Kategorie
 
 
 
Reverzní osmóza Ecowater
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Reverzní osmóza Ecowater
COVID-19
 
 
 
 

Reverzní osmóza Ecowater

0 (0 hlasů)
Kód:000241
Výrobce:Ecowater
Reverzní osmóza s 3 filtračními stupni od renomovaného výrobce ECOWATER.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena:
Zjistit cenu
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Jednoduchá a hlavně malá reverzní osmóza od renomovaného výrobce Ecowater s moderním designem. Pracuje s jedním předfiltrem a jedním postfiltrem, přičemž uprostřed se nachází osmotická membrána.

Výhody:

  • jednoduchá a hlavně rychlá výměna filtrů i membrány,
  • kompaktní provedení,
  • malé rozměry a možnost zavěšení,
  • kvalitní zpracování americké kvality,
  • moderní a estetický design.

Princip fungování:

1. Nejprve voda vtéká do prvního filtračního stupně, kde se nachází uhlíková náplň. Ta zachycuje chlor, upravuje chuť a vůni vodu, filtruje různé organické látky a těžké kovy. Ty by mohly následně poškodit membránu.
2. Takto předupravená voda vstupuje do osmotické membrány, která ji dokonale pročistí od těch nejmenších látek jako jsou antibiotika, zbytky léků, bakterie, viry a podobně.
3. Následně voda ještě vtéká přes takzvaný postfiltr, kde je dochucená a zbavena zbytků látek, které se mohly uvolnit z předchozích filtračních stupňů.avatar

Dobrý deň, aká je reálna hodinová produkcia osmotickej vody? Prosil by som Vás aj o doplnenie tohoto podstatného údaju aj pre iné RO. Z pohľadu akvaristu je produkcia dôležitý údaj pri rozhodovaní. ďakujem

...
avatar

Dobrý den,
potřebujeme jednoduché řešení pro demineralizaci = odstranění Ca a Mg sloučenin a případných mikroskopických mechanických nečistot z vody vodovodního řádu. Tuto vodu potřebujeme používat v laboratorním zařízení (zkušební vana, 1 m3), kde jsou testovány naše výrobky. Teplota vody ve zkušební vaně je 60 - 90°C, tato teplota je zde trvale. Potřebujeme tedy do vany přivést vodu s nízkou tvrdostí, aby netrpělo její zařízení. Přístroj by neměl být zase veliký, měl by být umístěn mezi přívod vody z řádu a zkušební zařízení. Je tento typ reverzní osmózy vhodný?
Děkuji Richterová Petra

...

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze