Kategorie
 
 
 
Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1
COVID-19
 
 
 
 

Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1

0 (0 hlasů)
Kód:evolutionrefinerpower
Výrobce:Ecowater
Inovativní změkčovač vody a filtr s aktivním uhlím v jednom.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena:
Zjistit cenu
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Inteligentní technologie pro Váš domov

Změkčovač vody ECOWATER Evolution Refiner Power 2v1  je vybaven filtrem na vodu s aktivním uhlíkem, který dokáže z vody z vodovodu odstranit nepříjemnou chuť, zápach, škodlivé a nežádoucí látky, zatímco iontovýměnné pryskyřice vodu změkčí. Jde o škálu změkčovačů vody nejnovější generace, které patří mezi nejúspornější ze všech změkčovačů dostupných na trhu, navíc jsou spolehlivé a inovativní. Uživatelů potěší i nenáročné používání a levná údržba - není nutná výměna uhlíkových vložek. 
Změkčovač vody ECOWATER Refiner Power 2v1

 

 

ÚSPORA  - změkčovače ECOWATER představují nejúspornější zařízení, které můžete najít na trhu 

POHODLÍ  - vestavěný infračervený snímač automaticky informuje o úrovni soli v nádrži prostřednictvím sms zprávy nebo emailu. Osvětlená nádrž zajistí snadné a pohodlné dosypávání soli.

EFEKTIVITA  - správné a efektivní fungování zařízení zajišťuje inovativní ovládací hlavice, která zajišťuje optimální tlak protékající vody. 

SPOLEHLIVOST  - společným znakem všech změkčovačů vody ECOWATER je využívání kvalitního materiálu a inovativních patentovaných technologií. Součástky, které jsou nejvíce vystaveny mechanickému poškození, jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS materiálu, používaného například i při výrobě autmobilových nárazníků.

 

 

Změkčovače vody ECOWATER vás zbaví nejen starostí s nadměrně tvrdou vodou a vodním kamenem, ale díky filtru s aktivním uhlíkem odstraníte z vaší vody nebezpečné látky jakými je především chlor. Mezi další škodlivé látky které zachytí uhlíkový filtr patří velké organické molekuly, ozón, trihalometany, toluen, trichlorethan, vinylchlorid, pesticidy, fenol, herbicidy, rozpouštědla, těžké kovy, arzen a jiné. Aktivní uhlík je přírodního původu , a jeho přirozenou vlastností je, že dokáže zlepšit chuť a vůni vody. Kombinací změkčení vody a uhlíkové filtrace bude celá Vaše domácnost disponovat skutečně čistou a zdravou vodou. 

 


Jak funguje změkčovač vody?

Tvrdá voda obsahuje větší množství minerálů - vápníku a hořčíku. To je příčinou několika problémů, včetně usazování vodního kamene, zkrácené životnosti a nižší účinnosti spotřebičů, topných těles i nižší účinnosti mýdel a čisticích prostředků. Změkčovače vody fungují na základě výměny iontů těchto minerálů za ionty sodíku. Tuto výměnu zajišťuje speciální ložisko, které je umístěno uvnitř zařízení a kterým protéká voda. Ložisko se po určitém čase však opotřebuje, jeho životnost je podmíněna kvalitou vody a pohybuje se v rozmezí 10-15 let, a je nutná jeho regenerace, která probíhá automaticky prostřednictvím roztoku vody a soli a trvá přibližně 2 hodiny.

Inovativní řešení změkčovačů vody ECOWATER vám nabízí možnost nastavit si, kdy tato regenerace proběhne. Změkčovač vody se montuje na hlavní přípojku studené vody v domě, k čemuž je potřebná i elektrická zásuvka a odtok do kanalizace. Údržba zařízení představuje pravidelné doplňování soli v tabletkách (jednou na několik týdnů). 

Změkčovač vody ECOWATER Refiner Boost 2in1

Změkčovače vody Refiner Power  poskytují požadovanou kapacitu a průtok, protože jsou vybaveny speciálními ventily, které umožňují omezit pokles tlaku a zlepšit průtok vody. Navíc, díky vzhledu a dojmu plynoucímu z vyosko kvalitních materiálů a designu budete právem hrdí na to, že máte ve své domácnosti právě zařízení ECOWATER. Čím převyšují svých konkurentů? 

 • Inteligentní regulace objemu:  Váš změkčovač řídí inteligentní software, díky kterému sám automaticky vybere optimální nastavení, v závislosti na vaší aktuální spotřeby vody
 • Suchá nádrž na solanku:  Nádrž na sůl zůstává mezi regenerace suchá, aby se zabránilo vytváření solných můstků, které by jinak ohrožovaly správnou činnost změkčovače, a aby se omezilo riziko růstu a rozšiřování bakterií.
 • Displej s rozšířeným obsahem:  Poskytuje cenné informace, např. o zbývající kapacitě, množství solanky, spotřebě vody, funkcích změkčovače ao regeneračním cyklu
 • Automatická detekce množství soli a osvětlení nádrže:  Množství soli se pro Vaše optimální pohodlí měří a nastavuje automaticky pomocí snímače pracujícího v reálném čase. Vždy po otevření víka se zapne světlo a osvítí nádrž se solí. Kompaktní modely z řady Boost mají víko nádrže se solí s tlumeným závěsem.
 • Zlepšený průtok vody díky křišťálového lůžku:  proplachované krystalové lůžko zlepšuje průtok vody nádrží s pryskyřicí v případě vyšších spotřebičů a optimalizuje maximální využití kvalitní iontovýměnné pryskyřice. 

Řídící panel s integrovaným WiFi modulem

Změkčovače ECOWATER jsou vybevené technologií WiFi , díky které můžete sledovat Váš systém a Vaši spotřebu vody prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo na počítači. Jednoduchý a bezpečný řídící panel s přístupem online poskytuje zhrunutie nejdůležitějších infomací o zařízení, například: počet dní zbývajících do úplného vyprázdnění nádrže se solí, harmonogram naplánovaných cyklů, spotřebu vody, množství vody k dispozici v litrech . Můžete spustit regeneraci, případně změnit nastavení podle Vašich potřeb. Ať jste kdekoliv!

Případně si můžete aktivovat zasílání informací prostřednictvím SMS zprávy nebo emailu. Pravidelně budete dostávat upozornění o množství soli ao potřebě její doplnění, případně v situaci, pokud zařízení zjistí potenciální problémy, například nepřetržitý průtok vody převyšující práh Vaší normální spotřeby. Upozornění lze upravit v závislosti na osobních preferencí prostřednictvím online řídicího panelu. O to vše se postará integrovaná technologie  Hydrolink Plus. 

Změkčovač vody ECOWATER Refiner Boost 2in1


Montáž zařízení

Změkčovač vody se montuje na přívod vody, většinou do sklepa, technické místnosti, případně šachty. Místo musí být suché, s odpadem, el. energií a mělo by jít o prostor, ve kterém nemrzne. Doporučujeme před změkčovač umisťovat ventil, který se hodí v případě poruchy či servisu. Rovněž doporučujeme zapojit bypas spolu s kvalitním mechanickým filtrem k odstranění mechanických nečistot jako je písek, rez či špíny z potrubí. V případě zájmu vám poskytneme odbornou montáž i pravidelný servis zařízení . No stejně si dokážete filtr namontovat i sami. V případě zájmu o svépomocnou montáž změkčovače s použitím Instalačního kitu, neváhejte a podívejte si následující video. Druhé video zobrazuje jak se můžete připojit na WiFi modul zařízení ECOWATER prostřednictvím mobilu. 

   .    

Firma ECOWATER Systems je lídrem na světovém trhu  změkčovačů vody pro domácnosti. ECOWATER nabízí své inovativní technologie, produkty vysoké kvality a nejkvalitnější služby již 90 let. O kvalitě Vás snad nejlépe přesvědčí dlouhá životnost těchto produktů, díky čemuž šetříte peníze i svůj čas. Pro zaslání nejlepší cenové nabídky těchto zařízení,  nás neváhejte  kontaktovat  prostřednictvím online chatu, emailu či telefonicky - rádi Vám poradíme. 

Ceny změkčovačů vody ECOWATER na našem webu nezveřejňujeme, protože je to závazný požadavek našeho distributora. Cenu Vám však rádi obratem zašleme.

Kontaktujte nás


SPECIFIKACE:

 • Rozměry (V, Š, H):  114 x 35,5 x 51 cm
 • Výška nádrže na sůl:  87 cm
 • Výška bypassu nad podlahou: 100 cm
 • Algoritmus:  nový algoritmus Formule 1
 • Ventil:  1 '' DDV
 • Víko zásobníku na sůl:  tlumený závěs
 • Systém PWA:  připojen k boxu
 • Zdroj napětí:  Transformátor: z 240 V (AC) na 28 V, 50 Hz (AC)
 • Pokročilé funkce:
  • automatická detekce množství soli 
  • režim úsporné regenerace
  • osvětlení nádrže

Rozměry (V, W, H): 114x35,5x51 cm
Výška nádrže na sůl: 87 cm
Výška obtoku nad podlahou: 100 cm
Algoritmus: nový algoritmus Formule 1
Ventil: 1 "DDV
Víčko nádoby na sůl: tlmený závěs
Systém PWA: připojený k boxu
Napájení: Transformátor: od 240 V (AC) do 28 V, 50 Hz (AC)
- automatická detekce soli
- režim usporní energie
- osvětlení nádržePřidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze