Kategorie
 
 
 
Realizace - instalace ionizátora vody Žilina
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Realizace - instalace ionizátora vody Žilina
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Realizace - instalace ionizátora vody Žilina

Jún
0 (0 hlasů)
Kód:Realizacia_60
Výrobce:Realizácia
Exkluzivní realizace ze Žiliny, kde jsme instalovali špičkový Ionizátor vody Aquaion Elegance
Vaše cena:
Zjistit cenu

K montáži další realizace náš technik tentokrát neměl daleko, protože se montovalo přímo v Žilině. Firmě jsme nainstalovali exkluzivní Ionizátor vody Aquaion Elegance. Elegantní design zařízení z něj dělá vkusný doplněk do každé kuchyně či do pracovních prostorů. Největší síla ionizátoru se skrývá v 7 elektrolytických deskách, které produkují alkalickou vodu s vysokým Ph. Zároveň, je stejně k dispozici voda kyselá (acidická), která se používá v kosmetice, při mytí ovoce a má výborné dezinfekční účinky. Vícerychlostní předfiltrace spolehlivě zachycuje mechanické nečistoty, agresivní chlór a zabraňuje hromadění bakterií. 
Zařízení je výjimečné pro zmíněný design. Baterie, nacházející se nad kuchyňským dřezem disponuje dotykovým displejem se snadným ovládáním. V poddrezovej části, resp. v těle ionizátoru, je umístěna filtrační vložka zabezpečující předfiltraci vody a napájení elektrické energie.
Ionizovaná voda má nesčetné množství pozitivních výhod pro zdraví. Mezi hlavní patří: neutralizování překyseleného organismu, odplavování škodlivých toxinů z těla či zajištění obrany vůči volným radikálům v těle, díky čemuž organismus lépe odolává chorobám a potlačuje jejich vznik. Přesvědčíte se i Vy o jejím účincích? Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze