doporučuje pít stříbrnou vodu nadále, avšak ve snížených dávkách - jako prevence.

Léčba onemocnění hlavy a krku (odb. otorinolaryngologie)

Stříbrná voda má pozitivní ohlasy i při léčení chřipkových onemocnění, uleví při bolesti hrdla. V takových případech se doporučuje používat stříbrnou vodu ve formě výplachů dutiny ústní či jako kloktadlo.

Léčba nemocí ústní dutiny

Stříbrná voda uleví při zánětu dásní, stomatitidě či jiných onemocněních dutiny ústní, kdy se opět doporučuje aplikovat roztok vody se stříbrnými ionty ve formě výplachů. Má příznivý vliv na ústní sliznici, hojí dásně a léčí zánětlivá onemocnění ústej dutiny.

Léčba plicních onemocnění

Stříbrná voda jako prevence při chorobách typu:

  • zápal plic,
  • bronchitida (chronická a akutní),
  • cystická fibróza a i.

V uvedených případech se kromě pití stříbrné vody doporučuje zejména inhalace koncentrovaného roztoku nebo pravidelný výplach hrdla.

Venkovní použití stříbrné vody

Stříbrná voda má účinný antibakteriální a antimikrobiální účinek, který umožňuje její použití při léčení různých kožních nemocí infekční povahy. V případě hnisavých ran, infekcí, plísňových onemocnění kůže se doporučuje koupel ve vodě s koncentrovanými ionty stříbra či obklady. Stříbrná voda se používá také k léčbě ekzému, dermatóz, popálenin, protože má tlumící, uklidňující účinek. Při léčbě akné se se stříbrná voda používá ve formě pleťové vody.

Použití stříbrné vody v pediatrii

Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá, proto vyžaduje speciální péči a zacházení. Pokud se na pokožce děťátka vyskytne zarudnutí nebo otok, doporučuje se postižené místo ošetřit tampónem namočeným v roztoku stříbrné vody. Stříbrná voda je vhodná také pro dezinfekci hraček, aby se zabránilo rozvoji patogenních bakterií.

O výše uvedených využitích stříbrné vody je vhodné se předem poradit se svým praktickým lékařem či dermatologem, abyste předešli možným komplikacím, ačkoli stříbrná voda je z hlediska užívání a vnějšího použití bezpečná. Stále však platí: "vše s mírou" a třeba dodržovat povolenou denní dávku v množství 1 - 1,5 litrů o koncentraci 0,01 mg/l. Z hlediska dlouhodobého příjmu je stanovené množství bezpečné a v budoucnu nehrozí riziko výskytu "stříbrné choroby" Argyro. Koupě Ionizátoru vody představuje jednorázovou investici, která se vrátí do zdraví. Zařízení je z hlediska obsluhy nenáročné a co se týče používání - naprosto bezpečné. Příznivé výsledky se dostaví okamžitě, se 100 % garancí. Kromě produkce stříbrné vody, Ionizátor vody vyrábí rovněž zásaditou (alkalickou) vodu, která udržuje pH organismu v rovnováze a má blahodárné účinky na zdraví (neutralizuje kyseliny). Ionizátor vody našel již své využití nejen v desítkách domácností, ale oblibě se těší převážně v kosmetických salonech, v dermatologickch klinikách či v medicíně. Naše portfolio produktů na úpravu a zlepšení kvality vody je široké, volba je na Vás, ačkoli s výběrem Vám rádi a ochotně poradíme s přihlédnutím na individuální požadavky.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze