Stříbrná voda. Jaká je?

Kategorie
 
 
 
Stříbrná voda. Jaká je?
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Stříbrná voda. Jaká je?
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Úterý, 25 února 2020
Stříbrná voda. Jaká je?

Odevšad se na nás valí množství dostupných informací o vlivu chemických prvků na živý organismus. Do jisté míry víme, co způsobuje nedostatek vápníku v těle, nedostatek jódu či fluoru. A co stříbro? Je naší součástí a je pro nás třeba? Slyšeli jste už o stříbrné vodě? Všechny odpovědi najdete v aktuálním článku...

Navzdory velkému množství dostupných studií o biologické a fyziologické roli některých z chemických prvků, mnoho aspektů jejich vlivu na živý organismus stále není veřejnosti jasné. Do určité míry víme, že nedostatečné množství jódu ve vodě a v lidské potravě vede k závažným onemocněním štítné žlázy, nízká hladina vápníku v těle způsobuje onemocnění kostí, nedostatek nebo naopak přebytek fluoru v lidské stravě vede k poškození centrálního nervového systému nebo ke zničení zubní skloviny. Jakousi hádankou zůstává stříbro, které se rovněž řadí k nezbytným prvkem tkání našeho těla. Proč je důležité a jak ho získáme? Začtěte se do našeho článku, jehož hlavním tématem bude objasnění pojmu stříbrná voda, což rozhodně stojí za pozornost...

Stříbro a jeho silný účinek

Účinky stříbra jsou známé již od starověku. Především námořníci či antičtí bojovníci používali stříbrné předměty a sklenice na dezinfekci vody. Samozřejmě, o této klíčové vlastnosti tehdy nevěděli. Praktické zkušenosti však ukázaly, že v přítomnosti stříbra si voda zachovává své vlastnosti déle. Časem, skutečné studie dokázaly, že určitá koncentrace iontů stříbra vede k destrukci bakterií.

Mikrobiologické množství stříbra mají velký biologický a fyziologický účinek na živé organismy. Mnoho škodlivých mikrobů (patogenních bakterií) rychle umře pod vlivem nejmenších dávek stříbra. Tento prvek přispívá k oxidačním procesům probíhajícím v lidském a ve zvířecím těle, má příznivý vliv na jejich životně důležité funkce. Proto z mnoha dezinfekčních a terapeutických činidel přitahují značnou pozornost stříbrné přípravky, zejména elektrolytická stříbrná voda, což je "obyčejná" přírodní voda nasycená ionty a koloidními částicemi stříbra.

„Živé stříbro" v každém z nás

Stříbro je nezbytným prvkem tkání našeho těla. Největší zastoupení stříbra se nachází v lidském mozku, v jádru nervových buněk, v žlázách endokrinního systému, v duhovce očí a v kostech. Obecně známý je také stimulační účinek iontů stříbra na krvetvorné orgány. Přispívá ke zlepšování metabolických procesů v mozku, což má výrazně pozitivní vliv na jeho funkci.

Široké uplatnění stříbrné vody

Na udržení dobrého zdraví lékaři doporučují začít den sklenicí pitné vody. Pro tento účel je vhodná stříbrná voda, protože mimo jiné v podzimním a zimním období její spotřeba pomáhá tělu odolávat proti nachlazení, adenovirem, parainfluenzy a virům chřipky. V létě zvyšuje odolnost těla vůči střevním bakteriálním infekcím.

Voda se stříbrnými ionty se používá nejen k prevenci či na podporu celkového zdraví. Své rozsáhlé uplatnění potvrdila i v medicíně k léčení různých nemocí. Při bronchitidě a při pneumonii se stříbrná voda používá k inhalaci, v případě nemocí trávicího traktu se užívá perorálně, v případě kožních onemocnění a při popáleninách - například ve formě obkladů.

Jak získám stříbrnou vodu?

Rychlou a dostupnou možností k získání stříbrné vody v pohodlí domova je přístroj zvaný Ionizátor vody. Pokud jste o něm dosud neslyšeli, s radostí vám ho představíme, neboť jeho síla stojí za používání! Princip fungování Ionizátoru vody je založen na dvou elektrodách, mezi nimiž prochází ve vodě konstantní elektrický proud. Pod vlivem proudu se stříbro rozpouští, zatímco ionty stříbra se uvolňují do vody ve velkých množstvích. Tímto procesem získáte vodu s velmi vysokým obsahem stříbra. Vysoce koncentrovaná stříbrná voda se doporučuje používat pouze navenek a pít ve stanovených doporučených množstvích, neboť nadměrné hromadění stříbra v lidském těle může způsobit výraznou pigmentaci kůže, která se projevuje ztmavnutím sliznic a pokožky.

Seznamte se: Ionizátor vody aQuator silver

Z našeho portfolia výrobků dáváme do pozornosti unikátní zařízení s názvem Ionizátor vody aQuator silver, který kromě výroby stříbrné vody dokáže mnohem víc! Zařízení je speciálně navrženo na produkci alkalické (zásadité) i acidické (kyselé) vody, přičemž splňuje certifikovanou kvalitu. Z předchozích článků už víte, že pití ionizované vody má detoxikační účinky, neutralizuje kyseliny v těle a přispívá ke správné a k vyvážené rovnováze Ph. Díky připojení stříbrné elektrody, dokáže ionizátor vyrobit až 3 litry stříbrné vody, která nachází široké uplatnění nejen v domácnostech, ale i v kosmetických salonech, v klinikách, ve zdravotnických zařízeních a pod. Přesvědčte se sami o jeho síle a ušetřete náklady spojené s koupí drahých kosmetických přípravků. Pro fanoušky elegantní černé barvy máme novinku v podobě Ionizátoru vody Aquator Vivo Silver s promakaný designem.

O ionizátoru aQuator silver se dozvíte mnohem více z videa na našem Youtube kanále. Zůstaňte s námi, neboť v pokračování článku přineseme informace spojené s rozsáhlým využitím stříbrné vody, včetně jejích léčivých účinků.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze