Kategorie
 
 
 
Instalace ionizátoru vody Brezno
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Instalace ionizátoru vody Brezno
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Instalace ionizátoru vody Brezno

Apríl 2019
0 (0 hlasů)
Kód:Realizacia_56
Výrobce:Realizácia
Instalace Ionizátora vody Chanson Royale v Brezně
Vaše cena:
Zjistit cenu

V rámci další realizace jsme se přesunuli do středu Slovenska, do Brezna, kde jsme úspěšně nainstalovali exkluzivní Ionizátor vody Chanson Royal, který je elita z nabízených ionizátorů. Tento model se odlišuje nadčasovým designem a skutečně vysokým výkonem. Zařízení je zvláště vhodné pro osoby s chronickým problémy, díky možnosti modulování vysokých hodnot Ph a ORP. Laboratorní testování prokázaly, že extrémní hodnoty Ph vody vytvořené tímto ionizátorem zabijí do pár sekund všechny bakterie stafylokoka a E.coli, proto zařízení doporučujeme i do místností, kde je třeba dbát na zvýšenou hygienu. 
Ovládání tohoto přístroje je opravdu komfortní. Jeho průběh zajišťuje nadčasový dotykový displej, který je v češtině a slouží k ovládání Ph vody. Ionizátor vyrábí ionizovanou vodu již od nejnižších hodnot 2,7 Ph (kyselá) až po vysoké hodnoty alkalické vody 11,3 Ph. Ionizátor obsahuje až 7 elektrolytických platinových desek. 
Zařízení ocení příznivci zdravého životního stylu, neboť Chanson Royal je první z ionizátorů, který nabízí k výrobě silně ionizované kyselé vody možnost přidání přírodní himalájské soli namísto chemikálií. Takto silně kyselá voda má více než 100 ekologických použití a prokázaný dezinfekční účinek.
Těší nás, že už mnozí z vás dávají přednost ekologickým řešením a dělají správná rozhodnutí související s úpravou vody.Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze