Kategorie
 
 
 
Mineralizační filtr pH+
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Mineralizační filtr pH+
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Mineralizační filtr pH+

0 (0 hlasů)
Kód:000896
Výrobce:Iné
Liniový filtr s obsahem filtračních médií, které přidávají do vody minerály jako vápník, či hořčík.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 541 Kč bez DPH
649 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Liniový filtr s obsahem filtračních médií, které přidávají do vody minerály jako vápník, či hořčík.

Čo mineralizační filtr pH+ obsahuje?
Corosex - představuje filtrační médium, které slouží k neutralizaci volného oxidu uhličitého prostřednictvím hořčíku. Používá se při problémech s aciditou vody (zvyšuje pH a snižuje ORP), také pomáhá při odstranění železa a manganu z vody.
Kalcit - filtrační mineralizační médium, které se používá k neutralizaci pH vody při vodách s kyselým prostředím (pH méně než 7) prostřednictvím působení a rozpouštění uhličitanu vápenatého. Ve vyváženém poměru dodává do vody minerální látky.

Corosex filtračné médiumf          kalcit filtračné médium

Hlavní výhody mineralizačního filtru pH+:

 

Mineralizace - filtrační médium uvnitř zařízení (corosex + kalcit) vodu obohacuje o minerální látky, a tím zvyšuje její kvalitu.
Alkalizace - prostřednictvím filtračního média uvnitř vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupně). Minerální látky (magnézium, draslík, vápník, sodík) se díky optimálnímu vyvážení v ionizované vodě do organismu lépe vstřebávají a tím pomáhají podporovat nervový systém a celkové zdraví.
Hydratace - v ionizované vodě se molekuly vody sdružují do menších clusterů, tím se snadněji vstřebávají do buněk a zajišťují několikrát lepší hydrataci organismu jako při pití běžné vody.
Antioxidace - produkce záporných hydroxylových ionů, které snižují ORP na -200 až -400 mV. Voda s takovými hodnotami ORP působí jako silný antioxidant.

Další výhody: 

Výhody ionizovanej vody

  • je kompatibilní s většinou reverzních osmoz dostupných na trhu,
  • na výrobu se používají vysoce kvalitní materiály (vyrobené v EU),
  • vhodný i při detoxikaci, odstraňuje odpadní látky z těla,
  • zlepšená chuť vody.
Význam ionizované vody pro životní styl:

Rychlá doba se sebou přinesla mnoho faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu vašeho života. Nesprávné stravování a stres způsobují vznik kyselého odpadu a ten se následně ukládá ve vašem těle. To vede k nedostatku energie a oslabení imunitního systému. Pitím ionizované vody se kyseliny zneutralizují a tělo může na základě toho využít tuto vodu na udržianie správné rovnováhy (pH) v těle. Tento proces se neodborně nazývá detoxikace. Více informací o Ionizátor vody najdete v našem článku na blogu. Alkalická voda je pro své příznivé účinky pro zdraví doporučená mnoha odborníky a lékaři, ať už na pití, vaření, ale i léčbu. Díky vysoké hodnotě pH vyrovnává kyselé prostředí v těle a působí jako silný antioxidant. Menší molekuly vody zajišťují lepší vstřebávání a hydrataci organismu. Každodenní pití živé vody zpomaluje stárnutí.Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze