Kategorie
 
 
 
Uhlíkový filtr na vodu CarboClack 11
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Uhlíkový filtr na vodu CarboClack 11
COVID-19
 
 
 
 

Uhlíkový filtr na vodu CarboClack 11

0 (0 hlasů)
Kód:200101
Výrobce:CarboClack
Samoproplachovací uhlíkový filtr na účinné odstranění škodlivého chloru i mechanických nečistot.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 16.242 Kč bez DPH
19.490 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Hlavica ClackSamoproplachovací uhlíkový filtr na vodu CarboClack 11 představuje zařízení s multifunkční náplní, které prostřednictvím aktivního uhlíku zachycuje škodlivý chlor a jeho sloučeniny, upravuje chuť, vůni vody a zároveň zajistí odstranění mechanických sedimentů (písek, štěrk, vlasy, částečky rzi a podobně) mechanická filtrace s velikostí 20 mikrometrů. Oproti klasickým filtrům na chlorovanou vodu s pevnou uhlíkovou vložkou, má tento typ několikanásobně vyšší účinnost a životnost. Jde o plně automatickou jednotku s nejkvalitnější řídící hlavicí na trhu Clack z USA, která je řízena mikroprocesorem a jednoduše nastavitelná díky ovládacímu panelu a displeji. Moderní automatické hlavice Clack lze použít pro obytné, komerční i průmyslové účely. Uhlíkový filtr na vodu CarboClack o objemu uhlíku 11 litrů je vhodný pro filtraci vody v bytech, domech a v menších objektech.

Proč je třeba odstranit z vody chlor?

Přítomnost chloru ve vodě v malém množství není pro zdraví výrazně škodlivé, problémem jsou toxiny, které se začínají tvořit při styku chloru s dalšími látkami. Jde o trihalometany (THM), které jsou podle několika studií karcinogenními látkami a jsou spojovány se vznikem a zhoršením stavu některých onemocnění (například astma, srdeční choroby, kožní onemocnění, ekzémy...). Mnoho lidí si mylně myslí, že zmíněné problémy způsobuje jen samotné pití vody s vysokým obsahem těchto látek. Pravdou však je, že chlor se do těla dostává v ještě větší míře sprchováním, ať už přes pokožku nebo vdechováním výparů, což může mít za následek onemocnění dýchací soustavy.

Uhlíkový filtr na vodu CarboClack se montuje na přívod vody do objektu, takže upravenou vodu bez chloru a jeho sloučenin, herbicidů, pesticidů či nepříjemného zápachu a chuti budete moci využívat v celém domě - na pití, vaření, ale i sprchování.

Hlavní výhody uhlíkového filtru CarboClack:

  • kvalita a spolehlivost,
  • plně automatická jednotka, která nepotřebuje žádnou údržbu,
  • montuje se na vstup vody do domu, takže upraví vodu v celém objektu,
  • účinné odstranění chloru a dalších škodlivin,
  • upravená chuť a vůně vody,
  • jednoduché ovládání a programování,
  • žádná výměna filtračních vložek,
  • bez použití chemických látek,
  • chrání před mechanickými nečistotami. 

Aktívny uhlíkFiltrační médium tvoří:

Aktivní uhlí = odstraňuje z vody procházející filtrem nebezpečný chlor a jeho sloučeniny, herbicidy, pesticidy nacházející se ve vodě, upravuje zápach a chuť vody.

Filtrační písek = zabezpečuje mechanickou filtraci uvnitř zařízení (nepropouští sedimenty a mechanické nečistoty větší než 20 mikronů) - odstraní z vody rez, písek, různé úlomky, štěrk, kal a podobně, které způsobují závadnost vody a mohou poškodit samotný filtr, případně další zařízení v domácnosti.

Na multifunkčním elektronickém panelu lze navolit frekvenci a čas regenerace (vyplachování), přičemž se obvykle nastavuje na noc, aby nebylo ovlivněno běžné používání vody. Potřebná výměna filtračního média závisí zejména na úrovni znečištění vstupní vody. Našim klientům doporučujeme pravidelný servis zařízení jednou za 24 až 36 měsíců.avatar

Dobrý den,
Můžete mi sdělit životnost filtru? Děkuji

...
avatar

Dobrý deň,
ďakujem za Vašu otázku, veľmi rada pomôžem.

Životnosť filtračnej náplne je veľmi individuálna, nakoľko závisí od vstupnej kvality vody. Predpokladaná životnosť náplne je 3 roky. Následne je potrebné vo filtri náplň vymeniť a prístroj funguje ďalej.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom a prianím pekného dňa

...
avatar

Prosim instalacci zvladneme sami nebo musi byt odbornik? Jeste dotaz na odstraneni vseho mozneho nevhodneho ve vode je jaky filtr nejlepsi? Odstrani chlor i chemikalie?

...
avatar

Dobrý deň, pani Bartošková,
ďakujeme za otázku.

Inštalácia je pomerne jednoduchá, poprípade ju zvládne aj nejaký lokálny vodár.
Čo sa týka zariadenia na komplexné filtrovanie, najlepšia je reverzná osmóza, ktorá odstráni takmer 99% látok z vody. Inštaluje sa však len do kuchyne, ako dodatočná filtrácia na pitnú vodu.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Simona- ČistáVoda

...

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze