Kategorie
 
 
 
Automat na pitnou vodu černý
Doprava ZDARMA nad 3000Kč
 
 
mereni-tvrdosti-vody-zdarma
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Automat na pitnou vodu černý

0 (0 hlasů)
Kód:000937
Výrobce:Iné
Bezbarelový výdejník vody s vícenásobnou filtrací vody a osmotickou membránou od výrobce AQUAFILTER v černém provedení.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 14.075 Kč bez DPH
16.890 Kč s DPH


Zásobník pitné vody vhodný zejména do kanceláří, nemocnic, hotelů, škol, obchodů a podobně. Je navržen na výrobu až 240 litrů filtrované pitné vody denně - a to 7 dní v týdnu. Největší výhodou je však to, že nepotřebuje žádné nezdravé, nepraktické a nákladné doplňování barelů, tedy nádrží na vodu. Systém se napojuje přímo na přívod vody.

Vestavěný systém filtrace vody pomocí reverzní osmózy, přes který voda prochází následovně:

1) mechanické filtry - zachycují sedimenty a mechanické nečistoty jako jsou např. písek, štěrk, hlína, rez a podobně. Slouží jako ochrana následujících filtračních vložek před zanesením.

2) filtrační uhlíkové kazety - uhlík má schopnost absorbovat z vody škodlivý chlor a další organické sloučeniny. Tato vložka je vyrobena ze speciálních kokosových skořápek, díky čemuž výrazně zlepší chuť a vůni vody.

3) osmotická membrána - je posledním stupněm filtrace, který se postará o zabránění proniknutí škodlivých bakterií, virů, těžkých kovů a jiných zdraví škodlivých prvků ve vodě. Osmotická membrána má propustnost pouze 0,0001 mikrometru, tím pádem nepropustí ani ty nejmenší kontaminanty, dostanou se přes ni jen samotné molekuly vody H2O. Tímto stupněm se voda stává opravdu čistou a nejvhodnější k pití, případně vaření.

 

Automat na pitnú vodu detail

Poznejte tedy už konečně pravou chuť vašeho oblíbeného čaje, případně kávy. :)

Výdejník vody je vybaven i tlakovým čerpadlem, které je třeba v případě, že vstupní tlak vody klesá pod 2,8 bar.

Systém nabízí 3 kohoutky, resp. tlačítka:

  • Jeden je takzvaný "Room", čili tlačítko pro vodu pokojové teploty. Tato teplota je přesně taková, jako je teplota vstupní vody, resp. vody v zásobníku. Tato voda se nijak dodatečně neohřívá ani nechladí.
  • Ďalším je tlačitko "Cold", z tohoto kohoutku vytéká studená voda, která je chlazena v systému zásobníku. Je možné si tuto hodnotu nastavit od 4°C do 12°C.
  • Poslední možností výběru vody je tlačítko "Hot", tu podle nastavení poteče horká voda v rozmezí 85°C do 100°C.

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze