Kategorie
 
 
 
Změkčovač vody eVOLUTION 500 Power
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Změkčovač vody eVOLUTION 500 Power
COVID-19
 
 
 
 

Změkčovač vody eVOLUTION 500 Power

0 (0 hlasů)
Kód:000515
Výrobce:Ecowater
Vysoce výkonný katexový změkčovač vody vhodný pro rodinné domy a průmyslové podniky.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena:
Zjistit cenu
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Inteligentní technologie pro Váš domov

Změkčovače vody Ecowater® evolution  jsou inovativní, spolehlivé zařízení, které se řadí mezi nejúspornější ze všech změkčovačů na trhu. Zařízení jsou plnoautomatické, to znamená, že nevyžadují žádnou obsluhu kromě pravidelného dosypávání tabletování soli. Změkčovače vody ECOWATER pracují s katexová náplní, díky čemuž garantujeme 100% účinnost, kterou je možné ověřit  kapkami na měření tvrdosti vody , případně akreditovaným rozborem vody. Samotné zařízení je certifikováno pro použití pro pitné vody v EU i v České republice.

Změkčovač vody ECOWATER Evolution Boost 300

 

 

ÚSPORA  - změkčovače evolution představují nejúspornější zařízení, které můžete najít na trhu 

POHODLÍ  - vestavěný infračervený snímač automaticky informuje o úrovni soli v nádrži prostřednictvím sms zprávy nebo emailu. Osvětlená nádrž zajistí snadné a pohodlné dosypávání soli.

EFEKTIVITA  - správné a efektivní fungování zařízení zajišťuje inovativní ovládací hlavice, která zajišťuje optimální tlak protékající vody. 

SPOLEHLIVOST  - společným znakem všech změkčovačů vody ECOWATER je využívání kvalitního materiálu a inovativních patentovaných technologií. Součástky, které jsou nejvíce vystaveny mechanickému poškození, jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS materiálu, používaného například i při výrobě autmobilových nárazníků.

 

 

 

Změkčovač vody ECOWATER Evolution 500 Power obsahuje 25 litrů iontovýměnné pryskyřice katex - právě ta zabezpečuje změkčení vody. Množství směsi je trvalé a není třeba ji doplňovat. Zařízení s takovým obsahem pryskyřice je vhodné pro jednorodinné i Vícebytové domy a díky vysokému výkonu je možné ho použít i v průmyslových provozech s vyššími nároky na úpravu vody. V případě menších domácností a provozů doporučujeme zvolit stroj ECOWATER  s nižším objemem katexu, který bude postačovat. Pokud jde o domácnost nebo provoz s omezením prostorem na montáž, můžete zvolit kompaktnější zařízení Evolution Compact 100/200.

 


Jak funguje změkčovač vody?

Tvrdá voda obsahuje větší množství minerálů - vápníku a hořčíku. To je příčinou několika problémů, včetně usazování vodního kamene, zkrácené životnosti a nižší účinnosti spotřebičů, topných těles i nižší účinnosti mýdel a čisticích prostředků. Změkčovače vody fungují na základě výměny iontů  těchto minerálů za ionty sodíku. Tuto výměnu zajišťuje speciální ložisko, které je umístěno uvnitř zařízení a kterým protéká voda. Ložisko se po určitém čase však opotřebuje, jeho životnost je podmíněna kvalitou vody a pohybuje se v rozmezí 10-15 let, a je nutná jeho regenerace, která probíhá automaticky prostřednictvím roztoku vody a soli a trvá přibližně 2 hodiny.

Inovativní řešení změkčovačů vody Evolution  vám nabízí možnost nastavit si, kdy tato regenerace proběhne. Změkčovač vody se montuje na hlavní přípojku studené vody v domě, k čemuž je potřebná i elektrická zásuvka a odtok do kanalizace. Údržba zařízení představuje pravidelné doplňování soli v tabletkách (jednou na několik týdnů).

Změkčovač vody ECOWATER Evolution Boost 300

Změkčovače vody z řady Boost poskytují požadovanou kapacitu a průtok, protože jsou vybaveny speciálními ventily, které umožňují omezit pokles tlaku a zlepšit průtok vody. Navíc, díky vzhledu a dojmu plynoucímu z vyosko kvalitních materiálů a designu budete právem hrdí na to, že máte ve své domácnosti právě zařízení ECOWATER. Čím převyšují svých konkurentů? 

 • Inteligentní regulace objemu:  Váš změkčovač řídí inteligentní software, díky kterému sám automaticky vybere optimální nastavení, v závislosti na vaší aktuální spotřeby vody
 • Suchá nádrž na solanku:  Nádrž na sůl zůstává mezi regenerace suchá, aby se zabránilo vytváření solných můstků, které by jinak ohrožovaly správnou činnost změkčovače, a aby se omezilo riziko růstu a rozšiřování bakterií.
 • Displej s rozšířeným obsahem:  Poskytuje cenné informace, např. o zbývající kapacitě, množství solanky, spotřebě vody, funkcích změkčovače ao regeneračním cyklu
 • Automatická detekce množství soli a osvětlení nádrže:  Množství soli se pro Vaše optimální pohodlí měří a nastavuje automaticky pomocí snímače pracujícího v reálném čase. Vždy po otevření víka se zapne světlo a osvítí nádrž se solí. Kompaktní modely z řady Boost mají víko nádrže se solí s tlumeným závěsem.
 • Zlepšený průtok vody díky křišťálového lůžku:  proplachované krystalové lůžko zlepšuje průtok vody nádrží s pryskyřicí v případě vyšších spotřebičů a optimalizuje maximální využití kvalitní iontovýměnné pryskyřice. 

Řídící panel s integrovaným WiFi modulem

Změkčovače Evolution jsou  vybevené technologií WIF i, díky které můžete sledovat Váš systém a Vaši spotřebu vody prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo na počítači. Jednoduchý a bezpečný řídící panel s přístupem online poskytuje zhrunutie nejdůležitějších infomací o zařízení, například:  počet dní zbývajících do úplného vyprázdnění nádrže se solí, harmonogram naplánovaných cyklů, spotřebu vody, množství vody k dispozici v litrech . Můžete spustit regeneraci, případně změnit nastavení podle Vašich potřeb. Ať jste kdekoliv!

Případně si můžete aktivovat  zasílání informací prostřednictvím SMS zprávy nebo emailu. Pravidelně budete dostávat upozornění o množství soli ao potřebě její doplnění, případně v situaci, pokud zařízení zjistí potenciální problémy, například nepřetržitý průtok vody převyšující práh Vaší normální spotřeby. Upozornění lze upravit v závislosti na osobních preferencí prostřednictvím online řídicího panelu. O to vše se postará integrovaná technologie  Hydrolink Plus. 

Změkčovač vody ECOWATER evolution Boost 300


Montáž zařízení

Změkčovač vody se montuje na přívod vody, většinou do sklepa, technické místnosti, případně šachty. Místo musí být suché, s odpadem, el. energií a mělo by jít o prostor, ve kterém nemrzne. Doporučujeme před změkčovač umisťovat ventil, který se hodí v případě poruchy či servisu. Rovněž doporučujeme zapojit bypas spolu s kvalitním mechanickým filtrem k odstranění mechanických nečistot jako je písek, rez či špíny z potrubí. V případě zájmu vám poskytneme odbornou montáž i pravidelný servis zařízení . No stejně si dokážete filtr namontovat i sami. V případě zájmu o svépomocnou montáž změkčovače s použitím Instalačního kitu , neváhejte a podívejte si následující video. Druhé video zobrazuje jak se můžete připojit na WiFi modul zařízení ECOWATER prostřednictvím mobilu.         

.  

 

Firma ECOWATER Systems je lídrem na světovém trhu  změkčovačů vody pro domácnosti. ECOWATER nabízí své inovativní technologie, produkty vysoké kvality a nejkvalitnější služby již 90 let. O kvalitě Vás snad nejlépe přesvědčí dlouhá životnost těchto produktů, díky čemuž šetříte peníze i svůj čas. Pro zaslání nejlepší cenové nabídky těchto zařízení,  nás neváhejte  kontaktovat  prostřednictvím online chatu, emailu či telefonicky - rádi Vám poradíme. 

Ceny změkčovačů vody ECOWATER na našem webu nezveřejňujeme, protože je to závazný požadavek našeho distributora. Cenu Vám však rádi obratem zašleme.

Kontaktujte nás


Specifikace

 • Rozměry (V, Š, H):  114x35,5x51 cm
 • Výška nádrže na sůl:  87 cm
 • Výška bypassu nad podlahou:  100 cm
 • Algoritmus:  nový algoritmus Formule 1
 • Ventil:  1 '' DDV
 • Víko zásobníku na sůl:  2017
 • Systém PWA:  připojen k boxu
 • Zdroj napětí : Transformátor: z 240 V (AC) na 28 V, 50 Hz (AC) 
 • automatická detekce množství soli 
 • osvětlení nádrže


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze