Kategorie
 
 
 
Realizace - odstranění dusičnanů Zvolen
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Realizace - odstranění dusičnanů Zvolen
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Realizace - odstranění dusičnanů Zvolen

August
0 (0 hlasů)
Kód:Realizacia_63
Montáž Vodního filtru na dusičnany AQ BNT 22 zajistila spolehlivé odstranění vysokých hodnot dusičnanů a dusitanů na centrálním přívodu vody.
Vaše cena:
Zjistit cenu

Vysoké hodnoty dusičnanů a dusitanů ve vodě představují skutečný problém. Své o tom ví i náš zákazník ze Zvolena, kde se uskutečnila další úspěšná realizace. Se situací jsme si odborně poradili, zvolili skutečně prvotřídní řešení a namontovali naši novinku - Vodní filtr na dusičnany AQ BNT 22. Zařízení díky filtrační směsi Anex a množství dalších výhod spolehlivě zlikviduje z vody nadměrné hodnoty dusičnanů a postará se o dodávku pitné upravené vody, vhodné pro celou rodinu včetně malých dětí. Obrovským plusem je plnoautomatická elektronická hlavice, která řídí celý proces úpravy i propláchnutí a rovněž moderní design, jehož součástí je dotykový LCD dispej. Díky nim bude údržba zařízení mnohem jednodušší.
K montáži jsme přidali rovněž UV lampu VIQUA Sterilight S8Q-PA, která se postará o zdraví prospěšnější dezinfekci vody (narozdíl od chlorování) a eliminuje více než 99,99 % mikroorganismů z vody. 
Použitý vodní filtr je dostupný ve třech velikostech. Pokud máte problém s výběrem, ochotně Vám poradíme a zajistíme montáž přímo domů. Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze