Kategorie
 
 
 
Filtrační konvice Aquaphor Provance
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Filtrační konvice Aquaphor Provance
COVID-19
 
 
 
 
Filtrační konvice Aquaphor Provance
Zobrazit v plné velikosti
NovinkaOdporúčame
Filtrační konvice Aquaphor Provance
Filtrační konvice Aquaphor Provance
Filtrační konvice Aquaphor Provance
Filtrační konvice Aquaphor Provance
Filtrační konvice Aquaphor Provance
 

Filtrační konvice Aquaphor Provance

0 (0 hlasů)
Kód:001309
Výrobce:Aquaphor
Filtrační konvice Aquaphor Provance vás osloví nejen svým dokonalým vzhledem ale i vysokou schopností filtrace škodlivých látek jako je chlor, benzol, těžké kovy, pesticidy a mechanické nečistoty.
Dostupnost
Dostupnost: na objednávku
Barva: Bílá: 433 Kč bez DPH
519 Kč s DPH
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Filtrační konvice Aquaphor Provance o objemu až 4,2 l  a s jemným nádechem elegance, skrývá v sobě silný účinek. Ohromí vás především svým atypickým vzhledem, díky kterému vyniká mezi ostatními filtračními konvicemi od renomované ruské značky Aquaphor. Rafinovaný design ji dělá na oko nerozeznatelnou od skutečného skleněného džbánu. Tajemství spočívá ve výrobním materiálu - kopolyesteru Eastman Tritan ™, který kombinuje to nejlepší ze skla az plastu . Větší velikost činí z konvice skvělou součást vícečlenné domácnosti, jejíž obsluhu zvládnou i děti , přičemž z hlediska bezpečnosti nedojde při manipulaci k ohrožení zdraví.

Proč je Aquaphor Provance jednou z nejkvalitnějších filtračních konvic? 

 • z vody odstraní chlór, těžké kovy, pesticidy, rez, písek, snižuje tvorbu vodního kamene,
 • v německých spotřebitelských testech dosáhl nesrovnatelně lepší výsledky ve filtraci škodlivých látek jako značky Brita či Laica,
 • působí jako elegantní doplněk každé moderní kuchyně, 
 • kombinuje výhody skla a plastu - vypadá jako skleněný džbán, no je lehký a odolný jako plast, 
 • díky většímu objemu je vhodný pro vícečetné domácnosti (4,2 l)
 • vyroben z potravinářského plastu bez BPA,
 • nerozbitný materiál,
 • delší životnost filtru (až 350 l). 

Filtrační konvice Aquaphor Provance


Jak probíhá proces filtrace? 

Základem všech náplní Aquaphor je aktivní uhlík smíchán s mikrovláknovým sorbentem značky Aqualen a iontoměničovou pryskyřicí. Aktivní kokosové uhlí absorbuje chlór a další nebezpečné látky. Mikrovlákno Aqualen spolehlivě zachycuje z vody nejen organické sloučeniny, ale i těžké kovy a jiné druhy příměsí. Iontovýměnné pryskyřice normalizuje minerální složení vody, změkčuje ji a snižuje tvorbu vodního kameňa. Špeciálny síťkový předfiltr s mikropóry zabraňuje proniknutí rzi dovnitř náplně, čímž nedojde k jejímu zanesení. Předfiltr má speciální tvar a design, díky kterému se sám čistí od jemných částeček bahna, písku či dokonce rzi. Proces samočištění probíhá pokaždé po nalití nového množství vody. Univerzální filtrační modul s obsahem speciální náplně zadržuje ve vodě přírodní hořčík , který je prospěšný pro správné fungování srdce a cév. 

Jednou z technologií společnosti Aquaphor je i indikátor výměny filtru, který se nachází na víku konvice. Ten vám průběžně zobrazuje životnost filtrační vložky, takže přesně víte kdy je třeba vyměnit starý filtr za nový. Jeho odhad je mnohem přesnější, což šetří nejen vaše zdraví, ale i peněženku. Všechny detaily uvedení filtrační konvice do užívání nejlépe zobrazuje video od výrobce Aquaphor.

Filtrační konvice Aquaphor Provance


Kvalita v každém směru

Ruská společnost Aquaphor si pečlivě vybírá jen těch nejlepších dodavatelů (jako je Mitsubishi, Purolite či John Guest). Každá dodávka nakoupených materiálů je důkladně analyzována a samotný proces výroby neustále monitorován s ohledem na dodržení nejvyšších standardů kvality . Oprávněně tedy společnost Aquaphor disponuje cerfitikátmi kvality jako ISO9001, NSF či LGA a vlastní více než 130 unikátních patentů na technologie. Není tomu jinak ani při filtrační konvici Provance - všechny komponenty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potravinářského plastu bez obsahu BPA .

Filtrační konvice Aquaphor


Nadčasový design a pohodlná manipulace

Aquaphor Provance představuje stylový doplněk moderních kuchyní. Svůj jedinečný, křišťálově lesklý vzhled získala díky speciálně vyvinutému materiálu (kopolyester Eastman Tritan ™), se kterým si zachová svou původní, stejně průhlednou podobu i po delším čase používání či pravidelného mytí v myčce nádobí. Tritan ™ je zcela bezpečný při kontaktu s potravinami, rovněž nehrozí žádné uvolňování plastových částic do vody. Elegantní design filtrační konvice Provance doplňuje funkčnost a jednoduchá obsluha. Vodu do konvice naberete pohodlněji pomocí pevné rukojeti a kloubního víčka , aniž by jste ho museli z nádoby vybírat. Díky svému oblému designu ve spodní části je konvice pevná a stabilní, což zamezí případnému převrácení a rozlití. Pokud by k tomu však také došlo, konvice se zásluhou technologie Tritan nerozbije

Filtrační konvice Aquaphor Provance


Obsah balení

V balení naleznete kromě samotné konvice s víkem, i náhradní filtr a návod k použití.

Filtrační konvice Aquaphor Provance


Údržba a instalace

Údržba spočívá v pravidelné výměně filtrační vložky a mytí filtrační nádoby . Celou konvici kromě filtrančného vložku lze bezpečně mýt v myčce nádobí. Přibalen náhradní filtr vydrží 3-členné domácnosti přibližně 3 měsíce.

Technická specifikace:

 • rozměry (V, Š, H) : 27,7 x 19 x 18,5 cm
 • celkový objem: 4,2 l
 • objem vrchní části: 1,2 l
 • životnost filtru: 350 l
 • rychlost filtrace : 3 - 10 minut
 • indikátor výměny filtru: mechanický


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze