Kategorie
 
 
 
Realizace - změkčení vody Hlohovec
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Realizace - změkčení vody Hlohovec
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Realizace - změkčení vody Hlohovec

Marec 2019
0 (0 hlasů)
Kód:Realizacia_54
Výrobce:Realizácia
Změkčení vody Hlohovec
Vaše cena:
Zjistit cenu

Je tu další březnová realizace, tentokrát z obytného domu v Hlohovci, kde jsme úspěšně změkčili vodu. Náš zákazník měl, jako každý jiný, v bytě přívod k studené ik teplé vodě s rozdílem, že v tomto případě se klient odpojil od teplé vody a opatřil si vlastní ohřev vody. Nyní může plnohodnotný potenciál studené, ale i teplé vody naplno využít, a to díky změkčovací AQ BNT Wall 10, který jsme zákazníkovi namontovali na stěnu a pomohli mu tak vyřešit problém s tvrdou vodou as usazováním vodního kamene. Jako předfiltr byl použit Mechanický filtr na vodu Cintropur NW25, na odfiltrování hrubých nečistot z vody jako například písek, hlína.
V rámci montáže byl nainstalován i Uhlíkový vodní filtr Cintropur NW25 TE, Který účelně odstraňuje nepříjemné pachy, zlepšuje chuť vody, ale především absorbuje škodlivý chlór a další nebezpečné látky, jako např. pesticidy, herbicidy, do určité míry i těžké kovy či jiné organické látky rozpuštěné ve vodě.
Zákazníkovi jsme poskytli odbornou montáž a zařízení špičkové kvality, což mělo pozitivní ohlas. Vážíme si spokojenost zákazníka a jsme rádi, že společně přispíváme ke zlepšení kvality vody na Slovensku.Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze