Kategorie
 
 
 
Uhlíkový filtr na vodu CarboBNT 22
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Uhlíkový filtr na vodu CarboBNT 22
COVID-19
 
 
 
 

Uhlíkový filtr na vodu CarboBNT 22

0 (0 hlasů)
Kód:000888
Výrobce:CarboBNT
Samoproplachovací uhlíkový filtr na účinné odstranění škodlivého chloru i mechanických nečistot.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 17.075 Kč bez DPH
20.490 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Samoproplachovací uhlíkový filtr na vodu CarboBNT 22 představuje zařízení s uhlíkovou náplní, které prostřednictvím aktivního uhlíku účinně zachycuje škodlivý chlor a jeho sloučeniny, upravuje chuť, vůni vody. Oproti klasickým filtrům na chlorovanou vodu s pevnou uhlíkovou vložkou, má tento typ několikanásobně vyšší účinnost a životnost. Jde o plně automatickou jednotku s řídící hlavicí BNT, která je řízena mikroprocesorem a jednoduše nastavitelná díky ovládacímu panelu a displeji. Moderní automatické hlavice BNT je možné použít pro obytné, komerční i průmyslové účely. Uhlíkový filtr na vodu CarboBNT o objemu uhlíku 22 litrů je vhodný pro filtraci vody v bytech, domech a menších objektech.

Proč je třeba odstranit z vody chlor?

Přítomnost chloru ve vodě v malém množství není pro zdraví výrazně škodlivá, problémem jsou toxiny, které se začínají tvořit při styku chloru s dalšími látkami. Jde o trihalometany (THM), které jsou podle několika studií karcinogenními látkami a jsou spojovány se vznikem a zhoršením stavu některých onemocnění (například astma, srdeční choroby, kožní onemocnění, ekzémy ...). Mnoho lidí si mylně myslí, že zmíněné problémy způsobuje jen samotné pití vody s vysokým obsahem těchto látek. Pravdou však je, že chlor se do těla dostává v ještě větší míře sprchováním, ať už přes pokožku nebo vdechováním výparů, což může mít za následek onemocnění dýchací soustavy.

Uhlíkový filtr na vodu CarboBNT se montuje na přívod vody do objektu, takže upravenou vodu bez chloru a jeho sloučenin, herbicidů, pesticidů či nepříjemného zápachu a chuti budete moci využívat v celém domě - na pití, vaření, ale i sprchování.

Aktívny uhlík

Hlavní výhody uhlíkového filtru CarboBNT:

  • kvalita a spolehlivost,
  • plnoautomatická jednotka, která nepotřebuje žádnou údržbu,
  • montuje se na vstup vody do domu, takže upraví vodu v celém objektu,
  • účinné odstranění chloru a dalších škodlivin,
  • upravená chuť a vůně vody,
  • jednoduché ovládání a programování,
  • žádná výměna filtračních vložek,
  • bez použití chemických látek,
  • chrání před mechanickými nečistotami.

Na multifunkčním elektronickém panelu lze navolit frekvenci a čas regenerace (vyplachování), přičemž se obvykle nastavuje na noc, aby nebylo ovlivněno běžné používání vody. Potřebná výměna filtračního média závisí zejména na úrovni znečištění vstupní vody. Našim klientům doporučujeme pravidelný servis zařízení jednou za 24 až 36 měsíců.Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze