Kategorie
 
 
 
Potrubní filtr na vodu Cintropur NW25
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Potrubní filtr na vodu Cintropur NW25
SLEVY NA DEN VODY 2020
 
 
 
 

Potrubní filtr na vodu Cintropur NW25

0 (0 hlasů)
Kód:200019
Výrobce:Cintropur
Mechanický vodní filtr Cintropur NW 25 slouží k mechanickému odfiltrování nečistot z vody.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 1.625 Kč bez DPH
1.950 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Schéma mechanický filter Cintropur NW25Při každé úpravě vody, zejména pokud jde o vlastní zdroj vody (studna, vrt), je důležitá mechanická filtrace, která zachytí všechny větší nečistoty a vodu tak předpřipraví na další filtraci. Mechanický filtr na vodu Cintropur NW25 je kvalitním a osvědčeným zařízením od známé belgické firmy, které lze použít samostatně nebo jako součást s dalšími filtračními stupni. Najdete ho v naší nabídce i v rámci sady víceúčelových filtrů na vodu TRIO-UV spolu s uhlíkovým filtrem a UV lampou na vodu. 
 

Použití filtru Cintropur NW25:

Cintropur NW25 se nejčastěji používá jako předfiltr před změkčovací zařízení, kvůli ochraně zařízení od mechanických nečistot. Dá se však použít i samostatně. Potrubní sedimentační filtr Cintropur NW25 odstraní z vody všechny mechanické nečistoty větší než 5 mikronů (písek, hlína, jíl, vlasy, zákal a jiné nerozpuštěné částice), záleží však na výběru filtračního rukávu. Průtokové filtry belgické značky Cintropur jsou výjimečné nízkou tlakovou ztrátou, jednoduchým manuálním odkalováním a širokým výběrem filtračních vložek.
 

Hlavní výhody mechanického filtru na vodu CIntropur NW25:

 • vysoký konstantní průtok vody,
 • nízké tlakové ztráty,
 • nízké provozní náklady,
 • Masivní konstrukce a spolehlivost systému,
 • rychlé a jednoduché vyplachování díky odkalovacího ventilu,
 • průhledná nádoba, která zaručuje neustálou kontrolu znečištění filtru,
 • široký výběr filtračních vložek (5,10,25,50,100,150 μm),
 • patentovaná vrtulka, která přetváří proud vody do rotačního pohybu,
 • splňuje nejpřísnější normy EU pro použití plastů v potravinářském průmyslu a při úpravě vody.

 

Jako mechanické filtry na vodu Cintropur fungují?

Důvodem, proč si naši zákaznici oblíbili mechanické filtry Cintropur, je určitě velmi snadná výměna filtračních rukávů. Při filtrech Cintropur se nemění filtrační vložka ale jen tzv. filtrační rukáv ze speciálního tkáně, který se navlékne na válec uvnitř filtru. Na spodní části filtrů se nachází také odkalovací ventil, díky kterému můžete propláchnout filtr bez nutnosti odpojení z provozu.
vodný filter Cintropur NW25 - výmena filtračnej vložky
 
Další obrovská výhoda mechanických filtrů Cintropur při srovnání s konkurencí je použití těsnících O-kroužků, díky kterým lze rozmontovat filtr a následně smontovat bez použití nástrojů. Speciální O-kroužky mají vynikající těsnící účinky již při malých přítlaková silách. Díky tomu stačí například odkalovací ventil nebo připojit šroubování filtru utáhnout pouze rukou.
 
Při poškození nějaké části mechanického filtru Cintropur není nutná výměna celého zařízení. Filtry Cintropur se dají rozebrat na malé části, přičemž každá je dostupná jako náhradní díl iu nás! Všechny filtry Cintropur jsou vyráběny v Belgii a patří k jedněm z nejkvalitnějších mechanických filtrech na trhu o čemž svědčí kvalita použitých materiálů ale hlavně filtrace, která se nachází na nejvyšší úrovni. Samotná instalace probíhá bez jakýchkoliv speciálních zařízení, šroubení Vám stačí dotáhnout rukou.
 

Obsah balení:

Balení standardně obsahuje klíč na utahování, šroubení a filtrační rukáv s propustností 25 um. Doporučujeme dokoupit náhradní filtrační rukávy, které je po zanesení třeba vyměnit. Plastový držák na Cintropur není součástí balení!

Rozměry Cintropur NW25


Specifikace:

 • Hmotnost přístroje: 1,3 kg
 • Průměrný průtok: 5,5 m3/hod
 • Pracovní tlak: 10 bar
 • Maximální pracovní tlak: 16 bar
 • Pracovní teplota: 5-50 °C
 • Připojení: 3/4", 1"
 • Velikost filtračních pórů: 5, 10, 25, 50, 100, 150 μ 

(25 µ v balení)Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze