Kategorie
 
 
 
Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus

0 (0 hlasů)
Kód:000362
Výrobce:Chanson
Výkonný ionizátor Chanson Miracle Max Plus se 7mi elektrolytickými plotnami.
Dostupnost
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Vaše cena: 48.750 Kč bez DPH
58.500 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus
Zobrazit více
Zobrazit méně

Ionizátor vody je to nejlepší co můžete namontovat do vaší kuchyňské linky. Model je charakteristický špičkovým designem a vysokým výkonem. K tomuto ionizátoru nabízíme montáž po celém Česku do 2 dnů zdarma! V případě zájmu o montáž, stačí uvést tuto informaci do poznámky v objednávce.

Ionizátory vody jsou také nejnovější výdobytek v oblasti výživy a péče o zdraví. Ionizátor vody vyrábí ionizovanou již od nejnižších hodnot 2,7 pH (kyselá) až po vysoké hodnoty alkalické vody 11,3 pH.

Miracle Max Plus je nejkvalitnější ionizátor vody. Jeho výkon ocení zejména osoby s chronickým problémy, nemocemi a to díky možnosti modulování vysokých hodnot pH a ORP.

Himalajska sůl

Himalájska soľ

Kromě propracovaného designu a dotykového displeje přímo na baterií se Chanson Royale odlišuje od ostatních ionizátorů i možností přidání himálajské soli. Tato sůl slouží k vytvoření opravdu extrémních hodnot ať už alkalické nebo kyselé vody. V této soli se nachází více než 80 minerálů z Himalájí, přidáním této soli do vody vznikne výše TDS (množství rozpuštěných látek), tím pádem bude elektrolýza účinnější. To znamená, že budete moci využít i extrémně kyselou vodu s pH jen 2,7! Tato sůl se vkládá přímo do minerálního portu na vrchu přístroje. Himálajskou sůl je možné koupit téměř v každém obchodě zabývajícím se zdravou výživou.

Chanson je první ionizátor, který nabízí možnost přidání přírodní himalájské soli namísto chemikálií k výrobě silně ionizované kyselé vody. Takto silně kyselá voda více než 100 ekologických použití, včetně použití při péči o pleť, tělo a vlasy (odstraní veškerý chemický odpad, který vznikne na těle z různých krémů, šamponů, mýdel a podobně). Takto silně kyselá voda je dezinfekční prostředek, který nahradil až polovinu toxických čisticích prostředků. A to stále mluvíme o čisté vodě!

Voda z tohoto přístroje byla laboratorně testována třetí stranou a bylo ověřeno, že extrémní hodnoty pH vody vytvořené tímto ionizátorem zabijí do pár vteřin všechny bakterie stafylokoka a E.coli.

Výměna filtra
Po přefiltrování přibližně 9000 l vody je třeba přistoupit k výměně filtru, přičemž v naší nabídce naleznete náhradní filtr pro ionizátor vody Chanson PJ-6000 PJ-7000 (jde o novější typ filtru používaný od roku 2018). Jak zjistíte který potřebujete? Pokud máte krabici od výrobku, tak tuto informaci najdete na obalu. Druhou možností je otevřít boční kryt, a podívat, jestli se vyměňuje pouze filtr v nádobě (náhradní filtr PJ-6000, na obrázku vpravo) nebo celý integrovaný filtr (náhradní filtr PJ-7000, na obrázku vlevo). Pokud byste měli pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Náhradné filtre Chanson

 • Rozměry (V, Š, H): 31 x 14 x 25 cm
 • Hmotnost zařízení: 3,75 kg
 • Počet elektrolytických desek: 7 (99,89% platina, 0,11% titan)
 • Rozsah pH: 2,7-11,3
 • Výkon: +1200 až -920 MV
 • Provozní tlak: 0,8 - 6 bar
 • Provozní teplota: 5-40 ° C
 • Připojení: 1/2 "
 • Elektrické připojení: 220V / 50Hz
 • Doporučený servis: minimálně každých 10 měsíců
 • Záruka: 2 roky


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze