Kategorie
 
 
 
Sada 5 filtračních vložek Aquafilter
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Sada 5 filtračních vložek Aquafilter
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Sada 5 filtračních vložek Aquafilter

0 (0 hlasů)
Kód:000372
Výrobce:AQUAfilter
Sada 5 filtračních vložek Aquafilter velikosti 10".
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 575 Kč bez DPH
690 Kč s DPH
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Aquafilter logoFiltrační vložky vysoké kvality od společnosti  AQUAFILTER  sídlící v Evropě, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby filtračních zařízení a komponentů pro úpravu vody. Za své poslání považuje zvýšení životní úrovně své zákazníky tím, že jim poskytne čistou a zdravou vodu. Společnost disponuje moderními stroji, technologiemi a zkušebními laboratořemi. Výsledkem jsou filtrační systémy a komponenty vysoké kvality potvrzeno několika certifikáty. 

Sada filtračních vložek obsahuje:

  • 1x sedimentační filtr 10 "(20 mikronů) 
  • 1x Filtr s lisovaným aktivním uhlím 10 "
  • 1x Sedimentačný filtru 10" (5 Mikrón) 
  • 1x Post filtr s aktivním uhlím 
  • 1x mineralizovaná AIMRO

Na co jednotlivé filtrační vložky slouží?

Mechanická filtrační vložkaSedimentační filtrační vložky:  mechanická polypropylenová filtrační vložka odstraní z vody sedimenty, jako jsou písek, hlína, štěrk, rez, vlasy a všechny další mechanické nečistoty nacházející se ve vodě. Mechanická filtrace slouží jako ochrana domácích spotřebičů, zařízení či úpraven vody před zanesením pevnými nerozpustnými látkami, což může mít za následek jejich poškození, případně úplné zničení. 

Uhlíková filtrační vložkaUhlíkové filtrační vložky:  aktivní uhlík účinně odstraňuje z vody chlor a jeho sloučeniny odstraní také trihalometany, takzvané "THM", které vznikají při reakci chlóru s mikroorganismy a jsou vysoce karcinogenní. Filtr zbaví vodu i dalších škodlivých organických látek, jako jsou bakterie, pesticidy, herbicidy, těžké kovy a fenoly, také výrazně zlepší nepříjemnou chuť a vůni vody. Barevné provedení uhlíkové vložky může být v bílé, šedé či černé barvě dle aktuálních výrobních preferencí výrobce AQUAFILTER. Různé barevné provedení nemá vliv na kvalitu filtrace. 

mineralizátoruMinerální vložka: mineralizátor vodu dodatečně obohacuje o minerální látky, jako jsou  vápník, hořčík, sodík nebo magnézium nacházejících se v minerálních vodách.

 

loga certifikátůPřidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze