Kategorie
 
 
 
Realizace - výdejník vody Žilina
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Realizace - výdejník vody Žilina
COVID-19
 
 
 
 

Realizace - výdejník vody Žilina

Júl
0 (0 hlasů)
Kód:Realizacia_61
Výrobce:Realizácia
Díky montáži automatu na vodu jsme zajistili pravidelný pitný režim zaměstnancům ze žilinské firmy
Vaše cena:
Zjistit cenu

Žilinská firma nás oslovila s požadavkem zajistit pitný režim svým zaměstnancům. S radostí jsme zákazníkovi vyhověli a náš technik pohotově namontoval bezbarelový výdejník vody s osmotickou membránou, jehož účinek spočívá ve vícenásobné filtraci. Automat vyrábí filtrovanou vodu 24 hodin denně 7 dní v týdnu, v množství až 240 litrů. Neocenitelnou výhodou je přímé připojení na přívod vody, díky čemuž se vyhnete pravidelnému, nepraktickému a finančně náročnějšímu doplňování těžkých barelů vody.
Mechanické filtry se postarají o zachycení viditelných sedimentů (písek, štěrk, hlína, ...); uhlíkové kazety absorbují z vody škodlivý chlor a výrazně zlepší chuť a kvalitu vody. Poslední stupeň představuje  osmotická membrána, která účinně zlikviduje z vody škodlivé bakterie, viry, těžké kovy, plísně či jiné patogeny. K vám se dostane skutečně čistá, bezzávadná voda vhodná, jak na pití, tak i na vaření. 
Ovládání je skutečně jednoduché, prostřednictvím tří tlačítek. K dispozici máte vodu pokojové teploty ("Room"); vodu osvěžující, studenou ("Cold") a vodu horkou ("Hot"), vhodnou pro rychlou přípravu čaje. Výdejník vody, dostupný ve dvou barvách - bílá a černá, je skvělé řešení nejen do firem, ale také do kaváren, do nemocnic, do škol, do hotelů, či do obchodů. Vyzkoušíte ho i vy?  Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze