Kategorie
 
 
 
Ionizační filtr pH+
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ionizační filtr pH+
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Ionizační filtr pH+

0 (0 hlasů)
Kód:000891
Výrobce:Iné
Inline filtr na vodu, vhodný po osmóze s obsahem turmalínu a corosexu na zvýšení pH a snížení ORP.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 541 Kč bez DPH
649 Kč s DPH
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Vložka s obsahem turmalínu a corosexu, která na základě průtoku vody zvyšuje pH vody a naopak snižuje ORP (oxidačně-redukční potenciál). Voda se tak stává mírně antioxidační. Voda prochází filtrační vložkou, kde je obohacena o velké množství různých minerálů a následně se zvyšuje její pH (až o 2 stupně) a snižuje ORP (až na -100mV) - výsledkem je alkalická voda, která má mnoho blahodárných účinků na náš organismus (antioxidace, pomáhá při odstraňování odpadních látek z těla, zachycuje volné radikály, zlepšená hydratace...).
 

Co ionizační filtr pH+ obsahuje?

Turmalín - dávno uznávaný minerál známý také jako elektrický kámen, protože při styku s vodou působí elektrolyticky a ionizuje ji. Pomáhá vodě lépe pronikat do buněk, protože rozkládá velké shluky buněk na menší, které přes kanálky v buněčné stěně snadněji procházejí. S tím souvisí silnější hydratace organismu.

Corosex - představuje filtrační médium, které slouží k neutralizaci volného oxidu uhličitého prostřednictvím hořčíku. Používá se při problémech s aciditou vody (zvyšuje pH a snižuje ORP), také pomáhá při odstranění železa a manganu z vody.

TurmalínCorosex filtračné médium

Hlavní výhody ionizačního filtru pH+:

 • Alkalizace - prostřednictvím filtračního média uvnitř vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupně). Minerální látky (magnézium, draslík, vápník, sodík) se díky optimálnímu vyvážení v ionizované vodě do organismu lépe vstřebávají a tím pomáhají podporovat nervový systém a celkové zdraví.
 • Hydratace - v ionizované vodě se molekuly vody sdružují do menších clusterů, tím se snadněji vstřebávají do buněk a zajišťují několikrát lepší hydrataci organismu než při pití běžné vody.
 • Antioxidace - produkce záporných hydroxylových ionů, které snižují ORP na -200 až -400 mV. Voda s takovými hodnotami ORP působí jako silný antioxidant.
   

Další výhody:

Výhody ionizovanej vody

 • je kompatibilní s většinou reverzních osmóz dostupných na trhu,
 • na výrobu se používají vysoce kvalitní materiály (vyrobené v EU),
 • vhodný i při detoxikaci, odstraňuje odpadní látky z těla,
 • zlepšuje chuť vody.
   

Význam ionizované vody pro životní styl:

Rychlá doba s sebou přinesla mnoho faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu vašeho života. Nesprávné stravování a stres způsobují vznik kyselého odpadu a ten se následně ukládá ve vašem těle. To vede k nedostatku energie a oslabení imunitního systému. Pitím ionizované vody se kyseliny zneutralizují a tělo může na základě toho využít tuto vodu na udržení správné rovnováhy (pH) v těle. Tento proces se neodborně nazývá detoxikace. Více informací o Ionizátor vody najdete v našem článku na blogu. Alkalická voda je pro své příznivé účinky pro zdraví doporučená mnoha odborníky a lékaři, ať už na pití, vaření, ale i léčbu. Díky vysoké hodnotě pH vyrovnává kyselé prostředí v těle a působí jako silný antioxidant. Menší molekuly vody zajišťují lepší vstřebávání a hydrataci organismu. Každodenní pití živé vody zpomaluje stárnutí.

 

Specifikace:

 • Rozměry (D x Průměr): 314 mm x 55 mm
 • Připojení: 1/4"
 • Pracovní teplota: 2 °C až 45 °C
 • Max. pracovní tlak: 6 bar
 • Uvolňování filtračního média - turmalín: 0,22 g/l
 • Uvolňování filtračního média - corosex: 0,1g/l
 • Doporučená rychlost filtrace: 1 až 3 l/min
 • Životnost filtrační vložky: cca 12 měsíců


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze