10 + pozitivních účinků ionizované vody

Kategorie
 
 
 
10 + pozitivních účinků ionizované vody
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
10 + pozitivních účinků ionizované vody
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Úterý, 06 srpna 2019

V předchozím článku jsme vás "pozvali na doušek alkalické vody", blíže objasnily, co za zařízení je ionizátor vody a na jakém principu vyrábí ionizovanou vodu. V nadhozené tématu pokračujeme a přesvědčíme vás, že pití ionizované alkalické vody má skutečně svůj neocenitelný význam. 

V předchozím článku jsme vás "pozvali na doušek alkalické vody", blíže objasnily, co za zařízení je ionizátor vody a na jakém principu vyrábí ionizovanou vodu. V nadhozené tématu pokračujeme a přesvědčíme vás, že pití ionizované alkalické vody má skutečně svůj neocenitelný význam. 

Zejména nyní, vlivem uspěchané doby, člověk rychleji podléhá nezdravému životnímu stylu. Spánkový deficit, stres, nervozita či únava se staly pravidelnou součástí dne a hlavním spouštěčem chronických onemocnění. Není se čemu divit. Obklopuje nás počítačová technika, převážnou část dne trávíme v ruchu velkoměsta s telefonem "na uchu", v horším scénáři – s cigaretou v ruce. Konzumujeme průmyslově zpracované potraviny, podporujeme fastfoody, osvěžíme se slazenými limonádami, čímž výrazně okyselujeme vlastní tělo. Prezentovaná forma života vyvolává oxidační stres – procesy, které vedou ke zpomalování buněk a časem způsobují jejich zánik. Alkalická voda je doslova záchrana pro překyselený organismus, a to z následujících důvodů: je zásaditá – neutralizuje vytvořené kyseliny a má silný antioxidační účinek – potlačuje nadměrnou tvorbu kyseliny, ničí volné radikály.

Prvky lidského těla jsou převážně alkalické povahy, právě proto organismus jednodušší přijímá a asimiluje alkalické zásadotvorné potraviny (čerstvá zelenina, ovoce). Naši stravu však ve velké míře tvoří právě kyselé potraviny (maso, mléčné výrobky, obiloviny, káva, sladkosti, tučná jídla, a pod.). Denní spotřeba alkalické vody výrazně tlumí a snižuje oxidaci organismu, navíc tělo netrpí nedostatkem minerálů. 

Alkalické voda

Zde je několik blahodárných účinků ionizované alkalické vody

 • obnovuje acidobazickou rovnováhu Ph organismu (zabraňuje vzniku metabolických poruch, vzniku ledvinových kamenů);
 • detoxikuje (čistí organismus, vyplavuje toxiny);
 • redukuje oxidační stres;
 • udržuje zdravější kosti (překyselený organizmus si bere zásadité minerály, především vápník z kostí);
 • zlepšuje trávení (správné fungování peristaltiky střev, odstranění zácpy);
 • zmírňuje vysoký krevní tlak (hypertenze), zlepšuje průtok krve (předchází tvorbě krevních sraženin);
 • reguluje tělesnou teplotu;
 • pomáhá při hubnutí, zastavuje proces tvorby tuku (zabraňuje překyselení těla);
 • je rychlejší stravitelná (nižší počet molekul v porovnání s obyčejnou vodou);
 • zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje sílu antioxidantů (Anti-aging);
 • hydratuje buňky více než voda z vodovodu;
 • vhodná pro sportovce (tlumí svalovou bolest po vydatném cvičení);
 • ideální při vaření (vyzdvihuje chuť a aroma);
 • dokonalý "odmašťovač" (rozpouští oleje, tuky či jiné mastné směsi).

Zkušenosti progresivních zemí

V Japonsku a v Jižní Koreji ionizovaná voda oficiálně působí jako lék v nemocnicích a v zdravotních střediscích. Lidé dávají přednost přírodním prostředkům – vodě, namísto drahých medikamentů. Zřejmě i tato skutečnost pozitivně ovlivňuje fakt, že obyvatelé zmíněných zemí se dožívají vysokého věku. 

relaxační

Dopřejte si požitek

 Ionizator BiontechVětšina ionizátorů vody disponuje moderním designem a jednoduchým ovládáním. Z naší nabídky vybíráme Ionizátor vody Aquatip® ION RS, aktuálně v novém vylepšeném provedení, s pokročilou technologií samočištění. Nemám čas? Nestíhám? Díky elegantnímu výdejníku vody a inteligentnímu LED displeji se z pití "obyčejné" vody stane požitek. Na zdraví!

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze