Kategorie
 
 
 
Filtrační sprchová hlavice s vitaminem C
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Filtrační sprchová hlavice s vitaminem C
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Filtrační sprchová hlavice s vitaminem C

0 (0 hlasů)
Kód:001213
Sprchová hlavice s vitamínem C představuje revoluční řešení, které odstraní z vaší vody škodlivé látky (chlór, těžké kovy, bakterie, atd.) a promění obyčejné sprchování na zážitek.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 325 Kč bez DPH
390 Kč s DPH
Sprchová hlavice s vitamínem C nabízí jednoduché a efektivní řešení. Filtrační směs spolu s vitamínovou náplní mají intenzivní čistící účinek, neboť dokáží odstranit z vody i takové škodlivé látky, jako: chlor, fluor, těžké kovy (olovo, rtuť, nikl, chrom) či bakterie. Kromě toho filtrační směs sprchové hlavice spolu s vitamínem C zvyšuje aktivitu vody, postará se o její měkkost a zdravost, která vás osvobodí od pocitu svědění suché pokožky, zabraňuje třepení vlasů a zlepšuje imunitu pokožky. Během sprchování se pomalu uvolňuje jemná citrusová vůně, která má relaxační účinek a zmírňuje vypětí organismu. Udělejte z obyčejného sprchování skutečný zážitek! 

Filtrační sprchová hlavice s vit.  C vleže

Zvýšený proud vody s garancí menší spotřeby

Filtrační sprchová hlavice disponuje 196 tryskami a využívá revoluční technologii mikroprocesov. Průměr každého malého otvoru je jen 0,3 mm, díky čemuž pocítíte účinek síly a jemnosti zároveň. Vylepšený design zhuštěných trysek zvyšuje průtok vody, zlepšuje tlak a šetří vodu až o 35%.

Filtrační sprchová hlavice s vit.  C

Jednoduchá instalace i výměna náplně 

Filtrační sprchová hlavice představuje standardní 1/2 "typ závitu, který svou velikostí vyhovuje všem vodovodním potrubím na území Česka. Instalaci hlavice zvládnete jednoduše, snadno a do několika sekund i sami. Nejsou potřeba žádné speciální znalosti nebo nástroje. Součástí každé filtrační sprchové hlavice je také vitamínová náplň. Náplň je třeba po spotřebování doplnit přibližně každý měsíc. Tento údaj je však jen orientační, protože závisí na intenzitě používání.

Výměna náplně filtrační sprchové hlavice s vit.  C

Vysoce kvalitní materiál

Rukojeť hlavice je naplněna 4 druhy filtračních kuliček s obsahem sulfidu vápenatého, turmalínu, maifanových kamenů a přírodního zeolitu. Ve vrchní části hlavice je ukryta důmyslně proporční náplň s obsahem vitaminu C, účinek kterého zvyšuje kvalitu vody. Filtrační směs kuliček není vyměnitelná, její životnost se odhaduje přibližně na 10 měsíců, v závislosti na kvalitě vody a použitelnosti. Každá výměna obnáší opětovnou koupi nové sprchové hlavice. Zevnějšek hlavice je laděn do nadčasového průhledného designu a konstrukci tvoří odolný, zesílený ABS plast, který je mimořádně šetrný k životnímu prostředí. Další z výhod je bezstarostné čištění.

Filtrační sprchová hlavice s vitamínem C


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze