Kategorie
 
 
 
Realizace - Změkčení vody Liptovská Lúžna
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Realizace - Změkčení vody Liptovská Lúžna
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Liptovská Lúžna

Realizace - Změkčení vody Liptovská Lúžna

Január
0 (0 hlasů)
Kód:Realizacia_71
Změkčovač vody AQUAtip BNT Exclusive 30 - zaručená síla změkčení a inovativnost
Vaše cena:
Zjistit cenu

Těší nás, když si zákazníci nechají od nás poradit s výběrem. Výsledkem je vždy řešení "šité na míru", kterému předchází komunikace na profesionální úrovni s doporučením toho nejlepšího, co náš eshop nabízí. Jinak tomu nebylo ani při této realizaci. Zákazníkovi ze slovenské obce Liptovská Lúžna, jsme namontovali do domácnosti špičkový Změkčovač vody AQUAtip BNT Exclusive 30, proto naše realizace nese podnázev "exkluzivní". Vybraný změkčovač vody představuje ideální řešení pro malé až středně velké objekty, kde bude poutat pozornost svým propracovaným, elegantním, ale zároveň nenápadným designem. Ve srovnání s jinými zařízeními, Změkčovač vody AQUAtip BNT Exclusive garantuje lepší proces změkčení vody, díky filtrační směsi Katex, přičemž celý chod probíhá automaticky. Pro zajištění účinné regenerace je třeba jen pravidelné dosypávání tabletování soli do solankové nádrže. Výdobytkem zařízení je pokrokový LCD displej s jednoduchým ovládáním, sloužící k nastavení speciálních funkcí, jako např. nastavení tvrdosti vody nebo začátku regenerace katexové směsi, či jiných volitelných režimů pro pohodlnější používání.
K změkčovači vody byl namontován Univerzální TRIO vodní filtr, který slouží k precizní filtraci vody, k odstranění hrubých nečistot, odstranění chlóru a na vylepšení chuti i vůně vody. Zásluhu mají na tom použité filtrační vložky, konkrétně mechanická (odstranění sedimentů, jako jsou písek, hlína, štěrk, rez, vlasy atd.) A uhlíková (likvidace škodlivých organických látek: bakterie, pesticidy, herbicidy, těžké kovy a fenoly). Přednostmi vodního filtru je výborná těsnící schopnost a průhlednost obalu, díky kterému snadno zaznamenáte úroveň znečištění filtrační vložky.
Pro zajištění co nejdelší životnosti, doporučujeme provádět pravidelný servis zařízení pod dohledem odborného technika.
Neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis pokud máte i Vy zájem o podobnou realizaci. V případě, že si chcete poradit s montáží sami, k dispozici Vám je Instalační kit a videoinštruktáž na našem Youtube kanále.Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze