Kategorie
 
 
 
Mechanicko-uhlíkový filtr na vodu DUO
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Mechanicko-uhlíkový filtr na vodu DUO
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Mechanicko-uhlíkový filtr na vodu DUO

0 (0 hlasů)
Kód:000975
Výrobce:Cintropur
Vodní filtr nejprve odstraní mechanické sedimenty a následně chlor, jeho sloučeniny a jiné organické látky.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 3.841 Kč bez DPH
4.609 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Jde o sadu dvou filtrů od známé značky Cintropur z Belgie za výhodnou cenu. Taková sada je ideální například na filtrování dešťové vody nebo jako předfiltrace před změkčovací zařízení a podobně.
Toto duo obsahuje: Jedná se 2-stupňový systém vodních filtrů, které účinně zbaví vodu těch nejnebezpečnějších látek, včetně chloru. Slouží jako ideální ochrana před dalšími filtračními stupni jako změkčovači vody nebo přístroje pro odželeznění vody.
  1. V prvním stupni voda protéká přes mechanický filtr NW25, který z vody odstraní mechanické nečistoty jako písek, štěrk, rez, kal a podobně. Tato vložka ochraňuje další filtry před zanesením. Výhodou tohoto filtru je i použití ekonomičtějšího filtračního rukávu, který vám výrazně šetří provozní náklady. Více info o tomto vodním filtru najdete zde.
  2. Ve druhém stupni voda vstupuje do uhlíkového filtru, který výrazně upraví zápach a chuť vody. V neposlední řadě uhlík dokáže odstranit i velmi nebezpečný chlor a jeho sloučeniny. Více informací o tomto filtru najdete zde.
Podmínky instalace:
  • přívod neupravené vody
  • suché a nemrznoucí prostředí

Součástí balení je montážní klíč a jeden 25 mikronový filtrační rukáv. Uhlíková náplň a plastové držáky na stěnu nejsou součástí balení. Doporučujeme také dokoupit náhradní filtrační rukávy do mechanického filtru, které je třeba pravidelně měnit.
  • Rozměry (V x Š x H):  36x40x13 cm
  • Váha:  2,6 kg
  • Přibližný průtok:  cca do  2,0 m3 / hod
  • Provozní tlak:  1,4 - 15 bar
  • Provozní teplota:  5-50 ° C
  • Připojení:  3/4 ", 1"


avatar

Dobry den, chtel bych se zeptat na Mechanicko-uhlíkový filtr na vodu DUO, ktery bych umistil na privodu vody do rodinneho domu. Jak je to s udrzbou tohoto filtru? Jak je to narocne, jak casto se provadi, kolik stoji nahradni uhlikova napln, atd.
Diky za odpoved

...
avatar

Dobrý deň,
vďaka za otázku. O filter nie je nijak náročné sa starať, je potrebné pred neho umiestniť uzatvárací ventil pre jednoduchšiu manipuláciu pri výmene. Čo sa týka intervalu výmeny, tak veľmi záleží na používaní a znečistení vody, avšak potrebnú výmenu budete vidieť aj na opotrebovaných filtroch a taktiež vám pri neskorej výmene môže voda zapáchať. Inak sa interval pohybuje medzi 3-10 mesiacmi. Posielam odkazy na rukávy do prvého filtra a náhradný uhlík do druhého filtra:
- https://www.cistavoda.cz/filtracni-rukavy-cintropur/
- https://www.cistavoda.cz/aktivni-uhli/

Verím, že som pomohol.

...

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze