Kategorie
 
 
 
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500
Zobrazit v plné velikosti
NovinkaOdporúčame

Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500

0 (0 hlasů)
Kód:3297
Generátor vodíkové vody Beauty Blue 500 je dokonalé zařízení pro použití v domácnosti i na cestách obohacený o kyslík a vodík.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 3.158 Kč bez DPH
3.790 Kč s DPH

Generátor vodíkové vody Beauty Blue 500 s vysokým obsahem kyslíku a vodíku slouží pro elektrolytickou přípravu vody vhodnou pro ošetření a dezinfekci pokožky. Díky vyvinuté technologii v roce 2016 se považuje za velmi výkonný s produkcí vodíku v poměru 2,5: 1 vůči kyslíku, na základě čehož vzniká voda se zvýšeným obsahem vodíku (HRW, Hydrogen-Rich-Water). Zmíněná voda s obsahem až 500 mikrogramů molekulárního vodíku na litr odpovídá přibližně třetině hodnoty, kterou je možné dosáhnout pomocí mnohem většího a výkonnějšího ionizátoru vody. Generátor vodíkové vody Beauty Blue 500 na to potřebuje jen 40 sekund.

 

Dezinfekční a hydratační účinekSprej vodíkové vody

Přístroj Beauty Blue 500 má rozprašovač, který je možné používat již během úpravy vody. Díky němu můžete vaší pokožce dopřát přísun molekulárního vodíku, který do ní snadno a velmi rychle prosákne, a tím zajistí přiměřenou hydrataci pokožky s antioxidačním účinkem. Lékařské studie prokázaly, že vodíková voda je schopna léčit a udržovat dobrou zdravotní kondici.

Pomocí tohoto zařízení je možné připravit dezinfekční neutrální anolyt. Postup přípravy je jednoduchý, do zásobníku naplněného vodou přidejte špetku kuchyňské soli (na špičku nože). Po smíchání tím vzniká aktivní chlór. Neutrální anolyt se řadí k nejšetrnějšího dezinfekčnímu prostředku vzhledem k životnímu prostředí, protože po vytvoření dezinfekčního účinku se rozpadá zpět na vodu.
 

Vhodné pro použití jako:

 • dezinfekce pracovních ploch, kuchyňských desek, koupelen, klik,
 • deodorant nebo sprej na nohy,
 • antibakteriální roztok k výplachu nosu a úst (lze ucítit slabý zápach chloru),
 • dezinfekce dětských dudlíků a hraček,
 • neutralizace zápachu a hygiena textilu,
 • dezinfekce při lehkých odřeninách, vyrážkách.
   

"Vodíková medicína"

V roce 2007 se ukázalo, že molekulární vodík má léčivé účinky, což potvrzují i ​​realizované rozsáhlé vědecké studie. V současnosti se zkoumá přibližně 150 možných modelů chorob, kde se vodík projevuje s léčivým účinkem. V oblasti medicíny má vodík významný přínos v léčbě poruch metabolismu, demence, deprese, zánětů a jiných zdravotních komplikací.

Zařízení se skládá ze tří částí, které jsou připraveny k okamžitému použití: Balení vodíkové vody Beauty Blue

 1. Rozprašovač a víko,
 2. Elektrolytická jednotka s nádržkou na vodu,
 3. Napájecí a nabíjecí adaptér micro-USB.

Obsah balení: nabíječka mikro-USB, návod na obsluhu.Obsahuje nabíjecí akumulátor (cca 90 cyklů k přípravě vody s jedním nabitím). 

Základní parametry:

výška 165 mm,

průměr 30 mm,

hmotnost cca 100 g,

objem balení 30 ml.Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze