Kategorie
 
 
 
Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus
COVID-19
 
 
 
 

Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus

0 (0 hlasů)
Kód:000362
Výrobce:Chanson
Výkonný ionizátor Chanson Miracle Max Plus se 7mi elektrolytickými plotnami.
Dostupnost
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Vaše cena: 48.750 Kč bez DPH
58.500 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus
Zobrazit více
Zobrazit méně

Síla alkalické vody pro vaše zdraví 

Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus  se sedmi platinovými deskami je jedinečný nejen svým elegantním designem ale především svou funkčností - byl vyvinut s využitím nejnovějších technologických poznatků a výsledků výzkumu v oblasti ionizace vody. Společnost Chanson s více než 40-letými zkušenostmi di Ionizátory vody Chansonsponu množstvím patentů a certifikátů kvality ISO. Proto se všechny ionizátory vody této značky zaslouženě řadí mezi zařízení nejvyšší kvality. Jde o ionizátor vody, který svými funkcemi předběhl všechny konkurenty - dokáže produkovat alkalickou vodu s vysokou hladinou antioxidantů , a zároveň působí jako stylový doplněk ve vaší kuchyni. 

 

Jedinečné vlastnosti Miracle Max Plus

alkalická voda působí jako antioxidant - zpomaluje stárnutí, dodává energii a  zlepšuje imunitu,

platinově-titanové desky zajišťují nejvyšší kvalitu ionizované vody, 

elegantní a moderní design se dokonale hodí do každé moderní kuchyně, 

8 úrovní kvality vody - 4 úrovně alkalické vody, 3 úrovně acidické vody a 1 úroveň  čistě filtrované vody,

✓  antibakteriální filtr s aktivním uhlím odstraní chlor a škodlivé látky, 

✓  možnost nastavení hodnot pH podle vašich preferencí,

✓  funkce samočištění v pravidelných intervalech provede údržbu za vás. 

 

 

 

Ionizátor vody je ideální zařízení pro lidi, kteří chtějí žít a cítit se zdravější. Během několika minut pro vás Chanson Miracle Max Plus dokáže vyrobit alkalickou tzv. živou vodu a také acidické tzv. kyselou vodu. Alkalická zda  ionizovaná voda  má v porovnání s obyčejnou vodou menší molekuly, díky čemuž snáze proniká buněčnými membránami a lépe je hydratuje. Procesem ionizace se mění 2 klíčové hodnoty: pH a ORP. Díky úpravě těchto vlastností dokáže ionizovaná voda neutralizovat volné radikály v našem těle. 

Alkalická tzv. živá voda  s pH 8 - 11,3 je antioxidant, který stimuluje regeneraci buněk, čímž zpomaluje stárnutí, normalizuje krevní tlak, revitalizuje tělo, dodává energii a zlepšuje celkový imunitní systém. Současně dokáže vytvářet hodnoty ORP od +1200 až do -920. Dalším produktem ionizátoru Chanson Miracle Max Plus je  acidické tzv. kyselá voda  s charakteristickou vůní a s pH 2,7 - 6,8. Díky svým baktericidním účinkem acidické voda najde své využití především v domácnosti - jde o ekologickou dezinfekci, která prokazatelně dokáže odstranit i odolné bakterie (E.coli či stafylokok).

Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus

Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus dokáže vyrobit vodu s pH 2,7 - 11,3 . Optimální hodnota pH vody na pití je mezi 8,5 a 9,5, přičemž hodnoty pH vody z kohoutku se pohybují na úrovni 7. Právě díky této skutečnosti, zvládne obnovit rovnováhu v překyselení organismu čímž účinně bojuje s civilazačnými onemocněními, výsledkem čehož je zlepšený zdravotní stav. 


Přehledný displej se všemi funkcemi 

Na displeji se zobrazují intuitivní ovládací prvky, které se snadno používají a ovládají. Dotykový displej zobrazuje všechny potřebné informace včetně informace o stavu antibakteriálního filtru. Když bude potřeba filtr vyměnit, budete o tom včas informován. Ionizátor vody se ovládá prostřednictvím bočního panelu, kde si můžete nastavit jednu z 8 úrovní kvality vody - 4 úrovně alkalické vody, 3 úrovně acidické vody a 1 úroveň jen čistě filtrované vody. Menu je dostupné v několika jazycích, včetně češtiny.

Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus

Pomocí menu také můžete nastavit funkci samočištění desek . Chanson Miracle Max Plus je vybaven nejmodernější samočisticí funkcí, která zajišťuje, odstranění všech částic, které by mohly vstoupit do ionizačního procesu. Ionizátor vody tak vlivem pravidelné údržby, kterou zvládne úplně sám, zůstává v následujících letech ve vynikajícím stavu.

 


Port pro minerály

Kromě propracovaného designu, dotykového displeje přímo na baterií se Chanson Miracle Max Plus odlišuje od ostatních ionizátorů i možností přidání himalájské soli. Tato sůl slouží k vytvoření opravdu extrémních hodnot ať alkalické nebo kyselé vody. V této soli se nachází více než 80 minerálů z Himalájí, přidáním této soli do vody vznikne výše TDS (množství rozpuštěných látek), tím pádem bude elektrolýza účinnější. To znamená, že budete moci využít i extrémně kyselou vodu s pH jen 2,7! Tato sůl se vkládá přímo do minerálního portu na vrchu přístroje. Himálajské sůl je možné koupit téměř v každém obchodě. 

Chanson je první z  ionizátorů vody , který nabízí možnost přidání přírodní himalájské soli namísto chemikálií k výrobě silně ionizované kyselé vody. Takto silně kyselá voda více než 100 ekologických použití, včetně použití při péči o pleť, tělo a vlasy (odstraní veškerý chemický odpad, který vznikne na těle z různých krémů, šamponů, mýdel a podobně). Takto silně kyselá voda představuje ekologickou dezinfekci, která nahradí až polovinu toxických čisticích prostředků. A to stále mluvíme o čisté vodě! Voda z tohoto přístroje byla laboratorně testována třetí stranou a bylo ověřeno, že extrémní hodnoty pH vody vytvořené tímto ionizátorem zabijí do pár sekund všechny bakterie stafylokoka a E.coli.

 


Filtrována a současně ionizovaná voda

Nanofilter s antibakteriálním povrchem a aktivním uhlíkem zabezpečuje předfiltraci vody  - snížení obsahu chlóru, těžkých kovů a dalších škodlivých látek ve vodě. Technologie silver, kterou tento filtr používá, znamená, že má vynikající antibakteriální vlastnosti. Následně vstupuje filtrovaná voda do elektrolytické procesu, ze kterého se rozděluje na alkalickou (zásaditou) a kyselou (acidické) vodu. Výsledkem je dokonale čistá a zdraví prospěšná voda se zvýšeným pH. 

Výměna filtra
Po přefiltrování přibližně 9000 l vody je třeba přistoupit k výměně filtru, přičemž v naší nabídce naleznete náhradní filtr pro ionizátor vody Chanson PJ-6000 PJ-7000 (jde o novější typ filtru používaný od roku 2018). Jak zjistíte který potřebujete? Pokud máte krabici od výrobku, tak tuto informaci najdete na obalu. Druhou možností je otevřít boční kryt, a podívat, jestli se vyměňuje pouze filtr v nádobě (náhradní filtr PJ-6000, na obrázku vpravo) nebo celý integrovaný filtr (náhradní filtr PJ-7000, na obrázku vlevo). Pokud byste měli pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Náhradné filtre Chanson

 

Technické parametry

 • Rozměry (V, Š, H):  31 x 14 x 25 cm
 • Hmotnost zařízení:  3,75 kg
 • Počet elektrolytických desek:  7 (99,89% platina, 0,11% titan)
 • Rozsah pH:  2,7-11,3
 • Výkon:  +1200 až -920 MV
 • Provozní tlak:  0,8 - 6 bar
 • Provozní teplota:  5-40 ° C
 • Připojení:  1/2 "
 • Elektrické připojení:  220V / 50Hz
 • Doporučený servis:  minimálně každých 10 měsíců
 • Záruka:  2 roky
 • Rozměry (V, Š, H): 31 x 14 x 25 cm
 • Hmotnost zařízení: 3,75 kg
 • Počet elektrolytických desek: 7 (99,89% platina, 0,11% titan)
 • Rozsah pH: 2,7-11,3
 • Výkon: +1200 až -920 MV
 • Provozní tlak: 0,8 - 6 bar
 • Provozní teplota: 5-40 ° C
 • Připojení: 1/2 "
 • Elektrické připojení: 220V / 50Hz
 • Doporučený servis: minimálně každých 10 měsíců
 • Záruka: 2 roky


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze