Kategorie
 
 
 
Proplachovací filtrační vložka Aquafilter 10 "
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Proplachovací filtrační vložka Aquafilter 10 "
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Proplachovací filtrační vložka Aquafilter 10 "

0 (0 hlasů)
Kód:001369
Výrobce:AQUAfilter
Omyvatelné vložky AQUAFILTER jsou určeny pro opakované použití. Podle zvolené propustnosti dokáží odfiltrovat nečistoty do velikosti 50 respektive 100 mikronů.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Propustnost: 50μ: 249 Kč bez DPH
299 Kč s DPH
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Umyvatelná vložka od výrobce AQUAFILTER dokáže odstranit mechanické nečistoty velikosti do 50 resp. 100 mikronů: písek, bahno, rez a jiné sedimenty. Nespornou výhodou proplachovacích vložek je to, že je nemusíte pravidelně měnit ale jednoduše je vyčistíte. Buď pomocí vypouštěcího ventilu v proplachovací filtry nebo filtrační vložku vyberete a umyjete pod proudem vody. V konečném důsledku tak ušetříte peníze i přírodu. 

Proplachovací filtrační vložka AQUAFILTER 10


Propustnost filtrační vložky

Proplachovací filtrační vložka je součástí mechanického filtru na vodu, který se nejčastěji nachází na začátku celého filtračního systému. V důsledku toho jsou následné filtrační zařízení, kterými prochází voda ochráněny před poškozením. Stejně jsou ochráněny i běžné domácí zařízení jako je myčka nádobí, pračka, ohřívače vody a jiné. Omyvatelná vložka je vyrobena z polypropylenu v kombinaci s nylonovou síťovinou, která účinné zachycuje nečistoty a zároveň se jednoduše udržuje. Propustnost nylonové síťoviny, kterou je zevnitř potažena celá filtrační vložka je 50 mikronů nebo 100 mikronů. Vložky mají různé propustnosti, je třeba si zvolit vhodný propustnost na zaklade velikosti mechanických částic, které chcete z vody odstranit. Čím vyšší je hodnota mikronů, tým méně nečistot vložka zachytí a je delší její životnost. Filtrační vložka je kompatibilní s filtry AQUAFILTER, případně s filtry s velikostí korpusu 10" x 2,5".

Proplachovací vložka AQUAFILTER


Certifikovaná výroba

V našem e-shopu nabízíme pouze produkty, které máme ověřené a splňují standardy kvality. Není tomu jinak ani u produktů společnosti AQUAFILTER, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou filtračních zařízení a komponentů pro úpravu vody. Výrobky jsou vysoce kvalitní a splňují nejvyšší kritéria kvality, o čemž svědčí množství udělených certifikátů jako NSF, WRAS, FDA ale i jiné. 

Aquafilter - čistávoda

Specifikace: 

  • rozměry: 10" x 2,5", resp. 250 x 65 mm
  • propustnost: 50 nebo 100 mikronů 
  • pracovní teplota: 2-45 ° C
  • materiál: polypropylen a nylonová síťovina.
  • Rozměry: 10 "x 2,5", resp. 250 x 65 mm
  • Propustnost: 50 nebo 100 mikronů 
  • Pracovní teplota: 2-45 ° C
  • Materiál: polypropylen a nylonová sieťkovina.


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze