Kategorie
 
 
 
Ionizátor vody Aquaion Elegance
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ionizátor vody Aquaion Elegance
COVID-19
 
 
 
 

Ionizátor vody Aquaion Elegance

0 (0 hlasů)
Kód:000736
Výrobce:Aquaion
Moderní poddrezový ionizátor vody se 7 elektrolytickými deskami na produkci alkalické vody.
Dostupnost
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Vaše cena: 43.825 Kč bez DPH
52.590 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Ionizátor vody Aquaion Elegance
Zobrazit více
Zobrazit méně

Ionizátor vody Aquaion Elegance představuje novinku mezi zařízeními na ionizaci vody, který se díky svému elegantnímu modernímu designu hodí do každé kuchyně. Prostřednictvím 7 elektrolytických desek produkuje alkalickou vodu s vysokým pH prospěšnou pro lidský organismus. Vedlejším produktem je kyselá, resp. acidická voda, která má své využití např. v kosmetickém průmyslu či jako dezinfekce. Systém disponuje vícestupňovou předfiltrací, která se postará o zachycení mechanických nečistot, chlóru, jeho sloučenin a předchází vzniku a množení bakterií.


Design

Zařízení se od klasických ionizátorů vody odlišuje moderním provedením baterie s dotykovým displejem, která se umisťuje nad kuchyňský dřez. V poddrezovej části, resp. těle ionizátoru, je umístěna filtrační vložka zabezpečující předfiltraci vody a napájení elektrické energie.

Instalace ionizátoru vody Aquaion Elegance


Dotykový displej Ionizátor vody Aquaion Elegance
Dotykový displej

Zařízení je ovládáno pomocí dotykového displeje, který se nachází na baterii ionizátoru vody se dvěma vývody. Horní slouží pro dodávku zásadité/alkalické vody, ze spodního vytéká kyselá/acidická voda. Jednoduchým ovládáním si nastavíte typ i hodnotu vody - pro produkci zásadité vody zvolíte tlačítkem "ALKALINE" úroveň 1-4. Následně pomocí tlačítka Start/Stop pustíte, resp. zastavíte tok vody. Stejně postupuje při zvolení acidické "ACIDIC" (úroveň 1-2) nebo čisté filtrované vody "PURIFIED".
 Vícestupňová filtrace

Filtrační vložka je složena z několika vrstev, které zajišťují odstranění většiny škodlivých látek nacházejících se ve vaší vodě. Sedimentační filtrační vrstva chrání zařízení před poškozením mechanickými nečistotami, uhlíkový granulát zase zachycuje chlór, organické sloučeniny a zabraňuje tvorbě bakterií.
 Měření pH a nastavení průtoku vody

Optimální na pití je voda s hodnotou mezi pH 9 - 9,5 (představuje horní hranici limitu pH v pitné vodě předepsaného vyhláškou MZ). Při spuštění ionizátoru vody je nutné nastavit požadované hodnoty pH, a to nastavením průtoku vody za minutu. Balení obsahuje indikační kapky a barevnou stupnici, díky kterým spolehlivě zjistíte, jaká je hodnota pH vody při aktuálním průtoku. Výsledek ionizace vody závisí zejména na kvalitě vstupní vody, přibližně se však pro dosažení hodnoty pH 9 - 9,5 můžete řídit následující tabulkou:

Tabulka - tvrdost vody vs průtokVýhody ionizované vody

Rychlá doba se sebou přináší mnoho faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu našeho života. Nesprávné stravování a stres způsobují vznik kyselého odpadu v organismu, a ten se následně ukládá v našem těle. To vede k nedostatku energie a oslabení imunitního systému. Pitím ionizované živé vody se kyseliny zneutralizují a tělo se dostává do správné rovnováhy pH. 

5 hlavních pozitiv ionizované vody:

 1. zásaditost - neutralizace překyseleného prostředí způsobeného nezdravou stravou, stresem...,
 2. detoxikace - výborná schopnost vyplavování toxinů z těla,
 3. hydratace - molekuly vody jsou spojeny do skupin (klastrů), ionizované molekuly H20 jsou přibližně poloviční, takže se lépe vstřebávají do buněk, čímž kvalitně hydratují organismus,
 4. antioxidační - přirozeně bojuje proti škodlivým volným radikálům v těle,
 5. boj proti nemocem - existuje mnoho klinických studií, které prokázaly, že překyselený organismus má úzký vztah s různými chorobami.
   


Snadná údržba

Ionizátor vody Aquaion Elegance má kapacitu až 3 600 litrů přefiltrované vody. Výměna náhradního filtru se doporučuje jednou za 6 měsíců. V případě vysoké tvrdosti vody může být zapotřebí pravidelnější údržba zařízení, aby nedošlo k zanesení vodním kamenem.

Výměna filtrační vložky v Ionizátor vody Aquaion Elegance

 • Počet elektrolytických desek: 7
 • Rozsah pH: 3,5 - 10,0 pH (v závislosti na vstupní vody)
 • Napájení: 120 V, 50/60 Hz
 • Hmotnost: 1,39 kg
 • Rozměry (V, Š, D): 385 x 284 x 135 mm
 • Provozní tlak vody: 1-7 kg/cm3
 • Množství upravené vody: 2-3 l/min
 • Životnost filtru: 6 měsíců (v závislosti na kvalitě filtrované vody)


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze