Kategorie
 
 
 
Uhlíkový filtr na vodu Aquatip® Elegance 9
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Uhlíkový filtr na vodu Aquatip® Elegance 9
COVID-19
 
 
 
 

Uhlíkový filtr na vodu Aquatip® Elegance 9

0 (0 hlasů)
Kód:001002
Výrobce:AQUAtip®
Samoproplachovací uhlíkový filtr na vodu Aquatip® Elegance 9 v moderním provedení ideální pro menší domácnosti.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Běžná cena: 13.908 Kč bez DPH
16.690 Kč s DPH Vaše cena: 10.658 Kč bez DPH
12.790 Kč s DPH
seller_img
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Samoproplachovací uhlíkový filtr na vodu Aquatip® Elegance 9 představuje moderní automatické zařízení v atraktivním designu. Prostřednictvím speciální patentované směsi s aktivním uhlíkem účinně odstraňuje z vody škodlivý chlor a jeho sloučeniny, organické látky, těžké kovy, upravuje chuť a pach vody. Výhodou je i zachycení mechanických nečistot v podobě rzi a jiných sedimentů z potrubí. Oproti klasickým filtrům na chlor s pevnou uhlíkovou vložkou má tento typ několikanásobně vyšší účinnost a životnost.

Uhlíkový filter na vodu CarboBNT


Design

O moderní design uhlíkového filtru na vodu se zasloužilo tvrzené sklo, na kterém se nachází barevný LCD displej. Tělo zařízení v neutrální bílé barvě je oživené zelenými prvky. Uhlíkový filtr Aquatip® Elegance 9 obsahuje 9 kg uhlíkové náplně, což znamená, že je ideální pro úpravu vody v menších domácnostech. V případě, že jde o větší domácnost nebo objekt, je k dispozici verze o objemu aktivního uhlíku 13 kg. Designem a rozměry je totožná, rozdíl je jen ve výšce přístroje.

Uhlíkový filtr na vodu v atraktivním designu


Řídící jednotka

Řídicí hlavice, resp. motor uhlíkového filtru Aquatip® Elegance, je vyráběna společností Canature, která je předním lídrem ve výrobě technologií na úpravu vody. Ve svých začátcích se zaměřovala pouze na výrobu vodních filtrů do domácností, dnes však už produkuje filtrační zařízení a řídicí hlavice i pro velké úpravny vody v průmyslu. Společnost vlastní od roku 2002 Cerifikát kvality ISO9001, o několik let později byla kvalita výrobků potvrzena i certifikátem NSF. Oproti starším typům řídících hlavic disponuje zdokonalenými funkcemi, které šetří energii i náklady potřebné na chod zařízení.

Řídicí hlavice uhlíkového filtru


Dotykový displej

Dotykový LCD displej, který se nachází na tvrzeném skle vrchní části uhlíkového filtru, umožňuje snadné ovládání celého zařízení. Ovládání základních funkcí zvládne i laik, protože menu je podobné moderním smartphonem. Na displeji nenajdete žádné matoucí kódy a symboly, jako je tomu u řídících hlavic od jiných výrobců. V případě poruchy ji umí přístroj sám vyhodnotit a zobrazit upozornění na displeji.

Dotykový displej samopreplachovacieho uhlíkového filtru

Kromě běžných funkcí (nastavení času, země, jazyka či měrné jednotky) systém nabízí i doplňkové funkce. Výhodou je například možnost dovolenkového režimu (Holiday mode), který zaručí bezproblémové fungování přístroje i v případě, když nejste na delší dobu doma.

Uhlíkový filter na vodu - dotykový displej


Směs aktivní uhlíkÚdržba zařízení

Množství směsi aktivního uhlíku uvnitř vodního filtru je trvalé a není třeba jej doplňovat. Jeho kapacita zachycování škodlivin se však po určité době snižuje a po dvou letech ztrácí svoji životnost. Proto je doporučená výměna náplně minimálně jednou za 24 měsíců.

 


Připojení

K přívodu vody se přístroj připojuje pomocí bypassu, který se nachází na zadní straně uhlíkového filtru na vodu. Je třeba také zapojení do elektrické energie, která se však využívá pouze k řízení motoru, resp. řídící hlavice zařízení.

Připojení uhlíkového filtru na vodu

Uhlíkový filter na vodu

  • Objem uhlíkové náplně: 9 kg
  • Spotřeba vody při regeneraci: 302 l
  • Rozměry (V, Š, D): 861 x 316 x 358 mm
  • Hmotnost: 25 kg
  • Připojení: 3/4 ", 1"
  • Pracovní teplota: 3 - 38 °C
  • Pracovní tlak: 0,14 - 0,86 MPa
  • Napájení elekt. energie: 220-240 V / 50-60 Hz


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze