Kategorie
 
 
 
Alkalický postfiltr AIFIR200
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Alkalický postfiltr AIFIR200
SLEVY NA DEN VODY 2020
 
 
 
 

Alkalický postfiltr AIFIR200

0 (0 hlasů)
Kód:000559
Výrobce:AQUAfilter
Ionizační postfilter vhodný po osmóze, zvyšuje pH vody a snižuje ORP.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 599 Kč bez DPH
719 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

INLINE ionizující mineralizační filtr. Obsahuje směs biokeramických médií. Voda po přejetí přes AIFIR-200 vykazuje níže ORP (je antioxidační) a zvýšenou hodnotu pH* (přibližně o 2 body). Dodatečně obohacuje vodu různými minerály jako jsou: vápník, hořčík, sodík, draslík, selen a další stopové prvky. Součástí směsi je i nanoprášok stříbra, který se využívá zejména pro jeho silné antibakteriální účinky - pomáhá chránit před bakteriemi a viry, vodu udržuje čerstvou, je možné ji déle skladovat bez obavy z mikrobiologické kontaminace. Navíc přispívá ke zlepšení kvality vody.

ORP a pH škála - ionizujúco mineralizačný postfilter

Hlavní výhody alkalického postfiltru AIFIR200:

Alkalizace - prostřednictvím filtračního média uvnitř vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupně). Minerální látky (magnézium, draslík, vápník, sodík) se díky optimálnímu vyvážení v ionizované vodě do organismu lépe vstřebávají a tím pomáhají podporovat nervový systém a celkové zdraví.
Hydratace
- v ionizované vodě se molekuly vody sdružují do menších clusterů, tím se snadněji vstřebávají do buněk a zajišťují několikrát lepší hydrataci organismu jako při pití běžné vody.
Antioxidace - produkce záporných hydroxylových ionů, které snižují ORP na -200 až -400 mV. Voda s takovými hodnotami ORP působí jako silný antioxidant.

 

Výhody ionizovanej vody

Další výhody: 

  • je kompatibilní s většinou reverzních osmoz dostupných na trhu,
  • na výrobu se používají vysoce kvalitní materiály (vyrobené v EU),
  • vhodný i při detoxikaci, odstraňuje odpadní látky z těla,
  • zlepšená chuť vody.


Význam ionizované vody pro životný styl: 

Rychlá doba se sebou přinesla mnoho faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu vašeho života. Nesprávné stravování a stres způsobují vznik kyselého odpadu a ten se následně ukládá ve vašem těle. To vede k nedostatku energie a oslabení imunitního systému. Pitím ionizované vody se kyseliny zneutralizují a tělo může na základě toho využít tuto vodu na udržianie správné rovnováhy (pH) v těle. Tento proces se neodborně nazývá detoxikace. Více informací o Ionizátor vody najdete v našem článku na blogu. Alkalická voda je pro své příznivé účinky pro zdraví doporučená mnoha odborníky a lékaři, ať už na pití, vaření, ale i léčbu. Díky vysoké hodnotě pH vyrovnává kyselé prostředí v těle a působí jako silný antioxidant. Menší molekuly vody zajišťují lepší vstřebávání a hydrataci organismu. Každodenní pití živé vody zpomaluje stárnutí.

SPECIFIKACE:
Dostupná velikost: 2" x 10"
Připojení: 1/4"
Pracovní teplota: 2 až 45°C
Maximální průtok: 2,8l/min
Životnost filtrační vložky: 6 až 12 měsíců (v závislosti na kvalitě vstupní vody)Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze