Kategorie
 
 
 
Reverzní osmóza ECOSOFT P'URE
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Reverzní osmóza ECOSOFT P'URE
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Reverzní osmóza ECOSOFT P'URE

0 (0 hlasů)
Kód:000416
Výrobce:Ecosoft
Inovativní 6-stupňová reverzní osmóza P'URE s o 30% vyšším výkonem.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 4.325 Kč bez DPH
5.190 Kč s DPH
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE
Zobrazit více
Zobrazit méně

Reverzní osmóza ECOSOFT P'URE představuje metodu filtrace vody z kvalitních materiálů. Je složena z kvalitní osmotické membrány Filmtec od amerického výrobce, samotná membrána zaručuje lepší propustnost a tím pádem navýšení výkonu až o 30 % oproti podobným produktům v dané kategorii.

Skládá se ze šesti stupňů filtrace. První 3 slouží na předfiltraci vody od mechanických nečistot, chloru a organických sloučenin. Voda následně putuje do samotné osmotické membrány, kde je pročištěna od zbytku nečistot, které ve vodě zůstaly po předfiltraci. Takto přefiltrovaná voda se plní do zásobníku. Při puštění vodovodního kohoutku ještě protéká přes uhlíkový filtr, který upraví chuť vody spolu s mineralizátorem.

Reverzní osmóza a zdraví:

Během filtrace reverzní osmózou je voda postupně zbavená prakticky všeho, co se v ní nachází, a stává se skutečně čistou, tj. membránou procházejí jen samotné molekuly vody H2O. Taková čistá voda má vysokou tendenci na sebe vázat vše, co jí přijde do cesty, proto se nazývá také „hladová voda“. Vodu z reverzní osmózy není vhodné skladovat v PET lahvích, ideální je použít skleněné nádoby, z nichž voda nenaváže žádné škodlivé látky.

Co se stane s takovou vodou, když ji vypijeme? Někteří lidé tvrdí, že je to škodlivé a taková voda z těla vyplavuje potřebné minerály. Ale proč by to dělala? Organismus je natolik inteligentní, že sám ví, co pro jeho fungování je a není třeba, proto uvolňuje látky, které mu škodí, a ne ty, které jsou nezbytné pro jeho fungování. Taková voda je prostě nejlepší detox pro vaše tělo, tím jak se dostane do těla, naváže na sebe anorganické minerální usazeniny v kloubech, tepenných stěnách, kanálcích, dutinách, de facto v celém těle, protože voda se nachází v našem těle opravdu všude a následně je vyplaví.

Poznejte skutečnou vůni vašeho oblíbeného čaje nebo kávy, ochutnejte kouzlo domácí polévky připravené z takové vody a uvidíte sami, kde je pravda.

Jedním z dalších argumentů lidí, který profitují z balených „minerálních“ vod, je, že taková voda se přirozeně v přírodě nenachází, tak jak by mohla být zdravá? To je další nesmysl, samotná osmóza přece vznikla při pozorování buněk. Tyto buňky, ať už v našem těle, nebo v čemkoliv živém v přírodě, obsahují polopropustné membrány, které vodu takto filtrují. Souhlasíme s tím, že voda v přírodě je neškodná, ale jedině v odlehlých částech světa. Dnes se ve vodě nacházejí umělá hnojiva, antibiotika, hormony, léčiva a podobně. Nemluvě o tom, že voda v potrubích často prochází zastaralými zrezivělými trubkami. Nevěříte? Podívejte se na viditelné cesty pro automobily, ani ty v naší zemi neodpovídají potřebné kvalitě. Co myslíte, že o vodovodní potrubí zakopané v zemi, které nikdo nevidí, se v našem státě někdo zajímá? Je to na vás, pijte vodu z vodovodu, ale nelžete, že je zdravá. :) 

 • Rozměry (V, Š, H): cca 50 x 50 x 16 cm
 • Hmotnost zařízení: cca 8 kg
 • Počet filtračních stupňů: 6
 • Objem zásobníku: 12 l
 • Průtok: do 190 litrů denně
 • Provozní tlak: 3,0 - 6 bar (4 bary optimální)
 • Provozní teplota: 4-30 ° C
 • Připojení: 1/2 "
 • Elektrické připojení: žádné
 • Doporučený servis: minimálně každých 10 měsíců
 • Záruka: 2 roky


avatar

Dobrý deň pán Tkáč,
ďakujem za otázku.

Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE nemá pomocné čerpadlo. Posielam Vám odkazy na reverzné osmózy s čerpadlom:
https://www.cistavoda.sk/reverzna-osmoza-ecosoft-robust
https://www.cistavoda.sk/reverza-osmoza-aquatipr-5000m-pro

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Simona, ČistáVoda.sk

...
avatar

Zdravim vas mam otazku ma aj pomocne cerpadlo ?

...

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze