Kategorie
 
 
 
Ionizátor vody Chanson Revolution
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ionizátor vody Chanson Revolution
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Ionizátor vody Chanson Revolution

0 (0 hlasů)
Kód:200182
Výrobce:Chanson
Nejvýkonnější ionizátor v nabídce, Chanson Revolution až s 9-ti elektrolytickými plotnami.
Dostupnost
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Vaše cena: 71.667 Kč bez DPH
86.000 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Ionizátor vody Chanson Revolution
Zobrazit více
Zobrazit méně

Ionizátor vody je to nejlepší co můžete namontovat do vaší kuchyňské linky. Model má nejvyšší možný výkon, jaký ve firmě Chanson dosáhli a to díky až 9-tim elektrolytickým deskám. K tomuto ionizátoru nabízíme montáž po celém Česku do 2 dnů zdarma! V případě zájmu o montáž, nezapomeňte uvést tuto informaci do poznámky v objednávce.

Ionizátory vody jsou také nejnovější výdobytek v oblasti výživy a péče o zdraví. Ionizátor vody vyrábí ionizovanou již od nejnižších hodnot 1,8 pH (kyselá) až po vysoké hodnoty alkalické vody 12,1 pH.

Chanson Revolution je nejkvalitnější ionizátor vody. Jeho výkon ocení zejména osoby s chronickým problémy, nemocemi a to díky možnosti modulování vysokých hodnot pH a ORP.

Himalajska sůl

Himalájska soľ

Kromě propracovaného designu a dotykového displeje přímo na baterií se Chanson Royale odlišuje od ostatních ionizátorů i možností přidání himálajské soli. Tato sůl slouží k vytvoření opravdu extrémních hodnot ať už alkalické nebo kyselé vody. V této soli se nachází více než 80 minerálů z Himalájí, přidáním této soli do vody vznikne výše TDS (množství rozpuštěných látek), tím pádem bude elektrolýza účinnější. To znamená, že budete moci využít i extrémně kyselou vodu s pH jen 2,7! Tato sůl se vkládá přímo do minerálního portu na vrchu přístroje. Himálajskou sůl je možné koupit téměř v každém obchodě zabývajícím se zdravou výživou.

Chanson je první ionizátor, který nabízí možnost přidání přírodní himalájské soli namísto chemikálií k výrobě silně ionizované kyselé vody. Takto silně kyselá voda více než 100 ekologických použití, včetně použití při péči o pleť, tělo a vlasy (odstraní veškerý chemický odpad, který vznikne na těle z různých krémů, šamponů, mýdel a podobně). Takto silně kyselá voda je dezinfekční prostředek, který nahradil až polovinu toxických čisticích prostředků. A to stále mluvíme o čisté vodě!

Voda z tohoto přístroje byla laboratorně testována třetí stranou a bylo ověřeno, že extrémní hodnoty pH vody vytvořené tímto ionizátorem zabijí do pár vteřin všechny bakterie stafylokoka a E.coli.
 


Výměna filtra
Po přefiltrování přibližně 9000 l vody je třeba přistoupit k výměně filtru, přičemž v naší nabídce naleznete náhradní filtr pro ionizátor vody Chanson PJ-6000 a PJ-7000 (jde o novější typ filtru používaný od roku 2018). Jak zjistíte který potřebujete? Pokud máte krabici od výrobku, tak tuto informaci najdete na obalu. Druhou možností je otevřít boční kryt, a podívat, jestli se vyměňuje pouze filtr v nádobě (náhradní filtr PJ-6000, na obrázku vpravo) nebo celý integrovaný filtr (náhradní filtr PJ-7000, na obrázku vlevo). Pokud byste měli pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Náhradné filtre pre Chanson

 • Rozměry (V, Š, H): 31 x 14 x 26 cm
 • Hmotnost zařízení: 4,12kg
 • Počet elektrolytických desek: 9 (99,89% platina, 0,11% titan)
 • Rozsah pH: 1,8-12,1
 • Výkon: +1200 až -920 MV
 • Provozní tlak: 0,8 - 6 bar
 • Provozní teplota: 5-40 ° C
 • Připojení: 1/2 "
 • Elektrické připojení: 220V / 50Hz
 • Doporučený servis: minimálně každých 10 měsíců
 • Záruka: 2 roky


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze