Kategorie
 
 
 
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
COVID-19
 
 
 
 
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
Zobrazit v plné velikosti
NovinkaOdporúčame
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
Filtrační konvice Aquaphor Prestige
 

Filtrační konvice Aquaphor Prestige

0 (0 hlasů)
Kód:001308
Výrobce:Aquaphor
Filtrační konvice Aquaphor Prestige, ve dvou barevných provedeních, účinně vodu přefiltruje a odstraní z ní agresivní chlór, mechanické nečistoty (písek, hlína, rez), těžké kovy i pesticidy.
Dostupnost
Dostupnost: Vypredané
Barva: Červená: 374 Kč bez DPH
449 Kč s DPH

Filtrační konvice Aquaphor Prestige o objemu 2,8 l  je synonymum pohodlí a funkčnosti zároveň. Ze všech filtračních konvic renomované ruské značky Aquaphor, patří k oblíbencem. Lákadlem je zejména promyšlený "aerodynamický" design. Filtrační konvice totiž disponuje posuvným víčkem, díky kterému bude nalévání vody mnohem komfortnější, bez nutnosti otevírání záklopky či odnímání přimělo napouštěcích otvorů. Konvice Prestige je vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro početnou rodinu, jejíž "hravou" a snadnou obsluhu zvládnou dokonce i děti.

Proč právě filtrační konvice Aquaphor Prestige?

 • dokonalá filtrace chloru, těžkých kovů, pesticidů, ropných produktů, mechanických nečistot (rez, písek, kal) a dokonce i koliformních bakterií,
 • oproti konkurenci ma vylepšené filtrační moduly s delší životností,
 • díky indikátoru životnosti filtru víte, kdy je třeba filtr vyměnit,
 • posuvné víko na usnadněno nabírání vody,
 • vyrobena z potravinářského plastu bez BPA,
 • propracovaný moderní design.

Výsledkem je skutečně čistá, přefiltrovaná voda zbavená pachuti, kterou si vychutnáte kdykoli a kdekoli.

Filtrační konvice Prestige


Co všechno filtrační konvice Prestige odfiltruje? 

Základem všech náplní Aquaphor je aktivní uhlík smíchán s mikrovláknovým sorbentem značky Aqualen a iontoměničovou pryskyřicí. Aktivní kokosové uhlí absorbuje chlór a další nebezpečné látky. Mikrovlákno Aqualen spolehlivě zachycuje z vody nejen organické sloučeniny, ale i těžké kovy a jiné druhy příměsí. Iontovýměnné pryskyřice normalizuje minerální složení vody, změkčuje ji a snižuje tvorbu vodního kamene.

Speciální síťkový předfiltr s mikropóry zabraňuje proniknutí rzi dovnitř náplně, čímž nedojde k jejímu zanesení. Předfiltr má speciální tvar a design, díky kterému se sám čistí od jemných částeček bahna, písku či dokonce rzi. Proces samočištění probíhá pokaždé po nalití nového množství vody. Univerzální filtrační modul s obsahem speciální náplně zadržuje ve vodě přírodní hořčík, který je prospěšný pro správné fungování srdce a cév.

Konvice Prestige - filtrace


Kvalita v každém směru

Ruská společnost Aquaphor si pečlivě vybírá jen těch nejlepších dodavatelů (například Mitsubishi, Purolite, John Guest). Každá dodávka nakoupených materiálů je důkladně analyzována a samotný proces výroby neustále monitorován s ohledem na dodržení nejvyšších standardů kvality. Oprávněně tedy společnost Aquaphor disponuje cerfitikátmi kvality jako ISO9001, NSF či LGA a vlastní více než 130 unikátních patentů na technologie. Není tomu jinak ani při filtrační konvici Prestige - všechny komponenty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potravinářského plastu bez obsahu BPA.

Prestige - filtrační konvice


Moderní design a pohodlná manipulace

Aquaphor Prestige je ergonomicky tvarovaná filtrační konvice s jednoduchými liniemi, čehož výsledkem je elegantní a nadčasový design. I proto se bude vyjímat jako krásný doplněk jakékoli moderní kuchyně, navíc, díky úzkému profilu ji bez problémů umístíte i do dveriok chladničky. Konvice s filtrem na vodu Aquaphor je dostupná ve dvou barevných provedeních - v červené a modře. Za atraktivním designem nezaostává ani požadavky na snadnou manipulaci. Tradiční záklopku nahradilo speciální posuvné víko, které zjednodušuje nabírání vody a současně chrání filtrační modul před prachem. Protiskluzová úprava na dně konvice zajišťuje filtrační konvici před nechtěným rozlitím či rozbitím. Kromě posuvného víka a protiskluzové úpravy je také vybavena tvarovanou rukojetí pro lepší uchopení do rukou. Obsluha filtrační konvice Prestige je tak jednoduchá, že si ji rychle oblíbí i vaše děti.

Konvice Prestige - shora


Obsah balení

V balení naleznete kromě samotné konvice s věkem i náhradní filtr a návod k použití.

Filtrační konvice Prestige - příslušenství


Údržba a instalace

Přibalen náhradní filtr vám při 3-členné domácnosti vydrží přibližně 3 měsíce. Jednou z technologií společnosti Aquaphor je i indikátor výměny filtru, který se nachází na víku konvice. Ten vám průběžně zobrazuje životnost filtrační vložky, takže víte přesně kdy je třeba vyměnit starý filtr za nový. Jeho odhad je mnohem přesnější, což šetří nejen vaše zdraví, ale i peněženku. Všechny detaily, od uvedení filtrační konvice do užívání, nejlépe zobrazí níže přiložené video od výrobce Aquaphor. 

Technická specifikace

 • rozměry (V, Š, H): 25,3 x 11,7 x 25,5 cm
 • celkový objem: 2,8 l
 • objem vrchní části: 1,3 l
 • životnost filtru: 350 l
 • rychlost filtrace: 3 - 10 minut
 • indikátor výměny filtru: mechanický


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze